U. s. وزارت دادگستری می گوید کاوشگر در مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس ‘اولویت’

وزارت دادگستری ایالات متحده روز پنجشنبه گفت: آن را به حال ساخته شده رسیدگی به اتهام دخالت در مرگ جورج فلوید یک “اولویت” پس از دومین روز از تظاهرات خشونت آمیز در مینیاپولیس بیش از این غیر مسلح سیاه مرگ انسان.

تجربه دادستان و محققان از دفتر تحقیقات فدرال اختصاص داده شده بود به عنوان بخشی از یک “قوی” کاوشگر به اینکه آیا ماموران پلیس درگیر کرده بود نقض قوانین فدرال این گروه در بیانیه ای گفت.

روز چهارشنبه تظاهرات همراه با غارت و خرابکاری شروع ساعت پس از مینیاپولیس شهردار یعقوب فری خواست دادستان از شهرستان Hennepin به پرونده اتهامات جنایی علیه پلیس سفیدپوست نشان داده سنجاق فلوید به خیابان.

فیلم گرفته شده توسط یک تماشاچی نشان داد یک دستبند فلوید, 46, دروغ گفتن در صورت پایین خوراکی برای کمک و بارها و بارها گفت: “من نمی توانم نفس بکشم” قبل از تبدیل شدن به حرکت. او در بیمارستان درگذشت در مدت کوتاهی پس از.

از باراک اوباما برای منطقه مینه سوتا, وزارت دادگستری, حقوق مدنی تقسیم و اف بی آی مینیاپولیس زمینه خواهد شد و انجام تحقیقات.

افسران شناسایی

قربانی برادر Philonise فلوید با سی ان ان گفت در روز پنج شنبه بود که او “خسته از دیدن مردان سیاه مرگ” و درک خشم مردم اما خواست معترضان صلح آمیز باشد.

“به پلیس من آنها را می خواهید به دست آوردن همه چیز را راست. شروع به انجام کار خود را به راه راست چون من نبوده است دیدن آن” فلوید گفت.

روز چهارشنبه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نام فلوید مرگ “بسیار غمگین رویداد” پس از یک خبرنگار از او پرسید در مورد آن.

دود پر آسمان پس از یک شب از ناآرامی و تظاهرات در مرگ جورج فلوید اوایل روز شنبه در مرکز شهر مینیاپولیس. (David Joles/استار تریبیون/آسوشیتد پرس)

کاخ سفید سخنگوی Kayleigh McEnany در یکشنبه خواست تظاهرکنندگان برای جلوگیری از خشونت و غارت.

“هر کس حق اعتراض وجود دارد بدون شک در مورد آن, اما آن را باید صلح آمیز … و مطابق به قانون گفت:” فاکس نیوز.

این شهرستان شناسایی چهار افسران درگیر در برخورد به درک چوین توماس لین Tou Thao و J الکساندر Kueng. آن را می گویند نیست که به زانو در Floyd گردن داد و بدون کسب اطلاعات بیشتر.

رسانه های محلی را شناسایی کرده چوین به عنوان افسر که به زانو در Floyd. خود را وکیل تام کلی گفت: در یک ایمیل به مهر که از او نیست که بیانیه ای در مورد این حادثه.

سازمان دیده بان l هشدار: گرافیک تصویری از پلیس دستگیری فلوید:

نظارت تصویری از یک رستوران در نزدیکی نشان می دهد که اولین تماس که پلیس تا به حال با جورج فلوید در مینیاپولیس. 1:15

یک دادخواست در Change.org فراخواندن مقامات بازداشت و اتهام این چهار تا به حال بیش از 1.1 میلیون امضا در روز پنج شنبه صبح.

در سال 2007 چوین دریافت نامه ای از سرزنش و توبیخ رسمی برای نقض بخش تلفن همراه و ضبط ویدئو سیاست انضباطی با توجه به سوابق به دست آمده توسط رادیو فردا از طریق یک درخواست سوابق.

استار تریبیون همچنین گزارش داد که Thao که رفت و از طریق آکادمی پلیس در سال 2009 یکی از دو افسر شکایت توسط یک مرد که متهم آنها را از استفاده بیش از حد از زور. مورد حل و فصل در خارج از دادگاه برای $25,000 ما با توجه به این مقاله است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>