ایالت نیویورک گزارش داد تعداد رکورد coronavirus مرگ و میر برای سومین روز متوالی هر چند آن روند در بستری بودند بیشتر امیدوار.

دولت مرگ و میر از این بیماری همه گیر رشد 799 7,067 مردم بخش قابل توجهی از همه آمریکا مرگ و میر. ایالات متحده ثبت کرده است بیش از 16,200 مرگ و میر با توجه به کروناویروس مرکز منابع از دانشگاه جانز هاپکینز در مریلند که به روز رسانی آمار و ارقام خود را دوشنبه بعد از ظهر. ایالات متحده گذشت 1,000 مرگ دقیقا دو هفته پیش.

“امروز ما می گویند که ما از دست داده اند و بسیاری از برادران و خواهران ما, اما ما نیست و از دست هر کسی که از آنجا که آنها نمی تواند حق و بهترین مراقبت های بهداشتی است که آنها می توانند” رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت: پنج شنبه.

کومو که بارها و بارها با اشاره به مرگ و میر آمار و ارقام در دولت خود را به عنوان یک عقب مانده شاخص در اخبار روزانه جلسات گفت: مدیران مراسم تشییع جنازه از خارج از دولت را در سفر به نیویورک برای کمک به متناوب بالغ.

وی با اشاره به 200 جدید بستری شدن در بیمارستان پس از آخرین جلسه توجیهی به عنوان یک علت برای برخی از امید است. این کمترین مجموع “پس از این کابوس آغاز شده گفت: اما بیش از 18,000 باقی می ماند بستری در سطح ایالت.

“ما در حال مسطح منحنی تا کنون گفت:” کومو.

شهر نیویورک تغییر مکان دفن سیاست های

به عنوان شهر نیویورک معاملات با نصب coronavirus مرگ و میر و کاهش سردخانه فضای شهر کوتاه مقدار زمان آن را نگه دارید بلامعارض باقی می ماند قبل از آنها به خاک سپرده شده در این شهر گورستان عمومی.

تحت سیاست جدید این دفتر معاینات پزشکی را نگه داشتن بدن در ذخیره سازی فقط برای 14 روز قبل از آنها به خاک سپرده شده در این شهر پاتر زمینه در جزیره هارت

کارگران دیده می شود روز دوشنبه در جزیره هارت سابق محل زندان و بیمارستان است که یک کوزه گری رشته محل دفن عنوان بسیاری از یک میلیون نفر است. این سایت می تواند به عنوان یک خدمت موقت محل دفن COVID-19 مرگ و میر. (Brendan Mcdermid/فردا نیوز)

به طور معمول حدود 25 جسد یک هفته در حال دفن در این جزیره است. در روزهای اخیر هر چند دفن عملیات افزایش یافته و از یک روز در هفته به پنج روز در هفته با حدود 24 تدفین هر روز

مقامات شهرستان نیست و توضیح داد که آیا افزایش تدفین است که با توجه به فشار در سردخانه به دور از بدن با سرعت بیشتری.

شهردار بیل د Blasio گفت: در این هفته مسئولان به دنبال به طور موقت دفن coronavirus قربانیان در جزیره هارت اگر morgues و ذخیره سازی موقت واحد را پر کنید تا.

دموکراتیک شهردار گفت: ایستگاه تلویزیون NY1 که در چنین یک طرح احتمالی بدن COVID-19 قربانیان خواهد بود به خاک سپرده شد به صورت جداگانه — و نه در گورهای دسته جمعی — بنابراین خانواده می تواند بعد از اصلاح آنها.

یک سخنگوی دفتر معاینات پزشکی روز پنجشنبه گفت که آن را “نه در حال حاضر پیش بینی رسیدن به ظرفیت سردخانه.”

مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری در روز پنج شنبه گزارش داد 427,460 موارد coronavirus در سراسر کشور افزایش 32,449 از موارد قبلی آن حساب کند. CDC تعداد آخرین به روز رسانی در چهارشنبه 4 p. m. ET.

عدم توافق در کنگره

به عنوان ملت و اقتصاد عملا توقیف برای جلوگیری از گسترش ویروس های نبرد شکل گرفت در کاپیتول هیل است که عملا تعطیل.

حزب دموکرات در روز پنج شنبه متوقف جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن درخواست برای $250 میلیارد دلار برای تکمیل یک “paycheque حفاظت” برنامه برای کسب و کار فلج coronavirus شیوع خواستار حمایت از اقلیت متعلق به کسب و کار و پول برای ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و دولت های ایالتی و محلی.

حزب دموکرات خواسته موجب روحیه پاسخ از حزب جمهوری خواه مک کانل رهبر اکثریت سنا که التماس آنها را به بلوک “کمک های اضطراری شما حتی مخالفت فقط به خاطر اینکه شما می خواهید چیزی بیشتر.”

“هیچ کس فکر می کند این خواهد بود که آمریکا و تاریخ و زمان آخرین کلمه در COVID-19. ما لازم نیست که به انجام همه چیز را در حال حاضر” مک کانل گفت. “اجازه دهید در ادامه به همکاری با یکدیگر با سرعت و bipartisanship. ما را از طریق این بحران با هم.”

پنج شنبه سنای توسعه معنا نیست که این قانون مرده است. دموکرات ها و جمهوری خواهان موافق کمک ضروری و مورد نیاز است. اختلاف بیش از میلیاردها دموکرات ها بیشتر می خواهید برای اضافه کردن به قانون است.

سازمان دیده بان l اساسی شرایط بهداشتی قرار دادن آمریکایی های آفریقایی تبار در معرض خطر

اطلاعات جدید از برخی کشورها اشاره به نژادی و نابرابری در مرگ و میر در میان coronavirus همه گیر در ایالات متحده است. 4:37

آینده این قانون است که به احتمال زیاد مشخص بین Democatic مجلس نانسی پلوسی و مک کانل که بسیاری از آنها برای برقراری ارتباط در بیانیه های عمومی است.

“یکی از نگرانی هایی است که ما در مورد اصلی $350 [میلیارد دلار] است که بسیاری از … افرادی که تحت banked هستند unserved بر این اساس” پلوسی گفت NPR در روز چهارشنبه. “به طوری که آنها لازم نیست که روابط بانکی پیچیده در راه است که دیگران انجام دهد.”

دموکرات ها را گردش یک طرح است که اضافه کردن 100 میلیارد دلار برای بیمارستان ها و دیگر ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و 150 میلیارد دلار به دولت های ایالتی و محلی و همچنین به عنوان یک 15 درصد افزایش در مواد غذایی تمبر مزایای. آنها امیدوارند که این خدمت به عنوان پایه ای برای مذاکرات با مک کانل رفتن به جلو.

حداقل 17M آمریکایی ها بیکار

دولت شروع به اجرای سه قبلا تصویب لوایح برای پاسخ به بی سابقه شیوع کروناویروس که باعث شده است که قبر آسیب به اقتصاد علاوه بر خسارات جانی.

عظیم تزریق فدرال نقدی — 250 $میلیارد دلار به دنبال اجرایی خواهد آمد در بالا از ترکیب قانون در حال حاضر در مجموع حدود 2.5 هزار میلیارد در نظر گرفته شده به عنوان یک پچ برای کمک به $21 تریلیون اقتصاد ایالات متحده از طریق رکود اقتصادی فعلی است که باعث انقباض اقتصادی و سنبله در افزایش بیکاری قریب به اتفاق بسیاری از دولت های سیستم برای ارائه مزایای بیکاری.

متناوب 16.8 میلیون آمریکایی پرتاب شده است بر روی بیکاری رول در فقط سه هفته تأکید بر سرعت وحشتناک است که با شیوع کروناویروس به ارمغان آورده است اقتصاد جهان را به زانو خود را.

داوطلبان حمل تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) مناسب قبل از انجام درایو-از طریق coronavirus تست در شهرستان ملیبو سالن در مالیبو کالیفرنیا در روز چهارشنبه. (ماریو تاما/گتی ایماژ)

شماره پنجشنبه منتشر شد توسط بزرگترین اقتصاد جهان نشان داد که 6.6 میلیون کارگران آمریکایی کاربردی برای مزایای بیکاری در هفته گذشته در بالای بیش از 10 میلیون دلار در دو هفته قبل از آن.

این بدان معناست که بیش از 1 در 10 متحده کارگران مجبور شده اند از یک کار پس از بحران در زمان برگزاری بزرگترین و سریع ترین pileup از دست دادن شغل پس از رکورد نگه داشتن آغاز شد و در سال 1948.

اعداد حقیقی می تواند حتی بالاتر به دلیل بیکاری ایالت دفاتر در سراسر کشور غرق شده است با ادعا و برخی از مردم اند قادر به دریافت از طریق تلفن و یا وب سایت.

نرخ بیکاری ایالات متحده در ماه آوریل می تواند آمار 15 درصد — تعدادی گذشته دیده می شود در پایان دم از افسردگی است.

تغذیه خواهد شد تهاجمی پاول می گوید:

فدرال رزرو گفت: این مراحل اضافی برای ارائه به $2.3 تریلیون ما در وام برای حمایت از اقتصاد است. پول را هدف خانواده های آمریکایی و کسب و کار و همچنین به عنوان دولت های محلی در محاصره توسط شیوع کروناویروس.

رئیس فدرال جروم پاول گفت: تغذیه نقش به “ارائه به عنوان بسیاری امداد و ثبات به عنوان ما می توانیم در طول این مدت محدود فعالیت اقتصادی است.”

در یک موسسه بروکینگز پخش پاول گفت که فدرال رزرو به طور کامل در نظر گرفته شده برای استفاده از قدرت خود “زور فعالانه و به شدت تا ما با اعتماد به نفس است که ما استوار در مسیر بهبودی است.”

او گفت: “به هر دلیل به این باور است که جهش اقتصادی را می توان قوی” از آنجا که اقتصاد به خوبی انجام شد قبل از این ویروس رسید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im