ایالات متحده باریک کردن نامزدها در عمده فشار برای COVID-19 واکسن

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه گفت: دولت ایالات متحده خواهد سرمایه گذاری در همه بالای coronavirus واکسن نامزدها و گفت: یک لیست شده است محدود به 14 امیدوار کننده امکانات با برنامه ریزی برای محدود کردن بیشتر است.

در یک رویداد در باغ گل رز کاخ سفید برای ترویج آنچه که ایالات متحده به نام “عملیات پیچ و تاب سرعت” مغلوب ساختن پیشی جستن ابراز امیدواری کرد که واکسن خواهد بود در محل قبل از پایان سال و گفت: دولت خود را بسیج کرد نیروهای خود را برای دریافت یک واکسن توزیع شده یک بار یک در جای خود بود.

ایالات متحده بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر گفت: فاکس کسب و کار شبکه در روز قبل از آن گفت که کاخ سفید تا به حال تنگ کردن یک لیست از “بیش از 100 واکسن نامزد.”

“آنچه ما انجام می دهیم در حال حاضر ما در حال باریک شدن آن را به گروه اصلی است که ما در حال رفتن به محل بزرگ چند صد میلیون دلار شرط در و در مقیاس عظیم واکسن تولید داخلی به طوری که ما تا پایان سال, ما امیدواریم که که یک یا بیشتر امن و موثر واکسن و صدها میلیون دوز” گفت: آذر.

آذر گفت: دولت با استفاده از “قدرت کامل از دولت آمریکا و بخش خصوصی در اینجا برای فشرده سازی تمام کسانی که [به مواد مخدر محاکمه] جدول زمانی.”

سازمان دیده بان l واکسن توسعه هر دو رقابتی و co-operative:

داریل Falzarano از دانشگاه ساسکاچوان است که بخشی از آن در سراسر جهان فشار به سمت COVID-19 واکسن و می گوید: اجرای محدود در ژانویه آینده باقی مانده است “امکان.” 5:26

آذر و بیماری های عفونی متخصص دکتر Anthony Fauci که هدایت موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی بودند و هر دو در حضور در باغ گل رز. مغلوب ساختن پیشی جستن به حال ابراز نارضایتی پس از Fauci گفت: در سنا شهادت در روز سه شنبه این ایده که وجود خواهد داشت یک واکسن در دسترس با سقوط زمانی که مدارس و دانشگاه ها سر کلاس بود “یک پل خیلی دور است.”

Fauci و وزیر خزانه داری استیون Mnunchin در میان تعدادی از مقامات دولت که عینک ماسک در کنفرانس خبری در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن و آذر نیست. کاخ سفید دستور داد که با پوشیدن ماسک به شدت در پی مثبت آزمون در هفته گذشته برای معاون رئیس جمهور مایک پنس وزیر مطبوعات به عنوان به خوبی به عنوان یک نوکر بود که زمان صرف شده در دفتر بیضی.

دانشمندان در حال عجله برای پیدا کردن درمان و واکسن برای بیماری که به کشته شدن بیش از 300 ، 000 نفر در سراسر جهان از جمله نزدیک به 86,000 در ایالات متحده و بیش از 5,570 در کانادا از اوایل جمعه. حتی به عنوان کشورهای دست به گریبان با این حال همه گیر کارشناسان توزین تاثیر احتمالی واکسن ممکن است در یک بیماری است که در حال حاضر گذاشته سر جهان بی عدالتی و قدرت دست به گريبان است.

‘بدون نفس’ در واکسن جهانی رقابت: مغلوب ساختن پیشی جستن

رهبران جهان در مارس متعهد برای سرعت بخشیدن به کار خود در COVID-19 ناشی از بیماریهای بسیار مسری رمان coronavirus اما ایالات متحده هم شرکت نمی کنند.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نیز نادیده گرفته تعهد هفته گذشته توسط رهبران جهان و سازمان ها به صرف $8 میلیارد دلار به تولید و توزیع واکسیناسیون و درمان است.

با وجود آن تهمت روز جمعه گفت که جهان همکاری به منظور توسعه یک واکسن.

“ما باید کشورهایی که متحدان ما برخی از کشورها رک و پوست کنده که متفقین — که در آن ما در حال کار بسیار نزدیک به هم” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “ما هیچ نفس است. هر کس آن را می شود ما فکر می کنم آن را بزرگ. ما در حال رفتن به محل کار با آنها. آنها در حال رفتن به محل کار با ما. به همین ترتیب اگر ما از آن ما در حال رفتن به کار با آنها.”

وقتی پرسیده شد که توسط یک خبرنگار اگر ایران می خواهد دسترسی به یک واکسن اگر آن را اولین بار توسعه داده شد در چین مغلوب ساختن پیشی جستن به یک جواب یک کلمه ای: “بله.”

سازمان دیده بان l کانادا کمک به توسعه COVID-19 واکسن از شرکت چینی :

شرکت چینی CanSino بیولوژیک است که در حال حاضر انجام مطالعات بالينی بر روی انسان به صورت بالقوه آن COVID-19 واکسن. شورای ملی تحقیقات کانادا گفت: در این هفته آن است که کار با CanSino به تلاش برای توسعه آن با سرعت بیشتری.

این یکی از تعدادی از ابتکارات مشترک در سراسر جهان به طور بالقوه پیچیده چگونه و از کجا واکسن را اول تحویل داده می شود.

“یک واکسن علیه COVID-19 باید یک مکان خوب برای جهان” نخست وزیر فرانسه فیلیپ ادوارد سعید در روز پنج شنبه اشاره کرد که “دسترسی برابر همه” بود “غیر قابل مذاکره است.”

فیلیپ صحبت شد پس از مدیر عامل Paul Hudson پاریس مبتنی بر غول داروسازی سانوفی گفته خبرگزاری بلومبرگ گفت: “دولت آمریکا حق دارد به بزرگترین preorder چون سرمایه گذاری در خطر است.”

هادسون عذرخواهی کرد روز پنج شنبه در گفت و آن را حیاتی است که هر coronavirus واکسن رسیدن به تمام مناطق است.

نظرات متفاوت در جدول زمانی واقع بینانه

کارشناسان هشدار داده اند که این امر به احتمال زیاد به 12-18 ماه یا بیشتر برای دریافت یک واکسن آماده برای اما رئیس جمهور به دنبال سرعت بالا در قاب زمان که در حالی که همچنین بازی کردن نیاز به یک واکسن به عنوان او را تشویق می کند ایالات متحده به بازگشایی اقتصاد خود را.

دکتر ریک روشن ایالات متحده whistleblower که حذف شد در ماه گذشته به عنوان مدیر پزشکی پیشرفته تحقیقات و توسعه سازمان (بردا) گفت: U. s. House of نمایندگان کمیته در روز پنج شنبه که او نگران بود در مورد ایالات متحده آمریکا coronavirus آمادگی از جمله واکسیناسیون تلاش.

سازمان دیده بان | متخصص بهداشت با هشدار نسبت به امکان “زمستان تاریک” برای ایالات متحده:

دکتر ریک روشن است که اخراج شد به عنوان مدیر آژانس مسئول توسعه مواد مخدر به مبارزه با کروناویروس گفت: آمریکا و کنگره شنوایی که او در اوایل هشدار در مورد این بیماری همه گیر شدند با بی تفاوتی و این کشور تنها محدود به زمان برای بهبود آن پاسخ. 2:01

“بسیاری از خوش بینی است که چرخش در اطراف 12 تا 18 ماه زمان قاب [برای واکسن] اگر همه چیز کاملا” روشن گفت. “ما هرگز دیده می شود و همه چیز کاملا.”

“به طور معمول طول می کشد تا 10 سال برای ساخت یک واکسن,” او گفت: در یکی دیگر از نقطه است.

سازمان بهداشت جهانی همچنین صدا محتاط توجه داشته باشید در روز پنج شنبه.

سخنگوی مارگارت هریس گفت: در یک جلسه مطبوعاتی در ژنو که در حالی که برخی از درمان در مطالعات اولیه به نظر می رسد برای کمک به “ما لازم نیست که هر چیزی که می تواند کشتن و یا جلوگیری از ویروس.”

هنوز هم وجود دارد هیچ واکسنی برای اچ آی وی که ظهور در اوایل 1980s یا سارس یک کوروناویروس که آمار آسیا در سال 2002.

Moncef Slaoui سابق گلاکسو اجرایی آورده پردازنده توسط کاخ سفید گفت که او با اعتماد به نفس بعد از دیدن برخی از اوایل کارآزمایی بالینی داده ها بدون رفتن به جزئیات. (Alex براندون/آسوشیتد پرس)

اما تهمت و آذر در ابراز اعتماد به نفس که پیشرفت خواهد بود ساخته شده قبل از پایان سال به عنوان سابق گلاکسو اجرایی Moncef Slaoui که رئیس جمهور آمریکا به شنود گذاشته برای کمک به رهبری ایالات متحده واکسن تلاش است.

“من بسیار به تازگی دیده می شود آمار اولیه از یک کارآزمایی بالینی با کروناویروس واکسن. این داده ها ساخته شده من حتی بیشتر احساس اعتماد به نفس است که ما قادر خواهد بود به ارائه چند صد میلیون دوز از واکسن تا پایان سال 2020” گفت: Slaoui.

Slaoui اشاره نمی کند که واکسن اما یکی از توسعه یافته توسط مدرن درمان با کمک از موسسه ملی بهداشت به تازگی موفق به کسب تاییدیه از سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) برای پیشبرد به مرحله بعدی آزمایش های بالینی.

در علاوه بر این به عرضه وجود دارد سوال در مورد واکسن قیمت اما یک کارشناس گفت: جمعه مقیاس بزرگ کمک خواهد کرد که نگه داشتن هزینه های پایین و عرضه است.

آدریان هیل مدیر آکسفورد Jenner موسسه که تیمی با داروسازی AstraZeneca به توسعه یک واکسن گفت: حصول اطمینان از توزیع گسترده و کم هزینه بوده مرکزی به این پروژه از شروع.

“این است که نمی تواند گران قیمت واکسن” تپه به رویترز گفت در یک مصاحبه. “این رفتن به یک تک دوز واکسن. آن را به ساخته شده برای عرضه جهانی و آن را به ساخته شده است در بسیاری از مکان های مختلف. این بود که همیشه برنامه ما.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>