ایالات متحده چنگ زدن با چگونه به شدت سطح شیب دار بالا COVID-19 تماس با ردیابی

قبل از ایالت واشنگتن آسانسور اقامت خود را در خانه سفارش بهداشت عمومی کارگران در سیاتل King County می خواهید به آماده شدن برای douse هر جرقه از عفونت است.

که وظیفه آنها می گویند نیاز به حداقل 20 بیشتر محققان برای تماس با افرادی که تست مثبت برای coronavirus پیگیری کردن مخاطبین خود را و آنها را به قرنطینه. بدون کمک اضافی به کارگران اصرار دارند دولت احتمالا نمی تواند آماده از سرگیری فعالیت های روزمره و عادی.

“ما در حال تلاش برای ساخت این تیم ها و فرآیندهای در میان یک بحران” شهرستان سلامت, سخنگوی شارون Bogan گفت.

چالش گسترش فراتر از سیاتل. به عنوان مقامات فدرال وزن چگونه و چه زمانی به بازگشایی این کشور کارشناسان می گویند که ایالات متحده به اندازه کافی نیست سلامت عمومی کارگران به سرکوب دیگر شیوع بیماری به ویژه کسانی که واجد شرایط برای انجام تماس با ردیابی های بسیار مهم تلاش برای پیدا کردن افرادی که ممکن است در معرض ویروس.

The Johns Hopkins Bloomberg School of Public Health برآورد آن می تواند نیاز به 100000 نفر در حالی که دکتر تام فریدن رئیس سابق مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری ها (CDC) معتقد است که این تعداد می تواند به عنوان بالا به عنوان 300,000.

هر دو برآورد نشان دهنده دلهره آور تعداد با توجه به این که ترکیب فدرال و ایالتی و محلی بهداشت عمومی نیروی کار شده است کاهش است و در حال حاضر احتمالا کمتر از 280,000 با توجه به برخی از تخمین می زند.

بودجه تصویب شده توسط کنگره برای CDC کاهش یافته 10 درصد بین سال های 2010 و 2019 زمانی که تورم با توجه به گروه غیر انتفاعی اعتماد برای آمریکا در بهداشت و سلامت است که تا به حال یک اثر trickle-down در استان و شهرستان سطوح.

مشکل الهام بخش برخی از رمان ایده ها از جمله بهره گرفتن سپاه صلح داوطلبان furloughed مددکاران اجتماعی و سلامت عمومی دانش آموزان است. سان فرانسیسکو آموزش کتابداران دانشجویان پزشکی و افرادی که برای این شهر کار وکیل ،

سازمان دیده بان | کانادا چالش با تماس با ردیابی:

کانادا خواستار بیشتر مردم برای کمک به بررسی coronavirus موارد است. 2:33

در حالی که تعداد دقیق کارگران مورد نیاز است یک موضوع بحث بالا فدرال سلامت رسمی این هفته اذعان کرد این دستور برای پیدا کردن بسیاری از بیشتر.

“همه موافق است که ما بهداشت عمومی ظرفیت در سطح محلی و در سطح دولت آماده است تا به این را در مقیاس بسیار بزرگ بدون تقویت,” دکتر گفت: “آن Schuchat از CDC که نظارت آژانس coronavirus پاسخ کار می کنند.

اضافی کارگران کمک خواهد کرد انجام آزمایش جداسازی بیمار موارد و ردیابی همه کسانی که افراد بیمار در تماس با.

منابع مالی جدید تایید شده برای پاسخ تلاش

این بسیار مهم است که مانند یک سیستم در محل قبل از مقامات دولتی سهولت فیزیکی-فاصله دستورالعمل بازگشایی مدارس و یا بلند stay-at-home سفارشات گفت فریدن.

“اگر ما مواد منفجره گسترش هنگامی که ما دوباره ما را به دوباره. خواهد شد که بسیار مخرب نه تنها از لحاظ اقتصادی بلکه از نظر سلامت” او گفت:.

دولت ایالات متحده است funnelled حدود 800 میلیون دلار آمریکا به کشورهای coronavirus پاسخ کار است که می تواند شامل تماس با ردیابی. و در بالای صدها نفر از کارکنان فرستاده متحده برای کمک به کروناویروس کار CDC در حال حاضر مونتاژ “جامعه حفاظت از تیم” از شش به 12 نفر هر یک به انجام تماس با ردیابی و بررسی ابزار است که می تواند کمک کند با آن است. برخی در حال حاضر مستقر شده اند به کشورهای که در آن گسترش ویروس شده نسبتا کم است.

گوشی های هوشمند متعلق به رود آیلند بومی درو گراند را نشان می دهد یادداشت های او ساخته شده برای تماس با ردیابی در روز چهارشنبه. گراند شروع به حفظ ورود به سیستم بر روی تلفن خود را در آغاز ماه مارس و پس از او شنیده رژیم صهیونیستی است. جینا Raimondo اصرار ساکنان برای شروع از نگرانی در مورد گسترش coronavirus. (استیون Senne/آسوشیتد پرس)

کوچک آیلند نزدیک به 100 نفر “با تمرکز بر چیزی جز تماس با ردیابی” رسیدن به صدها نفر از مخاطبین از افراد آلوده هر روز رژیم صهیونیستی است. جینا Raimondo به خبرنگاران گفت:. او خواست همه ساکنان دولت به یک دقیقه هر شب به نوشتن که آنها از لحاظ جسمی مواجه می شوند که در شب و در جایی که برخورد صورت گرفت.

“اگر من رفتن به فروشگاه قرار میدم تاریخ چه فروشگاه رفتم و پس از آن زمان من وجود دارد” گفت: درو گراند, 40, از Cranston, R. I. او شروع به تماس خاطرات در یک برنامه یادداشت برداری را بر روی تلفن خود را پس از او شنیده فرماندار درخواست.

تماس با ردیابی اتحادش را تغییر بیش از چند ماه گذشته در آمریکا هنگامی که برای اولین بار تعداد انگشت شماری از عفونت که مشخص شد تیم از 20 یا بیشتر ممکن است اختصاص داده شده به هر یک مورد تایید شده. تحقیقات را اغلب با شروع یک کارمند یا دو انجام مصاحبه حضوری در بیمارستان کنار تخت. بیماری انتقالها ممکن است ساعت صرف درخواست یک فرد بیمار و فرد بستگان که آنها تا به حال شده است در تماس با از علائم ظاهر.

در شخص مصاحبه, اغلب, بهتر, گفت, اسحاق Ghinai یک بیماری CDC ردیاب اختصاص به کار با شیکاگو در بخش بهداشت و درمان.

“وجود دارد یک مقدار به دنبال کسی در چشم. شما می توانید یک ارتباط چهره به چهره است که شما همیشه نمی توانید انجام دهید از طریق تلفن,” او گفت:. برخی از مردم راحت به اشتراک گذاری اطلاعات شخصی بر روی گوشی اما دیگران “نیاز بیشتر cajoling.”

با صدها نفر از موارد جدید در حال ظهور هر روز در شیکاگو که در نوع خود از توجه به فرد عفونت تا حد زیادی متوقف شده است. به جای اولویت این است که گروه زیادی از افرادی که به ویژه آسیب پذیر مانند کسانی که در خانه های سالمندان و یا پناهگاه بی خانمان. بسیاری از موارد تایید شده نیست و در حال بررسی, و زمانی که آنها این مصاحبه انجام شود ممکن است تنها دو یا سه نفر و بیش از تلفن Ghinai گفت.

عدم تست مواد بیش از حد

می تواند وجود داشته باشد راه حل های دیجیتال? اپل و گوگل در حال teaming تا در یک تماس-ردیابی برنامه و تلاش دیگر با استفاده از بلوتوث به جمع آوری اطلاعات از گوشی های که نزدیک به یک فرد آلوده. سیاتل دانشمند ترور بدفورد توسعه دیجیتال که بهداشت عمومی بخش می توانید با استفاده از اگر آنها به اندازه کافی افراد آموزش دیده در تماس با ردیابی.

هر چه راه حل آن را در حالی که.

مردم را به آزمایش و تشخیص قبل از تماس با ردیابی لگد به دنده و تست محدود باقی مانده در بسیاری از نقاط کشور است. این هفته انجمن آمریکایی دانشکده های پزشکی با ارسال نامه ای به کاخ سفید Coronavirus نیروی کار گفت که تست مواد و ماشین آلات باقی می ماند در تامین کوتاه مدت.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شناور است این ایده از کاهش حداقل برخی از محدودیت ها به عنوان اوایل به عنوان ممکن است 1.

برخی از ناظران بر این باورند که محدودیت می تواند کاسته اول در مکان های که در آن گسترش کم است اگر آزمایش دقیق و تماس با ردیابی می تواند به جلوگیری از یک انفجار ناگهانی در عفونت.

اما Schuchat هشدار داد که “به هیچ وجه کل کشور می تواند استراحت کاهش در مارس 1 و کشور را تجربه نمی کنند عمده تجدید حیات.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>