ایالات متحده امتناع از ورود به بیش از 100 نفر از کانادا به عنوان یک نتیجه از coronavirus اقدامات

بیش از 100 نفر شده است مطلب از کانادا به ایالات متحده به عنوان یک نتیجه از coronavirus مربوط به محدودیت های مسافرتی به گفته یک مقام ارشد آمریکایی.

کسانی که فسخ بنیادی از ایالات متحده به قوانین ممنوعیت ورود به هر کسی که به تازگی در coronavirus-تحت تاثیر چین و ایران.

این اعمال محدودیت در مرزهای زمینی علاوه بر سفر هوایی — و بیشتر اتباع کانادا از هر آسیب دیده اند و زمین-مرز اندازه گیری گفت: Ken Cuccinelli اقدام مدیر U. s. خدمات مهاجرت و شهروندی.

این رقم در آمد در ایالات متحده کنگره شنوایی یکشنبه جایی که او در حال فشرده توسط یک مرز-سناتور آمریکایی پاسخ به کوروناویروس.

بر خلاف کانادا است که غربالگری مسافران و quarantining بیشتر در خطر آنهایی که در ایالات متحده است که به طور سیستماتیک ممنوعیت ورود برای مسافران از مکان های خاصی.

در طول پنج شنبه شنوایی میشیگان ایالت گری پیترز اشاره کرد دولت خود را در خانه های چند تن از فعال ترین گذرگاه زمین و از او پرسید: رسمی دولت چه اقدامات احتیاطی می شد اعمال می شود وجود دارد.

موضوع آمد تا بعدا دوباره در این جلسه زمانی که سناتور. کامالا هریس پرسید که آیا دولت بود و اجتناب از لحاظ نژادی پروفایل آمریکایی های آسیایی تبار در میان coronavirus نگرانی.

“برخی از مردم ممکن است پیدا کردن آن جالب است اما بزرگترین مستثنی گروه کانادایی هستند. آن است که کانادایی بود که به چین سفر کرده در دو هفته گذشته” Cuccinelli گفت.

“بزرگترین گروه بودند اتباع چینی.”

ایالات متحده ماموران مرزی با استفاده از دو روش به صفحه نمایش مسافران گفت: برای اولین بار آنها را بررسی داده ها سفر و همچنین سوال در مورد سفر اخیر.

یکی دیگر از مرز-سناتور ایالت هشدار داد که ایالات متحده نمی تواند به طور کامل مهر و موم کردن مرز خود را — به دلیل آن می تواند ویرانگر به اقتصاد گسترده تر.

ویسکانسین جمهوری خواه ران جانسون رئیس کمیته برگزاری این جلسه موافقت با پیترز دموکرات میشیگان که هدف از مرز محدودیت است برای از بین بردن تمام تهدیدات — آن را به سرعت نرخ انتقال و خرید زمان برای توسعه یک واکسن.

“فقط در تلاش برای ایجاد انتظارات واقع بینانه” جانسون گفت.

“اگر [مرز] بود مهر و موم شده ما نمی تجارت در مرز. زیاده اینجا خواهد بود باور نکردنی پر هزینه است.”

کن Cuccinelli اقدام مدیر U. s. Citizenship and Immigration Services, U. s. Department of Homeland Security, شهادت در کاپیتول هیل در واشنگتن در سال 2019. ‘برخی از مردم ممکن است پیدا کردن آن جالب است اما بزرگترین مستثنی گروه کانادایی هستند. آن است که کانادایی ها که تا به حال در سفر به چین در دو هفته گذشته’ Cuccinelli گفت: قانونگذاران ایالات متحده در روز پنج شنبه. (Jose Luis Magana/آسوشیتد پرس)

در پاسخ به هریس سوال در مورد پروفایل نژادی Cuccinelli موافقت که قومیت مهم نیست.

“وجود دارد بدون سوال هیچ تفاوت که این ویروس نشان می دهد که آیا شما در حال سیاه, اسیایی, اسپانیایی, و هر چیز دیگری,” او گفت:.

“[بیشتر] کانادایی منع شده اند از ایالات متحده در مرز شمالی از چین — 113 [کانادایی] 90 [چینی] … چون سفر بر اساس. این بود که ” شما چینی هستیم.’ این است که شما شده اند در منطقه در [آخرین] 14 روز است.”

کانادا وزیر امنیت عمومی در واشنگتن بحث coronavirus اقدامات با همکاران در وزارت امنیت داخلی در روز پنج شنبه.

کانادا وزیر مورد بحث و بررسی موضوع در واشنگتن

بیل بلر گفت: CBC News که او مورد بحث و مرز موضوع را با همتای آمریکایی خود چاد Wolf اقدام آمریکا وزیر امنیت داخلی.

او گفت: برخی از افراد اجازه ورود در مرز ایالات متحده خواهد بود و شهروندان کانادا و برخی از افراد با ملیت های دیگر عبور از کانادا.

بلر گفت: کانادا ترجیح میدهد بیشتر هدفمند رویکرد پرسش و quarantining بیشتر در خطر ابتلا به مسافران است.

اما او گفت که ایالات متحده حق را به تصمیم خود را در مورد نحوه رسیدگی به آن coronavirus پاسخ.

“ما احترام به حاکمیت کشورها است. و ایالات متحده متعهد شده است این اقدام برای افرادی که از سفر به این مناطق — که آنها فقط منع ورود آنها” بلر گفت: در مصاحبه ای در واشنگتن است.

“کانادایی که اخیرا در مناطق آسیب دیده در گذشته 14 روز قبل از آنها خواهد بود اجازه ورود به ایالات متحده آنها خواهد بود به نمایش در آمد و اگر در واقع آنها بوده است و در آن مناطق آسیب دیده آنها خواهد بود ممنوع از ورود به ایالات متحده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>