ایالات متحده خرده فروشی در پشت صحنه با رکورد 17 درصد در ماه مارس به پایین

ایالات متحده خرده فروشی در پشت صحنه در بزرگترین ماه به ماه پرش تا کنون رکورد در ماه مه به عنوان COVID-19 مستند

توسط PATRIS-FUN در 27 خرداد 1399

ایالات متحده خرده فروشی در پشت صحنه در بزرگترین ماه به ماه پرش تا کنون رکورد در ماه مه به عنوان COVID-19 مستندات به پایان رسید و مصرف کنندگان رفت به صرف پول است.

خرده فروشی افزایش 17.7 درصد در ماه مه بیش از دو برابر آنچه که اقتصاددانان انتظار داشتند وزارت بازرگانی ایالات متحده روز سه شنبه گفت.

فروش کاهش یافت و با 8.3 درصد در ماه مارس و بیشتر از 14.7 درصد در ماه آوریل پس از کروناویروس که باعث COVID-19 درخواست های زیادی از شمال اقتصاد آمریکا را تعطیل شروع در اواسط ماه مارس.

اما بسیاری از کشورها آغاز شده بازگشایی در حتی ممکن است خود را به عنوان COVID-19 موارد به رشد خود ادامه داد و به نظر می رسد مصرف کنندگان شروع به صرف دوباره در فقط در مورد همه چیز.

فروش خودرو موتور شروع به پریدن کرد و 44.1 درصد مصالح ساختمانی شد تا 10.9 درصد, غیر, فروشگاه, فروش گل رز نه درصد و رستوران رسید رسید 29.1 درصد است.

هنوز همه گیر را به خرده فروشی باقی می ماند شدید با خرید هنوز هم پایین 6.1 درصد از یک سال پیش و تقریبا هشت درصد زیر جایی که آنها در ماه فوریه است.

این هزینه به نظر می رسد که موجب حداقل یک افزایش موقت در rehiring. در مارس کارفرمایان اضافه شدن 2.5 میلیون شغل است.

اما اقتصاددانان در حال تماشای از نزدیک به دیدن اگر بهبود پایدار است یا زودگذر.

"این ممکن است به خوبی کوتاهترین اما هنوز هم عمیق ترین رکود اقتصادی تا کنون گفت:" جنیفر لی اقتصاددان ارشد در BMO Capital Markets. اما او گفت: آن را "به احتمال زیاد نیست که ما را ببینید تکرار در ماه ژوئن به عنوان این است که مقید کردن تقاضا به هر طریقی در یک ماه."

اقتصاددان روپیه Thanabalasingam در بانک TD را تحت تاثیر قرار شد ارتجاعی, اما همچنین ابراز نگرانی در مورد اینکه آیا آن را می توانید تاریخ و زمان آخرین.

"وای کنندگان آمد در راه بزرگ در ماه مه به عنوان متحده شروع بازگشایی اقتصاد خود را. امروز گزارش ارائه شواهد بیشتر که بدترین COVID-19 شوک اقتصادی بود پشت سر ما" Thanabalasingam گفت. "در حالی که مصرف کنندگان به راحتی شل رشته کیف پول خود را در ماه گذشته است نشان میدهد که همه چیز به حالت عادی بازگشت."

این ویروس ناشی از رکود اقتصادی نه تنها عمیقا کاهش هزینه های مصرف کننده آن را نیز به نظر می رسد به طلیعه در یک تغییر عمده ای در آن باقی مانده صرف اتفاق می افتد.

فروش آنلاین پررونق

تغییرات مجبور coronavirus را با کمک خرده فروشان آنلاین و فروشگاه های مواد ساختمان و دیگر رسانه ها که ماند باز در طول شیوع بیماری است. دیگر کسب و کار ها رو مداوم مالی سویه است.

فروش در غیر فروشگاه خرده فروشان که شامل شرکت های اینترنتی مانند آمازون و eBay رز نه درصد در ماه مه پس از ارسال رشد 9.5 درصد در ماه آوریل است. آنها قابل ملاحظه 30.8 درصد از یک سال پیش.

مصالح ساختمانی فروشگاه لذت بردم بدست آوردن ماهیانه از 10.9 درصد در ماه گذشته و در مقیاس سالانه رشد 16.4 درصد است. فروشنده باید نوشته شده 14.4 درصد سالانه افزایش فروش, بازتاب مردم کمتر غذا خوردن در رستوران ها به دلیل بیماری همه گیر.

بخش های دیگر در خرده فروشی ها ارسال شده دیدنی رشد ممکن است هنوز رتبهدهی نشده است در صورت نامشخص در آینده با توجه به ضربات آنها جذب شده در مارس و آوریل. Clothiers زمانی خیره کننده 188 درصد ماهانه, افزایش, اما هنوز هم باقی می ماند پایین 63 درصد بیش از 12 ماه گذشته. مبلمان فروشگاه فروش رسید 90 درصد در ماه گذشته, اما آنها هنوز هم بیش از 21 درصد در سال است. این همان الگوی نگه می دارد برای رستوران ها و فروشگاه های الکترونیک و فروشگاه و نمایندگی مجاز و فروش خودرو.

وجود دارد که برندگان و بازندگان در سراسر همه بخش های اقتصاد.

میسی مدیر عامل جف Gennette گفته است که شرکت خود را بازگشایی فروشگاه در حال به دست آوردن 50 درصد از کسب و کار معمولی. نوجوانی, خرده فروش, American Eagle Outfitters است مراتب حتی بهتر است به طور متوسط حدود 95 درصد از نرمال سطح فروش.

اما تحلیلگران هشدار داد که برخی از دستاوردهای تا کنون احتمالا منعکس کننده تاثیر موقت کمک دولت و گسترش مزایای بیکاری در مواجهه با یک رکود عمیق است.

"با ترس از موج دوم عفونت قرار دادن محدودیت در فعالیت خانهداری و پا تا مزایای بیکاری تاثیر اقتصادی پرداخت و کوچک-کسب و کار چک برنامه حفاظت از تمام مجموعه به پایان می رسد در هفته های آینده اقتصاد را از دستاوردهای آسیب پذیر باقی می ماند گفت:" کارل Schamotta رئیس استراتژیست بازار در کمبریج جهانی پرداخت.

ایالات متحده نرخ بیکاری است که در طول تاریخ بالا 13.3 درصد توسط دولت های استاندارد اندازه گیری و حتی بدتر 21.2 درصد وسیعترین سنج از بیکاری است. در حال حاضر آمریکایی ها هزینه های نامتناسب بیشتر در ملزومات و کمتر در تجملات.

"ما می خواهد و نیازهای ما را تغییر داده اند به طور دائم تا زمانی که ما پیدا کردن یک سلامت رفع" گفت: Stacey Widlitz رئیس جمهور SW خرده فروشی مشاوران خرده فروشی و مشاوره. "خریداران با تمرکز بر راحتی و رفاه است."

خرده فروشی ورشکستگی

این مستندات فرستاده بسیاری از بازار مبتنی بر زنجیره های بیشتر به خطر است. این خرده فروشان furloughed کارگران کاهش هزینه ها برای حفظ رو به کاهش ذخایر نقدی و در موارد Neiman Marcus, J. Crew و JC Penney برای ثبت ورشکستگی حمایت می کند.

در کانادا, کفش های زنجیره ای آلدو و لباس زنان خط Reitmans به دنبال طلبکار حمایت می کند.

زنان مد های زنجیره ای Reitmans که همچنین صاحب صاحب RW & CO., آویشن زنان و زایمان علاوه بر Elle و Penningtons فروشگاه اعطا شد طلبکار حفاظت در مه. بسیاری از خرده فروشان ایالات متحده ضربه شد فقط به عنوان سخت گیر اما آنها شاهد فروش ارتجاعی است. (اوان Mitsui/CBC)

Coresight پژوهش خرده فروشی و تحقیقات شرکت انتظار دارد بین 20000 و 25000 هزار فروشگاه در ایالات متحده به این سال حدود 60 درصد از آنها در مراکز. که از شرکت قبلی برآورد در اواسط ماه مارس 15,000 بستن و آن را فراتر از رکورد 9,000 فروشگاه تعطیلی سال گذشته است. در هفته گذشته, Zara برای کودکان محل و مهر زرگران تمام اعلام کرد صدها نفر از فروشگاه تعطیلی و تاکید کرد افزایش اهمیت حضور خود را آنلاین.

"بخش خرده فروشی در حال حاضر بیش از-ذخیره شده قبل از COVID پرورش آن سر زشت" گفت: Craig Johnson, رئيس جمهور از مشتری رشد شرکای خرده فروشی و مشاوره. "این است که مجبور rightsizing."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب