ایالات متحده آرای انتخابات ریاست جمهوری سیگنال آنها نمی خواهد به آرامی به ساندرز شب خوب اگر او می افتد کوتاه از اکثریت

برنی ساندرز هشدار داده شده است که او ممکن است نیاز به تماشای پشت خود را در این تابستان دموکراتیک کنوانسیون.

ایالات متحده سناتور رقبای مطرح کرده اند امکان هل دادن او در انتخابات دوم اگر او وارد کنوانسیون با سرب از اول رای اکثریت.

که معنای تلویحی از یک آشکار ارز در یک نامزد ریاست جمهوری به مناظره چهارشنبه شب در لاس وگاس.

که مختصر گفتگوی بورسی ممکن است جلب عناوین آن را به عنوان آمد و در پایان دم از غیر منتظره ای سوزاننده بحث پاشیده با صدای به یاد ماندنی گزش.

چه چیزی بیشتر احتمال دارد به فرمان توجه عمومی شد دیگر غیر محتمل انگلیسی دوبله که ناشى از بحث مرحله — آنها عبارتند از عبارات “چاق, rimming,” “اسب رو لزبین” و “شما در حال تلاش برای گفتن که من گنگ است؟”

اما زیرکانه ارز گذاشته لخت یک سناریو است که استراتژیست های دموکرات به طور فزاینده ای نگران: ضرب وشتم در حزب ملی کنوانسیون در میلواکی در ماه جولای و یک تقسیم حزب رو به رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

بحث مدیر چاک تاد خواسته نامزدها در مورد احتمال این که هیچ کس نمی خواهد وارد این کنوانسیون با بیش از 50 درصد از نمایندگان متعهد.

این سناریو به نظر می رسد به طور فزاینده ای قابل قبول با ساندرز در حال حاضر به وضوح پیشتاز در انتخابات و در عین حال هنوز هم در مواجهه با رقبای متعدد در یک بسیار تکه تکه میشه.

و معلوم نیست که هر کسی را هم برای ساخت اکثر تا پایان ماه مارس زمانی که دو سوم از نمایندگان را در حال حاضر انتخاب شده است. حزب دموکرات سرعت اولیه خود را در تقویم این سال با کالیفرنیا رای گیری پیش از آن.

تنها یک نامزد در مرحله پاسخ داد که فرد پیشرو در اولین انتخابات باید تضمین نامزدی بود که ساندرز.

بقیه با اشاره به حزب قوانین — اگر پیشتاز در اولین رای گیری ندارد اکثریت متعهد نمایندگان او و یا او می تواند پیشی گیرد و در پس از آن برگه های رای که superdelegates عامل به رای دادن.

از آن زمان اتفاق افتاده در دهه گذشته در ایالات متحده هر چند آن را کاملا مشترک و uncontroversial در کانادا رهبری مسابقات. یکی از نیاز تنها بپرسید اندرو Scheer و استفان دیون که هر دو leapfrogged رقبا و ادعا کرد رهبری پس از چند برگه های رای.

سازمان دیده بان | ساندرز و دموکراتیک رقبا صورت خاموش بیش از کنوانسیون قوانین:

باید برنی ساندرز به صورت خودکار تاج دموکرات نامزد ریاست جمهوری اگر او وارد تابستان کنوانسیون با اکثر نمایندگان — و یا آن را بازی منصفانه برای دیگر رقبا به رسیدن به او را در انتخابات دوم? این یک سناریو دموکرات ها شروع به دست و پنجه نرم کردن با. در یک بحث ساندرز و رقبای خود متفاوت بیش از آنچه که می تواند تبدیل به یک گرم موضوع است. 1:19

و برخی از دموکرات ها استدلال می کنند آن را کاملا مشروع و قانونی در ایالات متحده بیش از حد. وقتی پرسید که آیا کنوانسیون فرمانداران باید به طور خودکار تبدیل به نامزد سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن در پاسخ گفت: “هیچ.”

Superdelegates شروع رای گیری در 2 رای

چه قوانین می گویند این است که حزب عدالت و بهتر شناخته شده به عنوان superdelegates به شروع رای گیری از انتخابات دوم.

کسانی که به اصطلاح superdelegates خواهد حساب برای حدود 15 درصد از آرا در پس از آن برگه های رای.

وجود دارد پاسخ مشابه به بایدن از سابق South Bend, Ind., شهردار پیت Buttigieg; مینه سوتا بهداشت ، ctq; میلیاردر و تاجر و سابق نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار. (سن. الیزابت وارن پاسخ کمتر روشن است.)

خود احساسات به اشتراک گذاشته شده است توسط برخی از حزب سازمان شناخته شده به کانادایی ها از جمله برخی از سفرای سابق آمریکا به کانادا تحت دموکراتیک رئیس جمهور که فعال باقی می ماند دموکراتیک در سیاست است.

“قوانین قوانین” گفت: بروس Heyman, یک, باراک اوباما منصوب فرستاده به کانادا که پشتیبانی از Klobuchar.

“به یاد داشته باشید این است که یک کنوانسیون حزب و حزب نیاز به انتخاب نامزد که آنها فکر می کنم بهترین نمایندگی حزب و توان رقابتی ترین برای پیروزی در مقابل دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. که ممکن است معنی برنی است نامزد. ممکن است به این معنی است که شخص دیگری نامزد در یک میانجیگری کنوانسیون.”

حزب استراتژیست dreading شده اند یکی دیگر از تفرقه کنوانسیون.

سازمان دیده بان | دموکراتیک نامزدهای هدف بلومبرگ در طول بحث:

رقبای pounced در مایکل بلومبرگ میلیاردر شهردار سابق نیویورک در اولین مناظره ریاست جمهوری. سناتور. الیزابت وارن بود که برای اولین بار به خالی کردن خود ثبت کرده است که شامل شکایات متعدد از همکاران سابق در مورد اتهام جنسی نامناسب اظهارات. 1:00

عصبانی تعطیل توسط ساندرز حامیان بازیگران سایه 2016 دموکراتیک جمع آوری آشکار حزب بخش که تضعیف هیلاری کلینتون ، ساندرز برای تلفن های موبایل آماده را به عقب براند. او شک و تردید شنبه در مشروعیت دموکراتیک از جمله دوم انتخابات استراتژیسازی.

“این فرایند شامل 500 superdelegates در انتخابات دوم. بنابراین من فکر می کنم که اراده مردم باید پیروز — بله” او پاسخ داد: در بحث است.

چند هفته آینده باید تصمیم بگیرد که آیا یا نه این سناریو سطوح. تا پایان ماه مارس به بیش از 2,600 نمایندگان (از 3,979) خواهد شد در حال حاضر اختصاص داده شده اند, ساخت واضح تر اینکه هر کسی نسبت به روند اول رای اکثریت.

بلومبرگ جدید کارت وحشی در این مسابقه است.

میلیاردر در حال حاضر پمپ شکستن رکورد مبالغ به کمپین تبلیغات سفارشات از قدر بالاتر از تمام هزینه ها در کانادا انتخابات همه احزاب ترکیب شده است.

او شده است با پاداش های فوری سنبله در پای صندوق های رای, اما آن را هنوز روشن نیست چه اثر او باید در نتایج.

رقبای بارها و بارها مورد حمله قرار بلومبرگ در طول بحث

اواخر شرکت کننده بلومبرگ شروع به ظاهر شدن بر روی برگه های رای به عنوان فوق العاده سهشنبه, مارس 3 — تنها خواهد شد و سپس آن را می شود واضح است که آیا او با آسیب رساندن ساندرز (توسط تحکیم ضد ساندرز رای) یا سهوا به او کمک می کند (بیشتر تقسیم آن). او زدم-گام در ابتدا از اولین مناظره تلویزیونی.

وارن آمد او را در اوایل اشاره به نمرات از اتهامات از جمله تعدادی از زنان در دادگاه براده در مورد نامناسب جنسی نظرات در محل کار.

با اشاره به برخی از کسانی که اتهامات وارن گفت: “[وجود] یک میلیاردر که تماس زنان چاق تخت ” و ” اسب رو لزبین, و, نه, من صحبت کردن در مورد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. من صحبت کردن در مورد شهردار بلومبرگ. درک این: دموکرات ها یک خطر بزرگ اگر ما فقط جایگزین یک متکبر میلیاردر برای دیگری.”

بایدن تحت فشار قرار دادند شهردار سابق به آسانسور عدم افشای توافق بر کارمندان سابق و اجازه دهید آنها صحبت publicly.

بلومبرگ خار که درخواست صحبت آزمایشی است.

سازمان دیده بان | بلومبرگ و ساندرز به گرم بورس در مورد سوسیالیسم:

در اولین مناظره ریاست جمهوری, میلیاردر سابق نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار به نظر می رسد شبیه به آن. برنی ساندرز’ تمایلات سوسیالیستی به کمونیسم و گفت: این امر منجر به یک انتخابات از دست دادن و انتخاب مجدد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. ساندرز به نام که ارزان شات در یک گرم بورس در مورد سوسیالیسم. 0:58

او بیشتر به شدت بعدا در این بحث که ساندرز به نام او ثروت و نفوذ در سیاست یک خشم.

بلومبرگ تشبیه ورمونت سناتور سیاست به کمونیسم و گفت: آنها را به اثبات سیاسی منجر به مرگ در یک انتخابات عمومی ،

پس از یک ارز با Sanders, بلومبرگ گفت: “من نمی توانم فکر می کنم از یک راه است که آن را آسان تر برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به انتخاب مجدد از گوش دادن به این گفتگو.”

یکی دیگر از رمیدن القا تبادل آمد که Buttigieg مسخره Klobuchar برای فراموش کردن نام مکزیک که رئیس جمهور خواستار به سوال او تسلط بر فایل های در واشنگتن است.

“شما در حال تلاش برای گفتن که من گنگ است ؟ آیا شما به من در اینجا پیت ؟ من ساخته شده یک خطا” Klobuchar گفت. “گاهی اوقات مردم فراموش کرده ام نام.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>