مغلوب ساختن پیشی جستن دولت آغاز تکاپوی پاسخ به شیوع کروناویروس در چین — اما تا کنون متوقف کوتاه اعلام وضعیت اضطراری برای بهداشت عمومی.

“آمریکایی ها باید بدانند که این یک برنامه به طور بالقوه بسیار تهدید جدی برای بهداشت عمومی است اما در این مرحله آمریکایی ها نباید نگرانی برای ایمنی خود را,” وزارت بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز سه شنبه. “این است که بسیار سریع در حال حرکت به طور مداوم در حال تغییر وضعیت است.”

ایالات متحده تایید پنج مورد از این ویروس کشنده که از شنبه, با توجه به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC). هر چند واشنگتن هنوز برای اعلام اضطراری برای بهداشت عمومی در ایالات متحده آذر گفت: “نمی دریغ در همه به استناد هر مرحله ما نیاز به” به عنوان وضعیت گستراند و دولت شروع به گرفتن گام های دیگر به آدرس شیوع است که به کشته شدن بیش از 100 نفر و تحت تاثیر قرار بیش از 4500 در سراسر جهان تا حد زیادی در چین است.

CDC و وزارت امور خارجه صادر مشاوره سفر روز دوشنبه هشدار آمریکایی ها برای جلوگیری از سفر به تمام چین در صورت امکان و به خصوص به ووهان جایی که این ویروس برای اولین بار شناسایی شده است. “هیچ آمریکایی باید سفر به ووهان در حالی که این ویروس همچنان به تاثیر” معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت.

دولت نیز شروع به انجام پیشرفته غربالگری در 20 متحده فرودگاه که “دریافت 90 درصد از مسافران از چین” با توجه به پنس. “هر مسافر که بیمار دریافت اضافی غربالگری,” او گفت:.

روز سه شنبه دولت آمریکا اجاره یک پرواز به چند صد آمریکایی از جمله دیپلمات ها و اعضای خانواده در خارج از چین است.

همه موارد تایید شده در ایالات متحده شده است در افرادی که به تازگی از سفر به چین است. “هیچ فرد-به-فرد گسترش شناسایی شده است با این ویروس در آن زمان و این ویروس در حال حاضر در جامعه در ایالات متحده” می خواند مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) خلاصه ای از این وضعیت است.

روز دوشنبه تهمت توییتی که دولت او در “ارتباط نزدیک” با چین و ارائه شده “هر گونه کمک که لازم است.”

مدیر کل سازمان بهداشت جهانی (WHO) است که در زیر آتش هنوز اعلام جدید کروناویروس یک اورژانس بهداشت جهانی ملاقات با رئیس جمهور چین روز سه شنبه. این سازمان اعلام کرد که “دو طرف توافق کردند که ارسال خواهد شد کارشناسان بین المللی برای بازدید از چین به عنوان به زودی به عنوان ممکن است به کار با همتایان چینی خود در افزایش درک از شیوع راهنمای واکنش جهانی تلاش است.” HHS وزیر آذر گفت: همان روز که برگ برنده دولت نیز ارائه شده برای ارسال کمک از CDC اما هنوز دریافت متهور.

سنا بود و در جریان این ویروس در Jan. 24 و مجلس نمایندگان است برگزاری جلسه توجیهی برای اعضای آن در روز چهارشنبه.

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن که در حال اجرا برای نامزدی حزب دموکرات برای ریاست جمهوری نوشت: یک op-ed برای ایالات متحده آمریکا امروز در Jan. 27 این استدلال که “مغلوب ساختن پیشی جستن نشان از شکست از قضاوت و تکرار رد علم او را به بدترین شکل ممکن شخص برای رهبری کشور ما از طریق بهداشت جهانی به چالش بکشد.”

اما تهمت و پنس هنوز طرح ریزی اعتماد به نفس در توانایی خود را برای رسیدگی به دم بحران است. “در اینجا در کشور ما در حال گرفتن قوی مراحل را برای دیدن به سلامت و تندرستی مردم آمریکا” پنس روز دوشنبه گفت:. “اما به عنوان رئیس جمهور تهمت ساخته شده روشن امروز ایالات متحده آمریکا آماده می ایستد و آماده برای کمک به مردم چین و در سراسر جهان به عنوان آنها مقابله با این ویروس است.”

نوشتن به تسا در Berenson tessa.berenson@time.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net