ایالات متحده قاضی تصویب کالیفرنیا ابزار $58B ورشکستگی طرح پس از آتش سوزی مرگبار

فدرال ایالات متحده قاضی در روز جمعه تایید 58 میلیارد دلار آمریکا طرح کشور بزرگترین ابزار برای پایان دادن به ستیز ورشکستگی حماسه آغاز شد که پس از اقیانوس آرام گاز و برق را منسوخ تجهیزات مشتعل آتش سوزی در کالیفرنیا که به کشته شدن بیش از 100 نفر از بین برود کل شهرها و رهبری شرکت را به اعتراف به جنایات رانده شده توسط آن حرص و طمع و غفلت است.

تصمیم ایالات متحده ورشکستگی قاضی دنیس Montali پاک راه را برای PG&E به پرداخت $25.5 میلیارد دلار برای ضرر و زیان از ویرانگر آتش سوزی در سال 2017 و 2018.

ده ها تن از پرونده های حقوقی حل و فصل شد و در طول 17 ماه مورد ورشکستگی با $13.5 میلیارد دلار اختصاص داده شده برای بیش از 80 ، 000 افرادی که از دست خانواده خانه و کسب و کار و اموال دیگر در آتش سوزی.

“این یک روز بزرگ گفت:” رابرت جولیان یک وکیل ورشکستگی کمیته به نمایندگی از منافع بازماندگان آتش سوزی. “ما در حال رفتن به شروع به گرفتن پول به دست قربانیان.”

قاضی گفت: او را رسما ثبت نام خود را به تصویب یک بار PG&E وکلای ارائه برخی از جزئی تجدید نظر انتظار جمعه یا شنبه.

وسایل نقلیه پارک شده در PG&E اوکلند مرکز خدمات در اوکلند کالیفرنیا در ژانویه 2019. (بن مارگوت/آسوشیتد پرس)

شرکت دیگر چالش های

PG&E هنوز هم چهره های توانمند و چالش Montali تصمیم گیری است که اجازه می دهد این شرکت به ظهور از آن مالی باتلاق فقط به عنوان کالیفرنیا سر به تابستان انتظار می رود را به خصوص بالا آتش سوزی خطرات.

این شرکت قصد دارد برای پیدا کردن یک مدیر عامل جدید به جای بیل جانسون که گام خواهد شد 30 ژوئن تنها پس از 14 ماه در کار است. استخدام تصمیم گیری خواهد شد ساخته شده توسط یک بازرسی و هیئت مدیره از جمله 11 نفر بودند که به تازگی منصوب کرد. PG&E نیز متعهد به برش تا آن قلمرو وسیع به واحد های منطقه ای باید بیشتر پاسخگو به نیازهای مختلف از 16 میلیون نفر از مردم که با تکیه بر آن قدرت است.

تامین مالی این طرح نیاز به PG&E به حدود دو برابر بدهی های خود را, بئب این شرکت با یک بار منتقدان ترس آن را مشکل تر برای بالا بردن حدود 40 میلیارد دلار برای ارتقاء است که این ابزار هنوز هم نیاز به به آن شبکه برق.

هنوز نامشخص است که آیا PG&E آماده پاسخگویی به چالش های پیش رو اگر چه این شرکت اصرار دارد آن را در یک مسیر جدید است که خواهد شد در نتیجه امن تر و قابل اعتماد تر خدمات است. PG&E است که هنوز هم در تلاش خود را به اصلاح درختان و پوشش گیاهی که در خدمت به عنوان آتش زنه برای آن خطوط برق در طول خشک, شرایط باد می وزد.

“این قرار نیست ما به یک فصل جدید در PG&E” گفت: “آبرامز یک بازمانده از یک سال 2017 آتش سوزی که تا به حال شده است در تلاش برای متقاعد کردن قاضی به رد این شرکت را به ورشکستگی طرح است. “این یک فرصت از دست رفته است.”

آتش سوزی قربانی خواهد آبرامز شهادت در کالیفرنیا خدمات عمومی کمیسیون در سان فرانسیسکو در فوریه. 25. (جف Chiu/آسوشیتد پرس)

اما Montali تصمیم PG&E برنامه ملاقات ورشکستگی کد استاندارد بودن “امکان پذیر” و تأکید کرد او را دیدم دیگر هیچ جایگزین مناسب برای پرداخت wildfire قربانیان رنج شده اند ،

“آقای آبرامز تمایل برای بهتر PG&E برای یک محیط بهتر و بهتر شمال کالیفرنیا امن از آتش سوزی در حالی که aspirational و به خوبی در نظر گرفته شده است چیزی نیست کد ورشکستگی و یا این دادگاه می تواند ارائه” Montali نوشت: در یادداشت ترسیم تصمیم خود را.

جداگانه مورد دادگاه

PG&E کاستی ها باید خشم یک قاضی فدرال در دادگاه جداگانه مورد. ایالات متحده منطقه قاضی ویلیام Alsup نظارت شرکت مشروط و پس از یک جنایت محکومیت کیفری بیش از یک گاز, انفجار در سال 2010 که به کشته شدن هشت نفر در منطقه خلیج سان فرانسیسکو. او می خواهد به اعمال بیشتر الزامات ایمنی در PG&E به کاهش آتش سوزی و خطرات ناشی از آن در شبکه برق, اما این شرکت در برابر تلاش های خود را تا کنون گفت: در جلسه استانداردهای کالیفرنیا تنظیم کننده.

PG&E نیز انتظار دارد که برای خاموش کردن برق در بخش هایی از آن قلمرو خدمات بعد از این سال به منظور کاهش خطرات آتش سوزی در داغ آب و هوا باد می وزد.

برنامه ریزی خاموشی در سال گذشته تحت تاثیر قرار بیش از دو میلیون نفر از مردم در زمان های خاص و ابزار bungled آنها بد است که آن را تا به حال به صورت عمومی عذرخواهی می کنیم و به $86 میلیون مشتری در بازپرداخت.

تنظیم کننده دولت هنوز در حال بررسی PG&E نادرست از کسانی که عمدی خاموشی که در سمت چپ بسیاری از تعجب که چگونه یک منطقه که خانه را به برخی از با نفوذ ترین در جهان شرکت های فن آوری می تواند به پیدا کردن یک راه برای نگه داشتن قدرت برای چند روز در یک زمان. PG&E متعهد شده است برای بهتر ارتباط برقرار کردن در مورد آینده قطع و مراحل را کاهش می دهد که چگونه اغلب آنها استفاده می شود.

خانه ها وارد اردوگاه آتش دیده می شود در بهشت واقع در کالیفرنیا است در دسامبر سال 2018 است. (نوح برگر/آسوشیتد پرس)

این علائم دومین بار در 16 سال است که PG&E دارای پیمایش پیچیده مورد ورشکستگی که مطرح شده سوال در مورد چگونه باید به آن عمل در آینده است. آخرین زمان شرکت پدید آمده از ورشکستگی در سال 2004 نرخ برق افزایش یافت و مدیریت متمرکز و حتی بیشتر در افزایش سود به جای ارتقاء قدرت خود را عرضه.

در اوایل این هفته PG&E در زمان فوق العاده ای گام از شفاعت گناه به 84 جنایت فقره قتل نفس غیر ارادی برای وحشتناک نوامبر 2018 آتش سوزی که از بین برود شهر بهشت است. دوزخ شناخته شده به عنوان اردوگاه, آتش, فوران همراه یک سیستم قدرت با قطعات بودند که نزدیک به یک قرن ، علاوه بر مرگ و میر PG&E نیز مجرم به یک جنایت تعداد غیرقانونی شروع آتش.

PG&E خواهد پرداخت جریمه حداکثر 4 میلیون دلار برای آن دسته از جرایم مجازات که تحریک بیشتر خشم و انزجار و خشم در میان خانواده های مرده که خود را به اشتراک گذاشته دلخراش داستان قبل از شرکت در صدور حکم است. قاضی گفت که اگر همان جنایاتی است که توسط یک فرد به جای یک شرکت او می شده اند قادر به حکم این فرد به 90 سال در زندان است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>