U. s. وزارت دادگستری انداختن پرونده جنایی علیه سابق مشاور امنیت ملی, مایکل فلین

وزارت دادگستری ایالات متحده در روز پنج شنبه گفته است که حذف آن پرونده جنایی علیه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اولین مشاور امنیت ملی, مایکل فلین رها کردن یک دادستان شد که یک صف آرایی گریه برای مغلوب ساختن پیشی جستن و حامیان او در حمله FBI به روسیه بررسی است.

حرکت خیره کننده معکوس برای یکی از امضا موارد آورده شده توسط مشاور ویژه رابرت مولر. می آید حتی اگر دادستان در سه سال گذشته حفظ کرده بود که فلین دروغ گفته بود به اف بی آی در مورد گفتگو با سفیر روسیه در ژانویه 2017 ، فلین خود اعتراف کرد آنجا شد کلید co-اپراتور برای مولر به عنوان او به بررسی روابط میان روسیه و 2016 تهمت انتخابات ریاست جمهوری است.

در اسناد دادگاه بودن ظ روز شنبه وزارت دادگستری می گوید آن است که حذف این مورد “پس از یک در نظر گرفته شده بررسی تمام حقایق و شرایط این مورد از جمله به تازگی کشف و افشا اطلاعات است.” اسناد و مدارک به دست آمده توسط آسوشیتد پرس.

وزارت دادگستری گفت: آن را به حال به این نتیجه رسیدند که فلین مصاحبه توسط FBI بود “untethered میکنند و غیر قابل توجیه توسط اف بی آی را ضد جاسوسی رسیدگی به آقای فلین” که این مصاحبه در Jan. 24, 2017 شد “انجام شده بدون هیچ گونه مشروع تحقیقی اساس است.”

آمریکا وکیل بررسی فلین مورد جف جنسن, توصیه می شود این حرکت به دادستان کل ویلیام Barr هفته گذشته و رسمی پیشنهاد در سند این هفته است.

“از طریق این دوره از بررسی من از ژنرال فلین مورد من نتیجه مناسب و فقط دوره بود که به اخراج مورد” جنسن در بیانیه ای گفت. “من در جریان دادستان کل بر روی یافته های من توصیه او را به این نتیجه گیری و او موافقت کرد.”

تصمیم خاصی به آغوش تهمت که اغلب توییتی در مورد این پرونده هفته گذشته با تلفظ فلین “تبرئه” و انرژی که گرفته اند تا بازنشسته ارتش سپهبد به عنوان چیزی از یک علت célèbre. اما آن را نیز ممکن است اضافه کردن به دموکراتیک نگرانی که بار بیش از حد وفادار به رئیس جمهور.

در این Jan. 28, 2017, فایل, عکس, رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سمت چپ تصویر با مشاور امنیت ملی, مایکل فلین مرکز و استراتژیست ارشد استیو Bannon, راست, در دفتر بیضی شکل کاخ سفید. (Alex براندون/آسوشیتد پرس)

وزارت دادگستری به عمل می آید در میان یک بررسی داخلی به دست زدن به صورت و تهاجمی تلاش فلین وکلا را به چالش مبنایی برای تعقیب. وکلا اشاره کرد به تازگی فاش FBI ایمیل ها و یادداشت ها در هفته گذشته به ادعا می کنند که فلین بود entrapped به دروغ گفتن که عوامل او در مصاحبه در کاخ سفید روز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن را افتتاح.

این تصمیم در آخرین نمایشی به نوبه خود در یک سال صورت پر از پیچش و چرخش. در ماه های اخیر فلین وکلای باید وارد یک سری از اتهامات در مورد FBI اقدامات و خواست تا برداشت خود را از گناه. یک قاضی را رد کرده است بسیاری از ادعا می کند و نه حکومت بر دیگران از جمله پیشنهاد به لغو درخواست.

تصمیم می آید را به عنوان Barr است به طور فزاینده به چالش روسیه بررسی کرد و گفت در یک مصاحبه تلویزیونی در ماه گذشته که از آن آغاز شد “بدون هر گونه پایه و اساس.” در ماه فوریه او رد یک تصمیم دادستان در Roger سنگ مورد نفع بیشتر ملایم توصیه می شود حکم برای دیرین مغلوب ساختن پیشی جستن ،

در اوایل سال جاری او منصوب Jensen, سنت لوئیس, بررسی مدیریت فلین است. به عنوان بخشی از این فرایند عدالت بخش تولید به فلین وکلای یک سری از ایمیل ها و یادداشت ها از جمله یک یادداشت دست نویس از یک مقام ارشد FBI رسمی که نقشه برداری داخلی بحث و تبادل نظر در مورد هدف از فلین مصاحبه: “آنچه ما هدف ؟ حقیقت/پذیرش یا به او دروغ, بنابراین ما می تواند به تعقیب او و یا او را از کار اخراج شدند ؟ ” رسمی نوشت.

دیگر اسناد و مدارک نشان می دهد که اف بی آی آماده شده بود هفته قبل از آن مصاحبه فلین به رها کردن تحقیقات خود را به, آیا او بود اقدام در جهت از روسیه است. بعد که ماه هر چند که کاخ سفید اصرار داشت که فلین هرگز بحث تحریم با سفیر روسیه سرگئی Kislyak FBI مقامات رشد نگران فلین گفتگو با دیپلمات و آنچه که او تا به حال ابلاغ به کاخ سفید است. بررسی باقی مانده و عوامل رفت و به دیدار او در کاخ سفید در ژانویه. 24, 2017.

وزارت دادگستری بازدید مقامات کاخ سفید دو روز بعد به مقامات هشدار می دهند که آنها می ترسید که فلین در معرض خطر بود و در معرض باج خواهی روسیه به دلیل حساب خود را از آنچه گفته شد در تماس است. مقامات کاخ سفید منتظر چند هفته به سرنگونی او را از این کار گفت: آنها می خواهم به این نتیجه رسیدند که فلین تا به حال به آنها دروغ گفته.

استخدام وکلای جدید

فلین گناه التماس کرد که دسامبر شدن در میان اولین رئیس جمهور مشاوران به اعتراف به گناه در Mueller را بررسی است. او اذعان کرد که او دروغ گفته در مورد صحبت های او با Kislyak که در آن او را تشویق روسیه به مقابله به مثل در برابر آمریکا برای تحریم های اعمال شده توسط دولت اوباما در طول انتخابات دخالت.

او ارائه چنین همکاری گسترده ای که دادستان گفت: او به عنوان یک حکم تعلیقی به جای زندان است.

به عنوان آن معلوم شد که صدور حکم شنیدن بود ناگهان قطع پس از فلین رو استرن ملامت از ایالات متحده در منطقه قاضی مورچه سالیوان خواسته قادر به ادامه همکاری و کسب اعتبار سمت بیشتر از اتهام وارده تبرئه شد.

فلین سوء ظن در مورد این پرونده در حال حاضر بر روی صفحه نمایش زمانی که او پس از آن-وکیل مدافع تیز اشاره کرد در صدور حکم یادداشت که FBI به حال او هشدار داده بود که در برابر قانون به دروغ که آنها مصاحبه او را در کاخ سفید در ژانویه 2017.

از آن پس هر چند او به استخدام وکلای جدید — از جمله سیدنی پاول مفسر محافظه کار و صریح منتقد مولر بررسی — که گرفته اند به مراتب بیشتر مقابله و موضع دولت است. وکلا را متهم به دادستان خودداری اسناد و شواهد آنها گفته شد مطلوب به مورد و بارها و بارها اشاره کرد که یکی از این دو عامل است که مصاحبه فلین از کار اخراج شد اف بی آی برای داشتن فرستاده موهن پیام های متنی در مورد تهمت در طول سال 2016 انتخابات ریاست جمهوری است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>