آمریکا مقامات بهداشت برنامه ریزی برای آنچه که ورود مجدد به ‘نرمال’ را شبیه

آمریکا مقامات وزارت بهداشت در حال برنامه ریزی راه برای این کشور به بازگشت به فعالیت های عادی اگر فاصله و گام های دیگر برای کاهش COVID-19 این ماه ثابت موفق در مهار شیوع بالا در ایالات متحده بیماری های عفونی گفت: در.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به نام برای 30 روز از اقدامات از جمله ماندن حداقل دو متر دورتر از افراد دیگر که طرح میتوانست زندگی آمریکایی به عنوان بسیاری از مردم جدا ماندن در خانه. مدارس توقیف و کسب و کار بسته طریق حداقل تا پایان ماه آوریل با برخی از کشورهای در ادامه برخی از بسته شدن از طریق مه و ژوئن.

Dr. Anthony Fauci, رئیس موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: این مراحل باید ادامه یابد اما او وجود دارد گفت: امیدوار علائم آنها مشغول به کار هستند.

“اگر در واقع ما موفق هستند, آن را حس می کند به حداقل طرح چه ورود مجدد به حالت عادی خواهد بود. این بدان معنا نیست که ما قصد انجام آن را در حال حاضر اما این به آن معنی است که ما نیاز به آماده به سهولت به آن” Fauci, یک عضو از کاخ سفید coronavirus نیروی کار گفت: فاکس نیوز در یک مصاحبه.

او و دیگر کارشناسان بهداشت عمومی باید گفت که اقدامات سخت هستند و نیاز به کنترل سریع-گسترش و بالقوه کشنده بیماری حتی به عنوان خاموش شدن ناگهانی باید roiled کشور است.

Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی نشان داده شده است در کاخ سفید در جلسه مطبوعاتی در مارس 31, همراه با دکتر دبورا Birx کاخ سفید coronavirus پاسخ co-ordinator. (Alex براندون/آسوشیتد پرس)

دکتر دبورا Birx دیگر وظیفه نیروی عضو گفت: جداسازی اقدامات باید ادامه یابد, در حال حاضر, و یا دیگری این کشور می تواند در معرض خطر تکرار سنبله با وجود جذابیت بهار گرم آب و هوا.

“آنچه واقعا مهم است این است که مردم نمی نوبه خود این نشانه های اولیه از امید به انتشار از 30 روز برای جلوگیری از گسترش. آن را واقعا مهم گفت:” ان بی سی امروز. “اگر مردم شروع به بیرون رفتن دوباره و اجتماعی تعامل ما می توانید ببینید واقعا حاد موج دوم.”

پرسید: اگر 30 روز فاصله شیوه های کافی خواهد بود یا که مراحل ممکن است مجبور به ادامه دیگر او گفت مقامات به دنبال در هر منطقه از کشور متفاوت به آنها وزن داده.

“به وضوح وجود دارد مناطق مترو که در حال مبارزه.”

نظرات و آمد به مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری (CDC) روز چهارشنبه گزارش داد 395,011 موارد coronavirus افزایش 20,682 موارد از آن قبلی تعداد و گفت: تعداد مرگ و میر افزایش یافته بود توسط 690 به 12,754.

CDC گزارش داد که شمارش به عنوان 4 p. m. و در 7 آوریل.

نیویورک موارد بیشتر از اسپانیا و یا ایتالیا

نیویورک فرماندار گفت به اعتقاد او تلاش در اجتماعی فاصله در حال کار برای به دست آوردن coronavirus همه گیر تحت کنترل حتی به تعداد مرگ و میر بیش از 24 ساعت گذشته آمار جدید تک-بعد از 779 در سراسر کشور.

“همین حالا شروع به انجام یک مطالعه گذشته نگر مانند آن را بیش از” رژیم صهیونیستی. Andew کومو گفت: روزانه یک جلسه مطبوعاتی در ایالات coronavirus پاسخ ترغیب ساکنان به ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است. “ما از طریق آن. آن را بیش نیست.”

سازمان دیده بان l آتیپیک علائم عصبی در حال مطالعه:

برخی از این کمتر علائم شایع COVID-19 از جمله از دست دادن بویایی و یا چشایی و سردرد شدید همراه با مشکلات عصبی و محققان در حال تلاش برای تعیین چگونه گسترده علائم آن هستند. 2:03

در شهر نیویورک به کانون شیوع در آمریکا شهردار, بیل د Blasio گفت: کاهش تلاش های چنین به عنوان سفارش غیر ضروری کارگران را به در خانه باقی می ماند “در واقع شروع به عملکرد برخی از پیشرفت.”

اما او هشدار داد در برابر آرامش بخش هیچ گونه محدودیت بیش از حد به زودی.

“دو پایین پایین به دلیل این است که در نهایت برخی از شواهد که این استراتژی می تواند کار” د Blasio سی ان ان گفت. “چیزی که ما در مورد آن می دانیم این است که آن را غیر قابل پیش بینی و آن را وحشی.”

د Blasio و کومو هر هشدار داد که رسمی مرگ و میر بود مشرف افرادی که می میرند در خانه بدون به دنبال مراقبت های, آیا به عنوان یک شهر نیویورک عضو شورا.

“هر اندازه گیری از این بیماری همه گیر است undercount. هر. تک. یکی” مارک لوین رئیس شورای شهر سلامت کمیته در توییتر نوشت. “تایید موارد ؟ اریب عدم تست. بستری شدن در بیمارستان? اریب با # از افراد بیمار ما ارسال خانه به دلیل وجود دارد هیچ جایی در ERs. مرگ و میر ؟ عظیم undercount به دلیل مرگ در خانه.”

خبر شمارش قرار می دهد به طور کلی تعداد موارد در ایالت نیویورک به تنهایی بیش از 149,300 که بالاتر از هر غربی کشور از جمله سخت-آمار ایتالیا یا اسپانیا است.

‘انتظار نیست around any longer’

در حالی که نیویورک تقلا برای ارائه مراقبت های کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom گفت: دولت خود را ساخته شده است دستیابی به موفقیت در منابع تامین معامله را برای 200 میلیون پزشکی ماسک صورت در هر ماه بیشتر آرزو N95 و همچنین فولاد ماسک های کار را از طریق یک کنسرسیوم از سازمان های غیر انتفاعی و دولتی تولید کننده.

“ما شده ایم در رقابت با کشورهای دیگر در برابر دیگر ملل علیه خود ما دولت فدرال برای PPE…. ما انتظار داریم around any longer,” او گفت: MSNBC در مصاحبه ای در اواخر شنبه شب. “ما تصمیم گرفتیم به اندازه کافی به اندازه کافی است. بیایید با استفاده از قدرت خرید از ایالت کالیفرنیا به عنوان یک ملت و دولت است.”

Newsom گفت: او با اعتماد به نفس دولت را باید به اندازه کافی تجهیزات حفاظت شخصی و احتمالا می تواند صادرات به کشورهای دیگر در چند هفته آینده.

در ضمن دانشگاه مدل اغلب ذکر شده توسط ایالات متحده و دولت سیاستگذاران پیش بینی شده در چهارشنبه 60,000 که آمریکایی ها می میرند 26 درصد کاهش در آن تازه ترین پیش بینی مرگ و میر.

برادران ادعا هو جلو چپ و لی هو در صف انتظار برای خرید ماسک صورت و کاغذ توالت در خارج Masataco یک تاکو فروشگاه در آمریکا, کالیفرنیا در روز سه شنبه. Masataco موفق به فروش هزار ماسک صورت در هزینه. (دامیان Dovarganes/آسوشیتد پرس)

دانشگاه واشنگتن مدل رو تجدید نظر همزمان با خوشبینی نسبی از رهبران سیاسی که caseloads ممکن است به فلات در مناطق خاص و البته با ایالات متحده تلفات کوهنوردی توسط 1,800 در روز سه شنبه به حدود 30,000 جدید عفونت گزارش شده است.

دانشگاه واشنگتن و موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی مدل یکی از چند که کاخ سفید نیروی کار است اشاره کرد.

کاخ سفید coronavirus نیروی کار است که قبلا پیش بینی شده 100,000 به 240,000 آمریکایی ها می میرند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>