خانه در ایالات متحده درگیر در اختلاف در مورد نحوه انجام کسب و کار دولت در یک بیماری همه گیر

ایالات متحده آمریکا مجلس نمایندگان در روز جمعه خواهد رای گیری به طور موقت اجازه می دهد کاربران برای رای دادن از خارج از کنگره به طوری که آنها کار می کنند در حالی که تمرین فیزیکی فاصله در طول بیماری همه گیر کوروناویروس مجلسی دموکراتیک رهبری گفت.

کنگره معتقد است برای هفته ها بر سر اینکه آیا و چگونه اجازه می دهد تا کاربران به بازیگران برگه رای دهی از خارج از واشنگتن برای کاهش خطرات ناشی از سفر و جمع آوری در طول بحران بهداشت عمومی است که بیش از کشته 82,000 آمریکایی و ناشی از بحران اقتصادی.

دیوان عالی کشور در حال حاضر سازگار با شکستن با سابقه شروع به شنیدن استدلال بر موارد بالا مشخصات با تلفن. در ضمن خانه برآورده نشد در جلسه به طور منظم از ماه مارس اگر چه تعداد زیادی از قانونگذاران مجلس جمع آوری شده در این کنگره دو بار به رای coronavirus امداد صورتحساب.

در آوریل خانه تعویق رای گیری برای راه اندازی از راه دور پروکسی رای گیری مجازی و کمیته کار پس از جمهوری خواهان اعتراض کردند. در عوض یک دو حزبی پنل راه اندازی شد تا به مطالعه این موضوع است.

این کمیته موفق به توافق برسند و دموکرات ها که اکثریت در مجلس تصمیم گرفته اند به فشار جلوتر به هر حال گفت: آنها جایگزین برخی از نگرانی های جمهوری خواه.

“تاخیر بیشتر یک گزینه نیست” رهبر جناح اکثریت مجلس Steny Hoyer از مریلند و دیگر دموکرات در بیانیه ای گفت شنبه.

جمهوری خواهان را محکوم کرد رای گیری برنامه ریزی شده تغییرات به عنوان یک “قدرت گرفتن است.”

قطعنامه خواهد اجازه می دهد تا کاربران برای رای دادن از خارج از کنگره درخواست یک عضو دیگر رای برای آنها. کمیته می تواند کار خود را انجام دهد عملا اما سیستم عامل های آنلاین استفاده می کنند باید به تصویب مجلس رئیس مسئول امور اداری.

خانه شامل انبوه

جمهوری خواهان گفت: تغییرات در حال بحث در روز جمعه بر خلاف سنت و قانون اساسی ایالات متحده.

“هر گونه تغییر به قرن ها-قوانین قدیمی از خانه تنها باید انجام شود در راه هر دو حزب است که رسیدن به اجماع,” بالا خانه جمهوریخواه کوین مک کارتی کالیفرنیا در بیانیه ای گفت. “این پیشنهاد نتواند که مهم آزمون خواهد برای همیشه لطفا برای تغییر دموکراتیک ما نهاد برای بدتر است.”

در این فایل عکس از Jan. 3, 2019, مجلس نمایندگان مجلسی است که دیده می شود در اولین روز از 116 کنگره است. این خانه شامل 435 رای گیری اعضای بیش از یک سوم از آنها سالمندان و در اوج خطر اگر آنها قرارداد COVID-19 به گفته کارشناسان بهداشت و درمان. (J. Scott Applewhite/آسوشیتد پرس)

سنا با 100 اعضای بازگشت به جلسه هفته گذشته شده است و تمرین فیزیکی فاصله اقدامات در طول آرا. آن را نیز برگزار می شود تا حدودی مجازی جلسات که در آن شاهدان و برخی از کاربران به نظر می رسد از راه دور مانند سهشنبه ظاهر توسط Dr. Anthony Fauci و دیگر مراقبت های بهداشتی کارشناسان قبل از مجلسی کمیته بهداشت.

در حالی که بسیاری از سناتورها حضور در فرد ماسک عینک مانند دموکرات Tim Kaine ویرجینیا نبود اتفاق آرا تمرین.

تعداد کمی از اعضای کنگره باید قرارداد این ویروس تا کنون با نگرانی نیز در کاخ سفید پس از معاون رئیس جمهور مایک پنس وزیر مطبوعات و نوکر شده است که در دفتر بیضی آزمایش مثبت برای coronavirus هفته گذشته است.

خانه بیش از چهار برابر بزرگتر از سنا از نظر تعداد اعضا. متوسط سن در خانه است 58 اما بیش از 150 نفر متولد شدند در سال 1955 و یا قبل از آن با 13 اعضای جشن تولد بالای 80 سال به این سال است.

کسانی که بیش از 65 سال در معرض خطر بیشتری برای بیماری شدید از COVID-19 بیماری تنفسی ناشی از رمان coronavirus با توجه به مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>