نظامی ایالات متحده بررسی روابط خود را با مؤتلفه نمادهای نام

ارتش ایالات متحده است که بازنگری آن ارتباط سنتی به مؤتلفه ارتش نمادها و آگاه از خود تفرقه در یک زمان ملت است کشتی با سوالات مسابقه پس از مرگ جورج فلوید در بازداشت پلیس.

وزیر دفاع علامت Esper و ارتش, منشی, رایان مک کارتی هر دو سابق افسران ارتش قرار دادن کلمه خود را از طریق سخنگویان است که آنها “به دو حزبی بحث” تغییر نام پایگاه ارتش مانند کارولینای شمالی فورت براگ که افتخار مؤتلفه افسران که رهبری مبارزه علیه اتحادیه و به طور مستقیم یا به طور ضمنی دفاع از نهاد برده داری.

به طور جداگانه نیروی دریایی بالا دریاسالار اعلام کرد که او به دنبال خواهد داشت به عنوان مثال ژنرال دیوید برگر فرمانده دریایی سپاه که در هفته گذشته به کارگردانی دریایی فرماندهان برای حذف نمایش عمومی از مؤتلفه نبرد پرچم انجام شده در طول جنگ داخلی. پرچم که برخی از آغوش به عنوان نمادی از میراث “حمل قدرت ملتهب احساسات از بخش” و می تواند به تضعیف واحد انسجام است که مبارزه با نیاز برگر گفته است.

“این مؤتلفه نبرد پرچم اتحاد همه بیش از حد اغلب شده است شرکت تصمیم گرفتند با خشونت افراطی و نژادپرستانه گروه که تفرقه اعتقادات هیچ جایی در سپاه” سپاه در بیانیه ای جداگانه گفت جمعه گذشته است. “تاریخ ما به عنوان یک ملت و حوادث مانند خشونت در شارلوتزویل در سال 2017 برجسته تفرقه استفاده از مؤتلفه نبرد پرچم تا به حال در جامعه ما است.”

دریاسالار مایک Gilday رئیس عملیات نیروی دریایی به کارگردانی کارکنان خود را برای شروع به نوشتن یک جهت مشابه است. نیروی دریایی سخنگوی Cmdr. Nate کریستنسن گفت: این ممنوعیت را اعمال سرنشین, نیروی دریایی, کشتی, هواپیما و زیردریایی و در تاسیسات.

Esper تصویر در جلسه هیئت دولت ماه گذشته است صحبت علنی در مورد این موضوع اما نشان داد از طریق سخنگویان که او باز است به این ایده. (اوان Vucci/آسوشیتد پرس)

ارتش و نیروی هوایی هنوز به دنبال برگر منجر شود اما دفاع رسمی گفت: موضوع ممنوعیت مؤتلفه ارتش نمادها در حال حاضر مورد بحث در بالاترین سطح پنتاگون. رسمی صحبت می کرد به شرط ناشناس ماندن به بحث های جاری داخلی مذاکرات.

برای چندین دهه این مسائل بوجود آمده اند گاهی اوقات درون نظامی تنها به بازگشت به ابهام با کمی اثر ماندگار. ممکن است خیلی زود به می دانم که آیا این بار متفاوت خواهد بود اما Esper تمایل به باز کردن درب به یک تجدید بحث بر سر این مسائل ممکن است نشان می دهد یک فرصت برای تغییر. Esper است صحبت علنی در مورد این موضوع اما نشان داد از طریق سخنگویان که او باز است به این ایده.

تنوع مسائل به ميدان آمده

دیگر جنبه های نظامی مبارزه با نژاد روابط را به ميدان آمده پس از فلوید کشتن. افسران ارشد که سیاه و سفید هستند باید صحبت علنی در مورد آن از جمله ژنرال Charles Q. براون جونیور بود که با تایید سنا در روز سه شنبه به عنوان نیروی هوایی برای اولین بار, سیاه, رئیس ستاد. او و دیگر سیاه و رهبران نظامی اشاره کرده اند که مردم سیاه و سفید که حدود 17 درصد از فعال وظیفه نیروهای مسلح تحت نمایندگی در اکثر ارشد رتبه.

احساسی و تصویری در پی فلوید کشتن شامل Brown Jr. صحبت کردن در مورد نژاد پرستی او مواجه شده و تناقضات از خدمت به عنوان یک مرد سیاه و سفید در نظامی نوشته شده بود هفته گذشته به اقیانوس آرام نیروهای هوایی حساب کاربری در توییتر.

نظامی به خود می بالد در یک رکورد مصرف سرب در تغییر اجتماعی از جمله در نژادی یکپارچه سازی. اما آن را نیز تا به حال حوادث نفرت نژادی و بیشتر ماهرانه سابقه ضمنی و تعصب در یک عمدتا سفید نهاد.

ده بزرگ ارتش تاسیسات به نام مؤتلفه افسران ارتش عمدتا ژنرال ارشد از جمله Robert E. Lee. در میان 10 Fort Benning این اسم از مؤتلفه ژنرال ارتش ، Henry L. Benning بود که یک رهبر گرجستان secessionist جنبش و مدافع حفظ میكنند. دیگران در ویرجینیا و کارولینای شمالی, آلاباما, تگزاس و لوئیزیانا است. این نامگذاری انجام شد عمدتا پس از جنگ جهانی اول و در 1940s در برخی موارد به عنوان حرکات مصالحه به جنوب.

سازمان دیده بان |ژنرال Charles Q. براون جونیور در خدمت در ارتش به عنوان یک مرد سیاه و سفید:

چند صدای در ارتش هستند و آشکارا به دفاع از لینک مؤتلفه نمادهای اما برخی از پایگاه های به نام مؤتلفه افسران افسانه ای هستند در حق خود. فورت براگ برای مثال به برخی از ترین ارتش نیروهای نخبه. هر گونه تصمیم گیری برای تغییر نام در برگ و یا دیگر پایگاه های به احتمال زیاد شامل مشاوره با مقامات تحت تاثیر متحده و محلات.

مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی شنبه که او نمی خواهد “رشوه دادن” با نام, نشان می دهد که انجام این کار خواهد بود بی احترامی به نظامی است.

کاخ سفید سخنگوی Kayleigh McEnany بعد از تایید تهمت نمی خواهد از ورود هر گونه قانونی برای تغییر نام.

دیوید پترائوس بازنشسته چهار ستاره ارتش می گوید: تغییر نام حرکت می کند که او از مقدار به یک “جنگ از حافظه” و این که قبل از تصمیم گیری برای تغییر نام پایگاه مانند فورت برگ که در آن او خدمت با 82nd Airborne Division, ارتش باید آماده به دنبال روش خاص خود را برای این تغییر است.

“طنز از آموزش در پایگاه نام برای کسانی که در زمان دست به اسلحه در برابر ایالات متحده و برای حق به بردگی دیگران غیر قابل اجتناب است به کسی توجه” پترائوس نوشت: در مقاله منتشر شده روز شنبه توسط اطلس. “در حال حاضر دیر است, لحظه ای برای ما به پرداخت چنین توجه است.”

فورت براگ نام Braxton براگ بومی شمال Carolinian و مؤتلفه به طور کلی با یک اعتبار برای شجاعت و متوسط رهبری است. نیروهای خود را شکست خورده بودند در نبرد چاتانوگا در نوامبر سال 1863.

چند در کنگره صحبت کردن در مورد این مسائل اگر چه ایلینوی سناتور Tammy Duckworth سابق ارتش هلیکوپتر خلبان نوشت: روز شنبه به رهبران هر یک از خدمات نظامی ترغیب آنها به دنبال برگر مثال در ممنوعیت نمایش عمومی از مؤتلفه نبرد پرچم.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>