ایالات متحده در پاسخ به COVID-19 بدتر از چین. 100 بار بدتر است.

COVID-19 باقی مانده مداوم تهدید و ایالات متحده به تازگی رسیده غم انگیز نقطه عطف در این بیماری همه گیر است که ممکن است بسیار مورد توجه است. این COVID-19 مرگ و میر در ایالات متحده در حال حاضر به تصویب 340 میلیون ساکنان بیش از 100 بار رای در چین است.

اجازه دهید که غرق در: میزان مرگ ناشی از COVID-19 در آمریکا 100 برابر بیشتر از آن است که در آن ویروس اولین ظهور در انسان و که در آن مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ادعا می کند سرزنش باید دروغ برای اجازه دادن به این بیماری همه گیر را از دست.

و آن را نه فقط در چین است که نگهداری آن مرگ و میر پایین است. اتریش و آلمان و یونان را به طور قابل توجهی کاهش سرانه میزان مرگ و میر نسبت به ایالات متحده در شرق آسیا و منطقه اقیانوس آرام استرالیا, دلار هنگ کنگ, مغولستان, نیوزلند سنگاپور, کره جنوبی, تایوان و تایلند بودند همه قادر به نگه داشتن خود را COVID-19 مرگ و میر زیر 7 مرگ در هر میلیون نفر. ویتنام با جمعیتی بالغ بر 96 میلیون, دچار هیچ گزارش مرگ و میر در همه. کشورهایی که عمل اولیه و به طور موثر بر روی اطلاعات موجود قادر به جلوگیری از بدترین بیماری همه گیر.

استارک اختلاف در COVID-19 نرخ مرگ و میر بین ایالات متحده و کشورهای دیگر نشان می دهد که تفاوت زیادی بین اثربخشی متحده و موفق کشور در پاسخ به این بیماری همه گیر.

بیایید شروع با چین که در آن اولین مورد مشکوک به از COVID-19 پدید آمده در دسامبر. 8, 2019. توسط Dec. 31 مقامات چینی تا به حال به اطلاع سازمان بهداشت جهانی (WHO) مورد تهدید است. توسط Jan. 12, چینی, دانشمندان تا به حال شناسایی ویروس ها است که باعث بیماری و توالی ژنتیکی آن با جهان طوری است که همه کشورها می تواند به توسعه COVID-19 آزمون و شروع به کار بر روی یک واکسن.

مدت کوتاهی پس از آن چین هماهنگ عظیم مستند با مدرسه و تعطیلی و سخت اقامت در خانه سفارشات در اطراف محور ووهان در استان هوبئی استان که در آن شیوع پدید آمده و حتی به عنوان بسیاری از سراسر جهان تقبیح اقدامات به عنوان سخت گیرانه. چینی بهداشتی مقامات ramped تا تست و قرارداد ردیابی برای منزوی کردن موارد جدید این بیماری ساخته شده است به طور موقت تجهیزات پزشکی به hospitalize COVID-19 بیماران و اعزام برخی 42,000 پزشکان و پرستاران به ووهان. این مراحل را کنترل ویروس’ گسترش در هوبئی خرید زمان برای سایر نقاط کشور آماده است. تا به امروز فقط 16 درصد از چین COVID-19 موارد رخ داده در خارج هوبئی.

البته تعداد مرگ و میر گزارش شده در چین به خوبی ممکن است یک undercount. این شماره تجدید نظر شده است به سمت بالا حداقل یک بار قبل از آن است به احتمال زیاد باقی می ماند در شار برای برخی از زمان. اما این تحت شمارش و شار نیز واقعی برای ایالات متحده حتی با تحت شمارش در این واقعیت باقی می ماند که چین نرخ مرگ است منظور از 100 برابر کمتر از این نرخ در ایالات متحده.

پاسخ توسط چین بود بدون سرزنش. محلی دولت های چینی در ابتدا تحت-گزارش موارد و شواهد قوی وجود دارد که آنها نیز سرکوب ارائه دهندگان خدمات پزشکی که به دنبال هشدار نفر دیگر به ویروس ” توانايی انتقال. این اتهامات جدی است که شایستگی موشکافی و انتقاد.

کشورهای دیگر در شرق آسیا و منطقه اقیانوس آرام که خود را نگه داشته نرخ مرگ و میر پایین استفاده می شود مشابه اقدامات کنترلی به کسانی که مورد استفاده توسط چین است. آنها همچنین راه اندازی تهاجمی “تست و ردیابی” اجتماعی فاصله و ماسک-پوشیدن مبارزات. ایالات متحده در ضمن حیف و میل آن فرصت را به دریافت جلوتر از ویروس. برای حداقل شش هفته پس از اولین موارد COVID-19 در ایالات متحده وارد دولت فدرال—و بسیاری از دولت های ایالتی—هیچ تلاش برای قرار دادن در محل اقدامات مانند اقامت در خانه, سفارشات, مهاجم, تست, انزوا, تماس, ردیابی و یا قرنطینه. موانع مالی به انزوا و مراقبت باقی می ماند. این تنبل پاسخ به این ویروس در هفته به گسترش نامحدود و تقریبا غیر قابل تشخیص است.

نتیجه ؟ ایالات متحده در حال حاضر دارای بیشترین COVID-19 مورد و بیشترین مرگ و میر از هر کشور در جهان است. دو تا از سخت ترین ضربه متحده شده اند نیویورک (تقریبا 3 در 10 مرگ و میر در ایالات متحده) و نیوجرسی (1 در 10 مرگ و میر). حتی زمانی که کنترل برای اندازه جمعیت ایالات متحده آمریکا همچنان در میان کشورهای با بالاترین تعداد موارد جدید مرگ و میر در هر روز در این شرکت از برزیل و روسیه و سوئد.

متاسفانه ما می بینیم کمی نشانه آن است که دولت فدرال نصب نوع فوری در سراسر کشور هماهنگ رویکرد است که مورد نیاز است برای معکوس کردن روند فعلی. کاخ سفید coronavirus تست تزار ادمیرال برت Giroir است ایستاده است و هیچ برنامه ای برای جایگزین او حتی اگر ایالات متحده می افتد محزون می خوانی کوتاه از تعداد روزانه آزمایش هایی که نیاز به با خیال راحت end اجتماعی فاصله. در حالی که ما در حال حاضر انجام تقریبا 500,000 آزمون های روزانه, محققان دانشگاه هاروارد به این نتیجه رسیدند که در جایی در محدوده 1-10 میلیون آزمون های مورد نیاز هستند. به طور مشابه وجود دارد تقریبا هیچ جا به اندازه کافی تماس ردیابی در محل به ایالات متحده بیماری تحت کنترل است. اگر ما فرض کنیم که پنج تماس با ردیاب مورد نیاز روزانه برای هر مورد جدید (یک تخمین محافظه کارانه) تنها هشت متحده کافی برد.

آمریکا اکنون در برابر دو چالش با خیال راحت بازگشایی جامعه و از آوردن این بیماری تحت کنترل است. این چهل تکه از تغییر سیاست های دولت و اغلب متناقض پیام در مورد اقدامات ایمنی از جمله ماسک های صورت و اجتماعی فاصله ممکن است به خوبی تقویت آسیب به سلامت انسان و اقتصاد ناشی از یک مقدار با تاخیر پاسخ اولیه.

داده ها از چین و کشورهای دیگر نشان می دهد که ریزش شدید زندگی اجتناب ناپذیر است در این بیماری همه گیر. کشورهایی مانند یونان و نیوزلند و ویتنام اعزام استراتژی های مختلف اما مشترک مواد اولیه و قوی سیاسی و تعهد و علم مبتنی بر رویکرد و پایبندی به دستورالعمل های WHO برای, تست, تماس, ردیابی و موثر انزوا اقدامات است.

حقیقت سخت در آمریکا را جدی مرگ و میر در این بیماری همه گیر است که بسیاری از این مرگ و میر قابل پیشگیری بودند. کشورهایی که در زمان سریع اقدام هماهنگ شده اند تا حد زیادی قادر به جلوگیری از بدترین اثرات این ویروس نجات جان هزاران نفر و شروع به بازگشایی اقتصاد خود را حتی اگر هیچ کشوری در اجتناب از اجتناب ناپذیر اقتصادی درد. ایالات متحده از سوی دیگر همچنان به اتلاف وقت با ارزش است. مگر اینکه آن را به شدت پیاده سازی درس های آموخته از موفق ملت ما ترس آمریکا مرگ و میر ممکن است به افزایش 200 بار است که از چین است.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>