ایالات متحده حرکت می کند برای محدود کردن چینی رسانه ها به عنوان ‘تبلیغات’

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت روز دوشنبه گفت که آن را تعیین ایالات متحده عملیات از چهار چینی در رسانه ها به عنوان “ماموریت خارجی” در یک عمل است که می تواند نیروی برخی از روزنامه نگاران کشور را ترک کنند و بیشتر به بدتر شدن روابط دیپلماتیک.

مقامات وزارت امور خارجه گفت: چهار سازمان اساسا رابط برای حزب کمونیست چین و دولت و نباید درمان عادی مانند رسانه های خارجی.

چهار که شامل دولت-اجرای دوربین مدار بسته مورد نیاز خواهد بود برای ارائه یک لیست از همه کسانی که برای آنها کار می کند در آمریکا و هر گونه املاک و مستغلات منابع. هیچ دستور به ترک در این زمان اما یک اقدام مشابه در ماه فوریه در برابر پنج رسانه های دیگر قبل از یک کلاه بر روی تعداد زیادی از مردم که می تواند کار را برای این سازمان ها در ایالات متحده

سه نفر دیگر در چین, اخبار, خدمات, مردم روزنامه و جهانی بار.

“حزب کمونیست نه تنها ورزش کنترل عملیاتی این تبلیغات اشخاص است اما کامل سرمقاله کنترلی بر محتوای آنها گفت:” دستیار وزیر امور خارجه در امور شرق آسیا و اقیانوس آرام امور دیوید Stilwell. “این ماموریت خارجی تعیین آشکار گام در افزایش شفافیت از این و دیگر [چینی] دولت فعالیت های تبلیغاتی در ایالات متحده است.”

ایالات متحده تعیین شده شوروی رسانه های خارجی به عنوان ماموریت در طول جنگ سرد ، که نشان دهنده سابقه تلخ دولت در روابط بین ایالات متحده و چین که در تقابل بیش از پکن در واکنش به شیوع کروناویروس, تجارت, حقوق بشر و مسائل دیگر.

مقامات ایالات متحده می گویند که رسانه ها باید در نظر گرفته شود ماموریت خارجی آمریکا تحت قانون هستند چرا که آنها “قابل ملاحظه ای متعلق به و یا به طور موثر کنترل می شود” توسط دولت جمهوری خلق چین و نباید درمان سنتی مانند سازمان های خبری.

“این نیست روزنامه نگاران. این عضو دستگاه تبلیغاتی در PRC” Stillwell گفت: در یک کنفرانس تلفنی با خبرنگاران.

محدودیت ویزا

در ماه فوریه دولت در زمان همان اقدام علیه Xinhua News Agency, چین, جهانی, شبکه تلویزیون چین رادیو بین المللی چین روزانه توزیع شرکت که از توزیع این روزنامه از همان نام و Hai تیان توسعه ایالات متحده آمریکا که از توزیع روزانه مردم ،

سپس در ماه مارس دولت ایالات متحده پوش تعدادی از روزنامه نگاران از پنج مجاز به کار در ایالات متحده در 100 از حدود 160. در آن زمان ایالات متحده اشاره کرد چین به طور فزاینده ای سخت نظارت آزار و اذیت و ارعاب از آمریکا و دیگر روزنامه نگاران خارجی در چین است.

دولت همچنین گفت که قصد دارد به مجموعه ای از محدودیت های زمانی در ویزای صادر شده برای خبرنگاران چینی به چین می کند در حال حاضر برای روزنامه نگاران کار برای ایالات متحده آمریکا رسانه ها.

آن هنوز روشن نیست که چگونه بسیاری از روزنامه نگاران کار در ایالات متحده برای سازمان تعیین شده در دوشنبه.

از این بهار وجود دارد که حدود 75 آمریکایی ها و دیگر خارجی ها مجاز به کار در ایالات متحده را رسانه های خبری در داخل چین است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>