آمریکا قصد دارد به سیلی تعرفه های آلومینیوم-واردات از کانادا, بلومبرگ گزارش می گوید

ایالات متحده در حال برنامه ریزی برای re-اعمال تعرفه های آلومینیوم-واردات از کانادا, بلومبرگ گزارش اواخر روز دوشنبه با استناد به افراد آشنا با این موضوع.

اگر کانادا کاهش به اعمال محدودیت های صادرات ایالات متحده اعلام خواهد شد در روز جمعه re-اعمال 10 درصد تعرفه های آلومینیوم از کشور, این گزارش گفت:.

تعرفه و سپس آن را اجرا ژوئیه 1 در این گزارش اضافه شده که آن هم زمانی که کانادا-ایالات متحده-مکزیک توافقنامه تجارت است که انتظار می رود را به اثر.

برخی از صنایع از جمله خودروسازان شده بود درخواست برای تاخیر در اجرای توافقنامه با توجه به مشکلات آنها روبرو هستند در میان coronavirus بیماری همه گیر.

جدید توافقنامه تجارت آزاد آمریکای شمالی جایگزین 26 ساله موافقتنامه تجارت آزاد بین سه اقتصاد.

دفتر نماینده تجاری ایالات متحده بلافاصله پاسخ به خبر درخواست برای اظهار نظر در مورد آلومینیوم تعرفه خارج از ساعات کار.

پیش از آن در روز دادگاه عالی ایالات متحده تبدیل شده به دور یک چالش به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تعرفه های وارداتی فولاد آورده توسط یک گروه صنعتی است که استدلال کرده بود که بخش مهمی از قانون که تحت آن او تحمیل وظایف نقض قانون اساسی ایالات متحده.

مغلوب ساختن پیشی جستن امضا بیانیه در این سال افزایش تعرفه های مشتق محصولات فولادی توسط اضافی 25 درصد و در مشتق آلومینیوم محصولات اضافی 10 درصد از کدام کشورها از جمله کانادا و مکزیک معاف شدند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>