ایالات متحده فرمانداران فشار به عقب بر مغلوب ساختن پیشی جستن ادعای او ‘کل’ اقتدار به بازگشایی اقتصاد

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا اقتدار دوشنبه برای تصمیم گیری چگونه و چه زمانی بازگشایی اقتصاد پس از هفته سخت اجتماعی فاصله دستورالعمل با هدف مبارزه با کروناویروس جدید. اما فرمانداران از هر دو طرف شد و سریع به عقب براند و اشاره کرد که آنها قانون اساسی اولیه مسئولیت حصول اطمینان از ایمنی عمومی در کشورهای خود را و تصمیم می گیرید که آن را امن برای آغاز یک بازگشت به عملیات عادی.

رهبران دموکرات در شمال شرقی و در امتداد ساحل غربی اعلام کرد دولت جداگانه فشردگی به هماهنگی تلاش های خود را به مقیاس stay-در-خانه سفارشات و یا بازگشایی کسب و کار خود به خود جدول زمانی حتی به عنوان تهمت سعی در گفتن آن خود تماس بگیرید.

“وقتی کسی رئیس جمهور ایالات متحده قدرت است که مجموع” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در روز دوشنبه در کاخ سفید coronavirus جلسه. “فرمانداران را می دانند.”

اما او از ارائه جزئیات در مورد منبع اقتدار خود را و یا طرح خود را برای بازگشایی اقتصاد است.

اضطراب برای قرار دادن دوقلو بهداشت عمومی و بحران اقتصادی پشت سر او تهمت حمایت کرده است فدرال اجتماعی فاصله توصیه های که منقضی در پایان ماه. اما از آن شده است فرمانداران و رهبران محلی که باید برقرار محدودیت های اجباری از جمله سازندگان: مدارس و بسته شدن غیر ضروری کسب و کار.

با توجه به توییتر تهمت نوشت که برخی از آنها “گفت که این فرمانداران تصمیم به باز کردن متحده نیست که رئیس جمهور ایالات متحده و دولت فدرال است. اجازه دهید آن را به طور کامل درک که این نادرست است … این تصمیم رئیس جمهور و برای بسیاری از دلایل خوب است.”

تهمت می توانید خود را قلدر منبر به فشار متحده به عمل و یا آنها را تهدید می کند با پیامدهای اما قانون اساسی به بهداشت عمومی و ایمنی مسئولیت در درجه اول به دولت و مقامات محلی است.

‘خانه است که هنوز هم در آتش’

در همین حال رئیس جمهور دستورالعمل باید کمی زور. فرمانداران و رهبران محلی را صادر کرد که سفارشات حمل جریمه یا مجازات های دیگر و در برخی از حوزه های قضایی گسترش به اوایل تابستان است.

“همه از این دستور اجرایی در حال اجرایی دولت سفارشات و بنابراین از آن خواهد بود تا به دولت و فرماندار برای خنثیسازی بسیاری از این” نیوهمپشایر کالیفرنیا ، کریس Sununu گفت: در سی ان ان.

پنسیلوانیا رژیم صهیونیستی است. تام گرگ دموکرات به خبرنگاران گفت: در یک کنفرانس تلفنی است که تا زمانی که مردم سالم هستند, بازگشایی اقتصاد “به کار نمی رود.”

یک بیمار می رسد در یک آمبولانس برای مراقبت های پزشکی کارگران پوشیدن تجهیزات حفاظت فردی خارج از مرکز پزشکی NYU Langone در شهر نیویورک در روز دوشنبه. (جان Minchillo/آسوشیتد پرس)

“دیدن چگونه ما تا به حال مسئولیت بسته شدن دولت من فکر می کنم ما احتمالا باید مسئولیت اصلی برای باز کردن آن,” او اضافه شده است.

گرگ پیوست فرمانداران در نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات دلاور و رود آیلند در موافقت خود را برای هماهنگی اقدامات خود را. فرمانداران از کالیفرنیا و اورگان و واشنگتن اعلام کرد یک شبیه پیمان. در حالی که هر دولتی است ساختمان خود را از طرح سه West Coast متحده توافق کرده اند که به یک چارچوب گفت: آنها را با هم کار کنند و قرار است دستياران سلامت اولین و اجازه علوم راهنمای تصمیم گیری کنند.

فرماندار جمهوریخواه نیوجرسی ، فیل مورفی تاکید کرد تلاش خواهد زمان را.

اعضای گارد ملی فلوریدا کمک به پرسنل پزشکی در COVID-19 درایو از طریق سواپ تست سایت در جکسون ویل فلوریدا., در روز دوشنبه. (باب خود/فلوریدا تایمز اتحادیه از طریق AP)

“خانه است که هنوز هم در آتش” او گفت: در یک کنفرانس تلفنی با خبرنگاران. “ما هنوز هم برای خاموش کردن آتش, اما ما مجبور به شروع به قرار دادن قطعه از پازل را که ما می دانیم که ما در حال رفتن به نیاز … برای اطمینان از این نمی دوباره.”

هر چند تهمت رها شده و هدف خود را از عقب اجتماعی فاصله دستورالعمل توسط یکشنبه, او شده است خارش به بازگشایی یک اقتصاد است که به طور چشمگیری قرارداد به عنوان کسب و کار باید توقیف ترک میلیون ها نفر از مردم از کار و تلاش برای به دست آوردن کالاهای اساسی. این بسته نیز تضعیف مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد, پیام که لولایی در یک اقتصاد پررونق.

تهمت و ادعا می کنند که او می تواند نیروی فرمانداران به بازگشایی ایالات خود نشان دهنده یک تغییر چشمگیر در تن. برای هفته ها در حال حاضر مغلوب ساختن پیشی جستن است و استدلال کرد که دولت نه دولت فدرال باید منجر پاسخ به بحران است. و او حاضر به عموم فشار متحده به تصویب اقامت در خانه محدودیت با استناد به اعتقاد خود را در محلی کنترل دولت است.

یک کارگر اسپری های ضد عفونی کننده در یک گردشگاه منطقه در مقابل یک فروشگاه مواد غذایی در دالاس در روز دوشنبه. (LM اوترو/آسوشیتد پرس)

در حالی که تهمت می توانید روزانه خود را در کاخ سفید جلسات و حساب توییتر به تلاش برای شکل دادن به افکار عمومی و فشار فرمانداران به خم شدن خود را “واقعی وجود دارد محدودیت در رئیس جمهور و دولت فدرال وقتی که می آید به امور داخلي” John Yoo یک دانشگاه کالیفرنیا در برکلی دانشکده حقوق استاد دانشگاه گفت: در اخیر Federalist جامعه کنفرانس تماس بگیرید.

“دولت دریافت نمی کند باز از طریق توییتر. آن باز می شود تا در سطح ایالت” میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer یک دموکرات گفت.

می سی سی پی کالیفرنیا ، تیت ریوز یک حامی از مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: این سوال از زمانی که به لغو محدودیت خواهد بود “یک تلاش مشترک” بین واشنگتن و ایالات متحده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید نمی خواهد آتش Fauci

بحث در مورد چگونگی و زمانی که به راه اندازی مجدد اقتصاد این کشور آمده است به عنوان مغلوب ساختن پیشی جستن است bristled در انتقاد بود که او به کندی پاسخ به این ویروس و زندگی می کند که می تواند ذخیره شده تا به حال اجتماعی فاصله توصیه شده است در محل قرار داده و هر چه زودتر.

مغلوب ساختن پیشی جستن عمل در مارس 16 به توصیه های سراسر کشور اجتماعی فاصله اقدامات به سرعت گسترش ویروس است اما به صرف مقدار از فوریه و اوایل ماه مارس نشان می دهد شیوع این بیماری به خوبی تحت کنترل خواهد بود و به سرعت منتقل می کند.

دولت او همچنین صبر کردم تا ماه مارس به گسترده خرید تجهیزات حفاظتی و نیاز به هواکش. کسانی که روز بحرانی که کارشناسان و حتی برخی مقامات دولت اذعان به نمایندگی از یک فرصت از دست رفته برای دریافت جلوتر از ویروس.

مردم در عمل اجتماعی سوريه به عنوان خط آنها را در یک فروشگاه بزرگ در شهر واشنگتن در روز دوشنبه. (مانوئل Balce Ceneta/آسوشیتد پرس)

مغلوب ساختن پیشی جستن در دفاع از این سرعت پاسخ او گفت که او نمی توانست با صدور دستورالعمل که تا به حال وخیم اقتصادی تا زمانی که این ویروس شروع به سرعت در حال گسترش در آمریکا

“ما کار درست را انجام داد و ما زمان بسیار خوب بود” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. همه گیر آلوده شده است بیش از 680,000 کشته و بیش از 23,500 در آمریکا

رئیس جمهور به دنبال متقاعد کردن مردم به گذشته خود نظر بازی کردن تهدید ویروس و به رد نظرات از جمله کسانی که توسط Fauci, که بیشتر می تواند انجام شده است. او همچنین گفت که او تا به حال هیچ برنامه ای برای آتش Fauci.

Dr. Anthony Fauci, سمت چپ صحبت می کند در مورد کوروناویروس به عنوان تهمت به نظر می رسد در جیمز بردی نشست خبری در کاخ سفید در روز دوشنبه. (Alex براندون/آسوشیتد پرس)

روز یکشنبه Fauci پرسیده شد که آیا ایالات متحده می تواند زندگی را نجات داد با اقدام دیر. او پاسخ داد که “بدیهی است که شما می تواند منطقی می گویند که اگر شما تا به حال یک فرایند است که در حال انجام و شما شروع به کاهش زودتر شما می تواند زندگی را نجات داد. بدیهی است که هیچ کس در حال رفتن به انکار آن. اما آنچه می رود به این نوع از تصمیم گیری های پیچیده است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ reposting یک صدای جیر جیر که اشاره Fauci نظرات و شامل خط “هم به #FireFauci” بالا بردن آلارم که مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است در نظر برکناری دکتر. Fauci, 79 خدمت در هر دو حزب دموکرات و جمهوری خواه دولت و به عنوان یکی از قابل تشخیص ترین و مورد اعتماد چهره دولت فدرال پاسخ.

Fauci روز دوشنبه گفت که مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال توصیه های خود را برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس و دو مرد بودند در همان صفحه. او به دنبال روشن کردن خود را در نظرات قبلی گفته است که “سوالات فرضی گاهی اوقات می تواند شما را به برخی از مشکل” است و او قصد ندارد به این مفهوم را میرسانند “شاید به نوعی چیزی بود که در گسل ،

Fauci گفت که او و دکتر دبورا Birx که منجر کاخ سفید coronavirus پاسخ رفت و به رئیس جمهور دو بار به بحث در مورد قوی اجتماعی فاصله دستورالعمل که منجر به اقتصادی چشمگیر shutdown. او گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن به موافقت هر دو بار.

پزشکی کارگران در یادبود جکسون در بیمارستان حمل و نقل بسته های تازه ساخته شده وعده های غذایی ارائه شده توسط رستوران محلی برای کارگران در میامی در روز دوشنبه. (Lynne Sladky/آسوشیتد پرس)

Fauci گفت که زمانی که او و Birx توصیه می شود که در کشور دیگر مورد نیاز 30 روز اجتماعی فاصله پس از اولیه 15 روز “بدیهی است که وجود دارد و افرادی که تا به حال یک مشکل است که به دلیل پتانسیل اثرات ثانویه. با این وجود در آن زمان رئیس جمهور رفت و با سلامت توصیه.”

تهمت شکایت کرده به مشاوران و خواص مورد Fauci مثبت توجه رسانه ها و تمایل خود را به تناقض رئیس جمهور در مصاحبه و از اتاق جلسه مرحله با توجه به جمهوریخواهان نزدیک به کاخ سفید است. آنها صحبت کرد و خواست نامش فاش نشود به این دلیل که آنها مجاز به بحث در مورد مکالمات داخلی.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفته مشاوران که او می داند که مقاومت برای از بین بردن Fauci خواهد بود و شدید است که — حداقل در حال حاضر — او گیر کرده است با دکتر. او در بیش از یک مناسبت با این حال خواست که Fauci بود سمت چپ از نیروی کار جلسات و یا خود زبان نقش محدود با توجه به خواهان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر