آمریکا رهبران سیاسی مقابله با خرید اینترنتی و قرنطینه — در صورت شیوع کروناویروس

به عنوان نگرانی در مورد شیوع کروناویروس roiled بازارهای مالی آمریکا و رهبران سیاسی دست و پنجه نرم دوشنبه با بهداشت عمومی و بحران اقتصادی — به عنوان به خوبی به عنوان نگرانی برای ایمنی خود را.

کاخ سفید گفته است که “انجام کسب و کار به طور معمول” رئيس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال پروژه آرام به عنوان اپیدمی در شمار یکی از بزرگترین آزمایشات در عین حال به دولت او.

مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات استدلال می کنند که آنها تا به حال این موضوع به خوبی در دست و به اتهام مخالفان سیاسی با ریشه برای یک سقوط اقتصادی. در کاپیتول هیل حداقل سه قانونگذاران خود در قرنطینه به عنوان بحث شد و در جریان نحوه رسیدگی به شیوع ویروس و بی ثباتی اقتصادی و حفظ عملکرد دولت.

مغلوب ساختن پیشی جستن کبوتر به لرزش دست در دست حامیان صبح روز دوشنبه هنگامی که پس از رسیدن به تیتر یک جمع آوری کمک در لنگوود, Fla., که مطرح شده در حدود 4 میلیون دلار آمریکا برای ناظران سیاسی و حزب جمهوری خواه. او نادیده گرفته فریاد زد: سوال در مورد ياوه بازار سهام به عنوان او سوار یک نیروی هوایی برای پرواز به واشنگتن است.

در صبح روز دوشنبه توییتهایی تهمت شدت انتقاد کرد در شیب بازار افت و اخبار که بزرگ و مجامع عمومی بودند که به نام خاموش از آنجا که از virus.

“در این لحظه وجود دارد 546 تایید موارد CoronaVirus با 22 مرگ” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی مقایسه آن را به آنفلوانزای فصلی و هزاران نفر از مرگ و میر است که باعث می شود. “فکر می کنم در مورد آن!”

دانشمندان در این مرحله نمی دانم چه مرگ و مير جدید کروناویروس واقع است و اینکه آیا آن را باد تا مورد مشابه آنفولانزا یا بدتر.

در همان زمان مقامات دولت مصر بودند که آنها در تلاش بودند به اخراج نگرانی عمومی است. “این بسیار جدی است مشکل بهداشتی” بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر گفته فاکس نیوز.

در پنتاگون و مقامات را آغاز کرده اند “اجتماعی فاصله” اقدامات است. روز دوشنبه وزیر دفاع علامت Esper این جلسه به طور منظم با کارمندان ارشد که به طور معمول برگزار خواهد شد و چهره به چهره در یک اتاق با 40 تا 50 شرکت کنندگان شکسته شد تا به سه اتاق با تصویری-نهفته در میان این اتاق با توجه به پنتاگون سخنگوی رئیس جاناتان هافمن. او گفت: Esper و 15 تا 20 نفر در اتاق خود از جمله ژنرال علامت Milley رئیس ستاد مشترک ارتش sat حداقل شش فوت از هم جدا در راستای سلامت راهنمایی.

تهمت بود واگذاری بسیاری از ویروس پاسخ به آمریکا معاون رئیس جمهور مایک پنس که تشکیل یک کنفرانس ویدئویی به روز رسانی در دولت فدرال, ویروس, پاسخ, بعد از ظهر دوشنبه با ملت فرمانداران. پنس نیز برنامه ریزی شده منجر به یک جلسه از دولت را وظیفه نیروی در روز دوشنبه قبل از برگزاری یک اخبار و جلسه.

در ضمن, آن., Ted Cruz, Rep. پل Gosar و تشکر. Doug Collins همه جمهوری خواهان قرار داده و خود را به داوطلبانه قرنطینه پس از مواجهه با یک فرد که تست مثبت برای این ویروس در ماه گذشته محافظه کارانه عمل سیاسی کنفرانس.

کالینز بالا جمهوریخواه در کمیته قضایی مجلس گفت که او تا به حال شده است مطلع CPAC مقامات که آنها را کشف کرده بود یک عکس از او با فرد آلوده.

Rep. Doug Collins استقبال مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان او پا کردن یک نیروی هوایی در روز جمعه. کالینز است که در میان سه جمهوری خواهان ورود خود به قرنطینه پس از قرار گرفتن در معرض بالقوه به کروناویروس در یک کنفرانس سیاسی محافظه کار در ماه گذشته. (Alex براندون/آسوشیتد پرس)

در یک بیانیه کالینز گفت که او نمی باید هر گونه علائم را منتظر مانده از 14 روز پس از تماس در صفحه اصلی. او با مغلوب ساختن پیشی جستن در سه شنبه شب در کاخ سفید و دست تکان داد و با مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه هنگامی که رئیس جمهور در بازدید از مراکز کنترل و پیشگیری بیماری ها در آتلانتا ستاد.

تهمت بود جلسه وزیر خزانه داری استیون Mnuchin لری Kudlow و دیگر دستیاران هنگامی که او بازگشت به کاخ سفید در مورد طیف وسیعی از اقدامات اقتصادی او می تواند. او همچنین دعوت از مدیران وال استریت به کاخ سفید در هفته بعد به بحث اقتصادی خرید اینترنتی این بیماری همه گیر.

Kudlow مدیر از رئیس جمهور شورای اقتصاد ملی به خبرنگاران گفت: روز شنبه که دولت این است که به دنبال نه در یک “عظیم” فدرال طرح امداد. بلکه هر فدرال کمک بسته خواهد بود “به موقع و هدفمند و میکرو.”

قانونگذاران در کاپیتول هیل به سختی شروع به تامل اقتصادی پیامدهای گسترش ویروس و آنچه که ممکن است مورد نیاز برای تحریک اقتصاد به مردم لغو تعطیلات و سفرهای کسب و کار و دور ماندن از فروشگاه. کمیته مالی سنا رئیس چاک Grassley است “بررسی امکان هدف قرار امداد مالیاتی اقدامات است که می تواند ارائه به موقع و موثر در پاسخ به coronavirus” سخنگوی مایکل Zona روز دوشنبه گفت:.

“همه چیز روی میز” Grassley به خبرنگاران گفت:.

دموکرات ها نشان داد که آنها ترجیح پاسخ دیگر مانند عبور از قانون الزام کارفرمایان به کارگران پرداخت می شود مرخصی استعلاجی — دیرین اولویت سیاست دموکرات ها و کمک های اضافی برای کسانی که با درآمد پایین.

“بهترین راه برای اطمینان از امنیت اقتصادی برای مردم آمریکا در حال حاضر برای مقابله با کروناویروس خود را صالح و کامل” گفت: رهبر حزب دموکرات مجلس سنا چاک شومر. “چیزی است که ما هنوز رتبهدهی نشده است دیده می شود. گرفتن یک دسته در بحران و حاوی گسترش ویروس است که تا بحال بهترین راه برای مقابله با هر گونه اثرات آن بر اقتصاد است.”

یک روز پس از گفت این اقدام به صورت عادی” مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین لغو سه روز زنان برای مغلوب ساختن پیشی جستن تور اتوبوس در سراسر میشیگان که شامل مرسدس Schlapp سابق کاخ سفید مشاور: افرادی که به محافظه کار آمریکا و اتحادیه رئیس مت Schlapp.

Schlapp تحت self-قرنطینه و پس از پس از او بیش از حد بود در معرض آلوده فرد در CPAC. او در معرفی تهمت و استقبال او را با یک دست دادن و در مرحله قبل از رئیس جمهور صحبت کرد و در فوریه. 29.

“رئیس جمهور ایالات متحده به عنوان همه ما می دانیم این است که کاملا یک دست واشر” دبیر مطبوعاتی استفانی گریشام گفته فاکس نیوز. “او با استفاده از ضد عفونی کننده دست در همه زمان ها. بنابراین او را نه نگران این در همه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>