ایالات متحده پیشنهاد قدرت های انتقالی دولت در ونزوئلا

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت آماده است برای لغو تحریم ها در ونزوئلا در حمایت از یک پیشنهاد جدید برای تشکیل یک دولت انتقالی به نمایندگی از متحدان از هر دو نیکولا Maduro و مخالف خوان Guaidó اما نه دو مرد خود مقامات ایالات متحده گفت.

یک صفحه “گذار دموکراتیک چارچوب برای ونزوئلا” ارائه شده بود روز شنبه توسط وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo. آن پژواک یک پیشنهاد بیش از آخر هفته توسط Guaidó نشان می دهد که چگونه در حال رشد نگرانی در مورد کوروناویروس که تهدید به پایمال کردن این کشور آمریکای جنوبی در حال حاضر سقوط نظام سلامت و فلج شدن اقتصاد در حال احیای ایالات متحده در تلاش به جلو و نظامی جدا از Maduro.

“این چارچوب می تواند به ارائه یک مسیر که به پایان می رسد رنج می برند و باز می شود مسیر برای آینده ای روشن تر برای ونزوئلا” Pompeo گفت: در واشنگتن است.

بر اساس این طرح هر دو مادورو و Guaidó که برخی از 60 کشور جهان از جمله کانادا رسمیت شناختن به عنوان ونزوئلا حق رهبر خواهد کنار و صرفنظر کردن از قدرت به پنج عضو شورای امور خارجه به اداره کشور تا زمان انتخابات ریاست جمهوری و پارلمانی برگزار می شود ظرف مدت شش تا 12 ماه. عالی نظامی فرماندهی سنتی داور از منازعات سیاسی در ونزوئلا و یک کلید تخته حمایت از مادورو — آیا در محل باقی می ماند برای مدت زمان از دولت انتقالی.

چهار نفر از اعضا خواهد بود منصوب شده توسط مخالفان کنترل شورای ملی که Guaidó سر. به قرعه کشی خرید از حاکم حزب سوسیالیست اکثریت دو سوم مورد نیاز خواهد بود. عضو پنجم که در خدمت به عنوان رئیس جمهور موقت تا زمانی که انتخابات برگزار می شود, خواهد بود, نام دیگر اعضای شورا. نه ونزوئلا و نه Guaidó خواهد بود در این شورا اما Pompeo گفت Guaidó خواهد بود رایگان به اجرا برای رئيس جمهور زمانی که انتخابات برگزار می شود.

رئیس جمهوری ونزوئلا با رهبر نمی خواهد خدمت در شورای انتقالی پیش از انتخابات با توجه به ایالات متحده پیشنهاد اما اعضای رژیم او نه درگیر در فعالیت های جنایی می تواند تحریم ها برداشته شود. (آریانا Cubillos/آسوشیتد پرس)

“امید است که این راه اندازی ترویج انتخاب افرادی بسیار گسترده مورد احترام و شناخته شده به عنوان افرادی که می توانند کار را با طرف دیگر” نماینده ویژه ایالات متحده برای ونزوئلا الیوت آبرامز گفت: AP در یک پیش نمایش از برنامه است. “مردم حتی در رژیم در این نگاه و درک مادورو برای رفتن اما بقیه از ما در حال درمان خوب و نسبتا.”

این طرح همچنین به تشریح برای اولین بار در ایالات متحده مورد نیاز برای لغو تحریم ها علیه مادورو مقامات و صنعت نفت — منبع تقریبا همه از ونزوئلا خارجی درآمد.

در حالی که کسانی که متهم از قبر نقض حقوق بشر و قاچاق مواد مخدر هستند واجد شرایط برای تحریم افرادی که در لیست سیاه به دلیل موقعیت آنها را نگه دارید در داخل ونزوئلا از دولت — از جمله اعضای دیوان عالی انتخابات شورا و لاستیک-مهر مشروطه — بهره مند خواهد بود.

اما تحریم ها به نابودی آبرامز گفت: این شورا که نیاز به عملکرد و خارجی تمام نیروهای نظامی — از کوبا یا روسیه — نیاز به ترک کشور است.

“آنچه ما در حال امیدوار است که این واقعا تشدید بحث در داخل ارتش Chavismo حاکم حزب سوسیالیست و رژیم چگونه به خارج شدن از این بحران وحشتناک آنها در” آبرامز گفت.

Jorge Arreaza ونزوئلا وزیر خارجه اما رد تماس برای گفت و گو در روز سه شنبه در کاراکاس گفت مادورو “هرگز خیانت رای اعتماد است که مردم به او داد.”

برای ماه ایالات متحده متکی است اقتصادی و فشار های دیپلماتیک را امتحان کنید و شکست نظامی را برای حمایت از مادورو و هفته گذشته ایالات متحده دادستان تحت تعقیب مادورو و ذینفعان کلیدی — از جمله وزیر دفاع و رئیس دیوان عالی کشور در قاچاق مواد مخدر و پول شویی اتهامات عنوان شده علیه.

تحلیلگر تردید از خرید از مادورو

هنوز هیچ گونه قدرت های آرایش بعید است که به پیروزی مادورو را پشتیبانی مگر اینکه این موضوع موجب ناراحتی از آینده خود خطاب است و او را محافظت از ایالات متحده سیستم عدالت گفت: David Smilde یک عضو ارشد در واشنگتن در آمریکای لاتین است. در حالی که ونزوئلا در حال محافظت از استرداد توسط هوگو چاوز در سال 1999 قانون اساسی, منشور می تواند بازنویسی شود در یک, انتقال, او گفت:.

“این یک کمی سخت به ببینید که چگونه این است که رفتن به قانع کننده ای برای بازیکنان اصلی در دولت گفت:” دیوید Smilde یک عضو ارشد در واشنگتن در آمریکای لاتین است. “آنها به نظر می رسد فکر می کنم که رفتن به مرحله اما به نظر می رسد بسیار بعید است.”

همچنین این امر نیاز به حمایت از کوبا و چین و یا روسیه همه آنها کلید های اقتصادی و سیاسی حامیان مادورو. در تماس روز شنبه با ولادیمیر پوتین رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تصریح کرد که وضعیت در ونزوئلا وخیم است و گفت: رهبر همه ما علاقه ای به دیدن یک گذار دموکراتیک برای پایان دادن به بحران جاری, با توجه به کاخ سفید بازخوانی تماس بگیرید.

بن بست بین مادورو و Guaidó افزایش یافته است زمان بیشتری را در روز های اخیر. مادورو رئیس دادستان روز سه شنبه احضار Guaidó به شهادت بعد از یکی از افراد تحت تعقیب در اتهام مواد مخدر گفت: او امضا قرارداد با رهبر مخالفان و آمریکایی خود را “مشاور” برای خرید در ایالات متحده تفنگ برای یک کودتای برنامه ریزی شده.

Guaidó تیم گفت: او هرگز ملاقات ژنرال بازنشسته که پس از تسلیم شدن به مقامات و گرفته شده از آمریکا در کلمبیا که در آن او زندگی می کردند پس از سال 2018 با وجود داشتن قبلا تحریم شده توسط آمریکا برای قاچاق مواد مخدر.

سازمان دیده بان | Guaidó در دیدار با مقامات کانادا در ماه ژانویه:

ونزوئلا خود اعلام کرد رئیس جمهور موقت ژوئن Guaido در اتاوا به عنوان بخشی از یک تور برای ساخت جهانی برای حمایت از تلاش های خود را برای حذف نیکلاس مادورو از قدرت است. Guaido صحبت آدرین Arsenault در مورد اینکه چرا پس از کمی تغییر کرده است یک سال بعد. 2:34

Guaidó به نام روز شنبه برای ایجاد یک “اضطراری ملی دولت است.”

او گفت: موسسات مالی بین المللی در حال آماده به پشتیبانی قدرت های دولت موقت با $1.2 میلیارد دلار وام را برای مبارزه با این بیماری همه گیر. Guaido گفت: این وام می تواند مورد استفاده قرار گیرد به طور مستقیم کمک به ونزوئلا خانواده هایی که انتظار می رود به آسیب نه تنها با گسترش این بیماری بلکه شوک اقتصادی از یک سقوط در قیمت نفت عملا این کشور را تنها منبع ارز.

گسترش coronavirus را تهدید به پایمال کردن ونزوئلا در حال حاضر سقوط نظام سلامت در حالی که محروم کردن آن فلج اقتصاد از درآمد نفت که در آن تقریبا به طور انحصاری بستگی دارد برای ارز.

ونزوئلا مهاجران دریافت وعده های غذایی رایگان از یک سازمان غیر دولتی در لیما پرو در روز دوشنبه. میلیون ها نفر از ونزوئلا فرار کرده اند در چند سال گذشته به دیگر کشورهای آمریکای لاتین قبل از همه گیر. (Rodrigo Abd/آسوشیتد پرس)

سازمان ملل متحد گفت: ونزوئلا می تواند یکی از این ملت در سخت ترین ضربه از گسترش coronavirus آن تعیین کشور برای اولویت توجه است چرا که از یک نظام سلامت مشخص شده توسط گسترده کمبود تجهیزات پزشکی و کمبود آب و برق است.

در سپتامبر گذشته Guaidó پیشنهاد مشابه دولت انتقالی در گفتگو با مادورو مقامات اسپانسر شده از طرف نروژ که هرگز به دست آورده کشش.

اما با این حال در حال حاضر ورشکسته کشور در حال اجرا از بنزین و شاهد حملات غارت در میان coronavirus همه گیر خواستار شده اند و در حال رشد برای هر دو مخالف و مادورو را کنار بگذارند تلخ تفاوت به سر کردن یک سناریو کابوس.

“رژیم تحت فشار بیشتری از آن تا به حال قبل از” آبرامز گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>