آمریکا شدیدا نزدیک به کمبود گوشت بعد از عمده کارخانه بسته بیش از Coronavirus

تیوی بزرگترین تولید کننده گوشت خوک است که سازندگان: عمده ایالات متحده گیاه به طور نامحدود پس از شیوع کروناویروس در میان کارکنان این شرکت هشدار داده است که تعطیلی در سراسر کشور در حال بدست گرفتن آمریکایی گوشت لوازم “شدیدا نزدیک به لبه” کمبود.

Smithfield مواد غذایی را بیکار آن Sioux Falls, داکوتای جنوبی, گوشت خوک-مرکز پردازش که حساب برای 4 درصد به 5 درصد از ایالات متحده تولید این شرکت گفت: در بیانیه ای در روز یکشنبه ، این حرکت پس از مقامات دولتی گزارش داد بیش از 200 مورد از Covid-19 برای کارکنان کارخانه اضافه کردن به سنبله در عفونت است که دیده می شود صدها نفر از آمریکایی گوشت کارگران بیمار است. گیاهان مجبور شده اند به شاتر و یا کاهش خروجی.

“بسته شدن این مرکز همراه با یک لیست در حال رشد از دیگر پروتئین گیاهان که باید توقیف در سراسر صنعت ما هل دادن کشور ما شدیدا نزدیک به لبه در نظر ما گوشت عرضه” Smithfield, مدیر اجرایی کن سالیوان در بیانیه ای گفت:. “این غیر ممکن است برای نگه داشتن ما فروشگاه های مواد غذایی مواجه نگردند اگر ما گیاهان در حال اجرا نیست.”

در حالی که این معلوم نیست که آیا گوشت-کارمند عفونت باید چیزی برای انجام با محل کار, اخبار, در معرض آسیب پذیری جهانی زنجیره تامین مورد نیاز برای نگه داشتن فروشنده مواجه نگردند پس از وحشت خرید در سمت چپ قفسه های خالی. این توقیف گیاهان و بیمار کارگران در حال اضافه کردن به دیگر اختلالات ناشی از ویروس ها است که ساخت آن را سخت تر برای مواد غذایی از مزرعه به جدول. حمل و نقل تنگناها و snarled پورت ترافیک را نیز به همین دلیل خریداران در حال دیدن قفسه های خالی.

افزایش موارد نیز نگرانی های ایمنی کارگر. مرگ و میر گزارش شده برای کارکنان در گوشت امکانات متعلق به JBS SA و Tyson Foods, Inc. کارگران باید در برخی موارد در صحنه راه رفتن ناشران در اعتراض به شرایط کار. در گوشت, گیاهان, ایستگاه در خطوط پردازش می تواند نزدیک به هم ایجاد چالش های اجتماعی فاصله. کارگران همچنین به اشتراک گذاری استراحت و رختکن.

Smithfield متعلق به هنگ کنگ-ذکر شده WH گروه در اصل برنامه ریزی شده برای شاتر داکوتای جنوبی تسهیلات برای سه روز. داکوتای جنوبی و فرماندار کریستی Noem خواسته برای بسته شدن به تمدید به مدت حداقل 14 روز گفت: در نامه ای به این شرکت است که آن را نیاز به “انجام بیشتر.”

این Smithfield تسهیلات 3,700 کارکنان دریافت پرداخت برای حداقل دو هفته طول خاموش کردن.

این شرکت گفت: آن را بازگشایی این کارخانه زمانی که آن را دریافت بیشتر از جهت های محلی و ایالتی و فدرال مقامات.

“متاسفانه Covid-19 موارد در حال حاضر در همه جا در سراسر کشور ما است. این ویروس دچار جوامع در همه جا. کشاورزی و مواد غذایی در بخش های نشده اند سیستم ایمنی بدن” سالیوان گفت. “ما همچنان به اجرای امکانات ما به یک دلیل: برای حفظ ملت ما عرضه مواد غذایی در این بیماری همه گیر.”

کارگران در نقاط دیگر از مواد غذایی-زنجیره تامین را نیز آغاز شده به بیمار است. در تمام احتمال, تعدادی از موارد را حفظ خواهد کرد در حال بالا رفتن در گوشت گیاهان و مزارع و انبارها و بسته بندی کارخانه ها در سراسر جهان است. که اشاره به حاد تضاد بین نیاز به نگه داشتن مردم امن در حالی که همچنین اطمینان حاصل کرد که جهان به اندازه کافی مواد غذایی است.

به روشنی خروجی از گیاه که در آن عفونت میآید مطرح نیست نگرانی های بهداشتی چون همه حساب Covid-19 نیست مواد غذایی-بیماری منتقله از راه. منابع از یک مزرعه یا یک کارخانه تولید با یک مورد تایید شده هنوز هم می تواند ارسال برای توزیع.

و این مهم است به یاد داشته باشید آمریکا موجودی هنوز کافی از جمله منجمد و گوشت خوک.

هنوز هم خطر وجود دارد برای ادامه تولید. زمانی که یک کارگر بیمار می شود, کارمند و هر فرد با آنها در تماس با آمده است به قرنطینه شود. گیاهان نیز نیاز به برای شستشو و تمیز کردن. یک شرکت کارگیل, Inc. گیاه در پنسیلوانیا نیز بسته شده است به طور موقت به دلیل شیوع در میان کارکنان.

ویژه داستان
قهرمانان از خط مقدم
داستان شجاع کارگران خطر زندگی خود را برای نجات ما

برخی از شرکت ها نیز مجبور به کم کردن گیاهان است که در حال راه اندازی برای عرضه در رستوران ها به جای سوپر مارکت ها. Sanderson Farms Inc., آمریکا سومین مرغ processor گفت: در اوایل این ماه که آن را اجرا گیاهانی که روند پرندگان بزرگ برای مواد غذایی-خدمات صنعت “و زیر ظرفیت” به گفته مدیر عامل جو Sanderson.

عملا هر غذایی شرکت اعلام کرده است افزایش اقدامات برای حفاظت از کارکنان از جمله گوشت غول مانند Smithfield و شرکت کارگیل. شرکت های در حال اجرای شستن دست و پاش کردن گیاهان و شکستن ، شیفت مبهوت و استراحت ناهار گرفته شده به تنهایی. آن را روی حیله و تزویر تعادل برای تولید که اولویت ایمنی کارگر بلکه در تلاش برای دیدار با افزایش تقاضا است که این ویروس به راه انداخته است.

و در حالی که برخی از تولید کنندگان را افزایش استخدام برای حفظ مواد غذایی, منابع جریان, آن را آسان برای پیدا کردن کارگران حتی با افزایش بیکاری است. صنعت تلاش کرده است با شهرت از شرایط سخت کار از روز آپتون سینکلر این نویسنده آمریکایی نوشت که از موارد نقض حقوق بشر در سال 1906 با رمان “جنگل.” تولید کنندگان اغلب به شدت متکی به کارگران مهاجر برای پر کردن شغل است که طبقه متوسط آمریکایی ها نخواهند رفت.

اگر بیشتر موارد کوه و تعداد فزاینده ای از گیاهان هستند مجبور به غیر فعال آن را دشوار است برای گفتن آنچه که نقطه اوج خواهد بود و در شرایط کمبود عرضه.

“ما یک استارک انتخاب به عنوان یک ملت: ما یا رفتن به تولید مواد غذایی و یا حتی در صورت Covid-19” سالیوان گفت.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>