ایالات متحده قوانین قاضی جان بولتون می تواند انتشار کتاب با وجود تلاش های مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای جلوگیری از آن

یک قاضی فدرال حکم داد شنبه که سابق آمریکا و مشاور امنیت ملی, جان بولتون می تواند حرکت رو به جلو در انتشارات خود را بگویید-تمام کتاب با وجود تلاش های مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای جلوگیری از انتشار به دلیل نگرانی که اطلاعات طبقه بندی شده در معرض می تواند.

این تصمیم از ایالات متحده در منطقه قاضی رویس Lamberth یک پیروزی برای بولتون در مورد دادگاه که درگیر هسته متمم اول قانون اساسی و نگرانی های امنیت ملی.

این حکم به معنی گسترده تر در انتخابات سال های خوانندگان و توزیع از خاطرات که رنگ unflattering پرتره از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سیاست خارجی تصمیم گیری در پرتلاطم سال و نیم است که بولتون صرف در کاخ سفید است.

“در حالی که بولتون یک طرفه انجام می آفریند قبر نگرانی های امنیت ملی دولت تعیین نشده است که یک دستور است مناسب درمان” Lamberth گفت: در او حاکم است.

دولت به دنبال موقت ضابط سفارش و دستور مقدماتی در برابر انتشار این اتاق که در آن اتفاق افتاده است: کاخ سفید خاطراتگفت آن شامل اطلاعات طبقه بندی شده و تهدید امنیت ملی است.

کتاب برنامه ریزی برای ضربه به قفسه های فروشگاه در روز سه شنبه است که در حال حاضر در دست سازمان های رسانه ها.

“متهم بولتون به قمار با امنیت ملی ایالات متحده است. او را در معرض خود را به کشور آسیب برساند و خود را به مدنی (و به طور بالقوه کیفری) مسئولیت” قاضی نوشت.

اما او گفت: دستور خواهد بود بیش از حد دیر به جلوگیری از آسیب. “با صدها نفر از هزاران نسخه در سراسر جهان —در بسیاری از اتاق های خبر — آسیب انجام می شود” Lamberth گفت.

در یک صدای جیر جیر در مدت کوتاهی پس از این تصمیم منتشر شد, مغلوب ساختن پیشی جستن دوباره شارژ که بولتون بود و انتشار اطلاعات طبقه بندی شده. “او باید پرداخت یک قیمت برای این که دیگران قبل از او” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “این باید هرگز دوباره اتفاق می افتد!!!”

بولتون کتاب کشیده شده توجه گسترده ای برای آن پژمرده تصویر از مغلوب ساختن پیشی جستن و چگونه سیاست سوار رئيس جمهور در سیاست خارجی است. بولتون توصیف مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان درخواست رئیس جمهور چین برای کمک به در برد خود را در سال 2020 حضور در انتخابات مجدد و او مفصل ادعا ناشایستگی نه خطاب در مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح محاکمه.

مغلوب ساختن پیشی جستن سرنگون Bolton, سیاست خارجی, شاهین, در سپتامبر گذشته پس از 17 ماه به عنوان مشاور امنیت ملی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر