باران زد ایالات متحده در سواحل خلیج فارس روز یکشنبه پیش از ورود طوفان گرمسیری کریستبل است که در حال حاضر باعث یک گردباد در فلوریدا و تهدید بیشتر مقدس همراه با وزش شدید باد و طوفان خروش.

جاده ها و آب گرفتگی در سواحل لوئیزیانا و می سی سی پی و هزاران نفر بدون قدرت بودند حتی قبل از طوفان محصل. که انتظار می رود برای رسیدن به خاک ایالات متحده آمریکا اواخر روز شنبه هر چند این نمی شد انتظار می رود به رشد را به یک طوفان.

پیش بینی هشدار داد طوفان تاثیر می گذارد یک منطقه گسترده ای کششی در حدود 290 کیلومتری شرق به فلوریدا. اما آنها پیش بینی بدترین اثرات در جنوب شرقی لوئیزیانا و جنوب می سی سی پی که در آن برخی از نقاط می تواند تا 30 سانتی متر از باران و طوفان موج تا 1.5 متر است.

“این بسیار کارآمد و بسیار گرمسیری بارش” National Hurricane Center مدیر کن گراهام گفت: در Facebook تصویری. “این باران یک دسته کامل سریع واقعی است.”

طوفان همچنین می تواند تولید گردباد در بخش هایی از آلاباما, لوئیزیانا, می سی سی پی و فلوریدا.

آب گودال کوچک آب دیده می شود در امتداد خیابان بوربن در محله فرانسوی نیواورلئان در روز یکشنبه. (Sean Gardner/گتی ایماژ)

باران کاهش یافت و به طور متناوب در نیواورلئان مشهور, فرانسوی, سه ماهه بعد از ظهر یکشنبه اما خیابان ها بودند و تقریبا خالی از سکنه با بسیاری از کسب و کار در حال حاضر سوار تا با توجه به کوروناویروس.

دانیل Priestman خرید برای مواد غذایی, اما گفت که او نمی بینم مردم دیوانه وار جوراب زنانه ساقه بلند به عنوان او قبل از طوفان. او گفت: مردم ممکن است “غرق” توسط coronavirus و اخیر خشونت های پلیس و تظاهرات.

آنها به نظر می رسید “استعفا داد و به هر چه اتفاق می افتد — اتفاق می افتد,” او گفت:.

فاضلاب و آب مدیره از نیواورلئان گفت: در شهرستان های زهکشی سیستم تا به حال محدودیت و قدیمی بود بنابراین شهروندان باید از زیرگذر و مناطق کم ارتفاع که در آن می تواند آب استخر در طول اجتناب ناپذیر خیابان سیل.

در تخلیه جزیره بزرگ در لوئیزیانا یک بزرگراه در زیر آب بود و خیلی از این جزیره نیست, قابل قبول, Jefferson Parish عضو شورای ریکی Templet گفت: بار جزئي/New Orleans مدافع.

Templet برنامه ای برای ماندن در این جزیره در طول طوفان و گفت: او را ندیده سطح آب بالا این پس 2012 طوفان.

لوئیزیانا گارد ملی تا به حال ده ها تن از وسایل نقلیه آب و قایق های نجات آماده برای رفتن در سراسر جنوب لوئیزیانا. سه تیم از مهندسین نیز در دسترس برای کمک به ارزیابی پتانسیل زیرساخت شکست نگهبان گفت: در انتشار اخبار.

در Biloxi, Miss., اسکله تقریبا مستغرق توسط صبح روز یکشنبه. Squalls گرمسیری با نیروی باد به دهان از رودخانه می سی سی پی و شرایط انتظار می رود به وخامت ملی طوفان در مرکز میامی گفت. کریستبل حداکثر پایدار باد باقی مانده در 85 متر/ثانیه, و آن را در حال حرکت شمال 8 متر/ثانیه. روز یکشنبه در 1 p. m. ET طوفان شد, محور 145 کیلومتری جنوب نیواورلئان.

اما طوفان در حال حاضر ساخته شده است و حضور آن احساس دوشنبه شب با یک گردباد است که لمس کردن در نزدیکی مرکز شهر اورلاندو خدمات ملی آب و هوا گفت. چرخان فقط از دست رفته یک گروه از معترضان در دریاچه Eola در حدود 7:30 p. m. به نظر می رسد به هیچ صدمات اما اندام درخت بودند زدم و وجود دارد گزارش ها از قطع برق.

“بله, آن است که مربوط به طوفان گرمسیری است که به خوبی به ما و غرب” گفت: Scott Kelly, یک هواشناس با خدمات ملی آب و هوا در ملبورن فلوریدا. “اما طوفان گرمسیری ارائه مقدار زیادی از سطح پایین برشی و اجازه داده است که برای برخی از گردباد به شکل بیش از مرکزی فلوریدا است.”

وضعیت اضطراری اعلام کرد

یک طوفان گرمسیری هشدار was posted برای شمال خلیج مکزیک و سواحل از Intracoastal شهر La., به میامی فلوریدا مرز.

گفت: پیش بینی این طوفان مرکز در حرکت داخلی در سراسر لوئیزیانا اواخر روز شنبه از طریق اوایل روز دوشنبه و پس از آن سر از شمال در سراسر آرکانزاس و میسوری در بعد از ظهر دوشنبه و سه شنبه.

در لوئیزیانا رژیم صهیونیستی است. جان ادم ادواردز با اعلام وضعیت اضطراری به آماده شدن برای طوفان احتمالی ورود.

Jefferson Parish, حومه شهر New Orleans به نام داوطلبانه تخلیه شنبه Jean Lafitte, کاهش Lafitte, Crown Point و Barataria به دلیل تهدید از طوفان موج جزر و مد بالا و سنگین باران. ساکنان خواست به حرکت وسایل نقلیه و قایق و اعضای کمپ به زمین بالاتر.

یک جهت مشابه صادر شد برای چند Plaquemines جوامع اهل محله از جمله جک مبارک Grand فرعی رودخانه مرتل گروو دریاچه Hertiage, هارلم و Monsecour. از محله رئيس جمهور کرک Lepine گفت: منظور صادر شد به عنوان یک احتیاط.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im