آمریکا, روسیه, کامل 2 روز پس از مذاکرات در سلاح های استراتژیک پیمان به زودی به پایان می رسد

ایالات متحده می خواهد به گسترش اصلی آن کنترل سلاحهای هستهای توافق با روسیه شامل تمام سلاح های اتمی آمریکا ایران گفت: روز سه شنبه پس از مذاکرات با مسکو در توافق.

ایالات متحده به ویژه ریاست جمهوری ایران برای کنترل سلاح مارشال Billingslea همچنین گفت واشنگتن خواهد نگه داشتن فشار دادن دکمه چین برای پیوستن به مذاکرات در جایگزینی 2010 استراتژیک جدید کاهش سلاح پیمان (New START) که منقضی می شود در ماه فوریه است.

دو طرف بودند که رقبا در جنگ سرد توافق برای تنظیم ویژگی های گروه های کاری و به مذاکره بیشتر احتمالا در اواخر ژوئیه یا اوایل اوت او گفت: اما به هیچ جزئیات از گروه های کاری.

واشنگتن می خواهد پکن درگیر به دلیل آن را می گوید چین مخفیانه مسابقه برای افزایش اندازه و رسیدن به زرادخانه هسته ای خود را, اما مسکو, سوغات یک توافق چند جانبه, احتمالا از جمله فرانسه و بریتانیا Billingslea گفت.

“ما با ایالات متحده قصد و باور دارم … که بعد از کنترل تسلیحات توافق باید همه سلاح های هسته ای نه تنها به اصطلاح سلاح های هسته ای استراتژیک” او گفت: در یک کنفرانس خبری در وین که به دنبال این مذاکرات وجود دارد در روز دوشنبه.

‘ما در حال اجرا خارج از زمان’

شروع جدید کلاه کشور مستقر استراتژیک سلاح های هسته ای کلاهک در 1,550 هر دور کمتر از هزاران سلاح اتمی آنها دارای.

سال گذشته واشنگتن انصراف از سال 1987 Intermediate-range Nuclear Forces پیمان (INF) با مقامات ارشد گفت: مسکو در حال اعزام “چند گردان” از موشک کروز در سراسر روسیه در نقض پیمان و که برخی از آنان “توانایی به اعتصاب انتقادی اروپایی اهداف.”

روسیه را تکذیب کرد که گفت این موشک را در محدوده آن قرار می دهد در خارج از این پیمان است. بیشتر توافق جامع خواهد بود در نظر گرفته شده برای غلبه بر اختلافات و جلوگیری از فرسایش بیشتر و جهانی کنترل تسلیحات معماری.

چین که دارای زرادخانه هسته ای است کسری به اندازه ایالات متحده آمریکا و یا روسیه است را رد کرد آمریکا در تلاش به آنها را درگیر در مذاکرات است.

Billingslea ارسال شده یک عکس از پرچم در صندلی های خالی در اطراف میز مذاکره قبل از مذاکرات شروع یک حرکت پکن را رد کرد و به عنوان یک عمل “عملکرد هنر است.”

معاون وزیر امور خارجه نشان داده شده است دوشنبه ورود به جلسه در وین با هیئت نمایندگی ایالات متحده. خود را درگیر گفت: پس از بازگشت به روسیه که تیک تاک ساعت است با شروع جدید مجموعه به پایان می رسد در حدود هشت ماه است. (لئونارد Foeger/فردا نیوز)

روسیه گفت: چین از پیوستن بود و غیر واقعی است.

“ما در حال اجرا خارج از زمان” سرگئی درگیر روسیه معاون وزیر امور خارجه که رهبری کشور در نشست سه جانبه در وین به خبرنگاران گفت: پس از بازگشت به مسکو است.

او گفت که ایجاد گروه های کاری شد “یک گام مهم رو به جلو” و مذاکرات انجام شده در یک فضای مثبت و منعکس شده و تمایل به حرکت رو به جلو است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>