دولت ایالات متحده می بیند رکورد ماهانه کسری بودجه از $737.9 میلیارد دلار در مارس

(واشنگتن) — دولت فدرال انباشت اشیاء بدست آمده تا یک رکورد کسری بودجه در ماه آوریل به طور سنتی یک ماه از مازاد بودجه.

دریا از جوهر قرمز است که ایجاد شده توسط کاهش درآمد و افزایش هزینه به صندوق تلاش برای مقابله با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

وزارت خزانه داری روز سه شنبه گفت که دولت متصلب کمبود $737.9 میلیارد دلار در ماه گذشته. که بیش از سه برابر بزرگتر از رکورد قبلی ماهانه کسری بودجه از $235 میلیارد تنظیم در ماه فوریه است.

این کسری تا کنون برای سال مالی که شروع Oct. 1 صعود به $1.48 تریلیون.

نانسی Vanden هوتن سرب مالی آمریکا اقتصاددان برای اقتصاد آکسفورد, پیش بینی کسری بودجه برای کل سال بودجه می تواند ضربه $3.2 تریلیون دلار یا بالاتر بسته به اینکه آیا کنگره می گذرد بیشتر تسکین بسته است.

مجلس نانسی پلوسی روز سه شنبه رونمایی بیش از 3 تریلیون دلار بسته با نزدیک به 1 تریلیون دلار اختصاص داده شده برای ایالات و شهرستانها. پیشنهاد چهره ها چشم انداز نامشخص در سنا است.

وزارت خزانه داری به طور معمول اجرا می شود مازاد در ماه آوریل به عنوان درآمدهای دولت به دلیل تورم سالانه مارس آخرین مهلت تشکیل پرونده برای پرداخت مالیات. اما در این سال در میان بسیاری از اقدامات دولت گرفته است به تلاش برای کوسن ضربه از coronavirus خاموش شدن ناگهانی آوریل 15 مالیاتی مهلت شده است معوق ژوئیه 15.

این دفتر بودجه کنگره برآورد کرده است که تمام هزینه های دولت انجام می شود, برای مقابله با آنچه که انتظار می رود به یک رکود تیز را فشار کسری بودجه برای کل سال به $3.7 تریلیون.

که فراتر از رکورد قبلی 1.4 تریلیون دلار مجموعه در سال 2009 برای اولین بار از چهار سال است که در آن سالانه کسری صعود بالاتر از $1 تریلیون دلار به عنوان دولت مبارزه برای کشیدن کشور از رکود اقتصادی ،

برای هفت ماه اول بودجه سال درآمد کل $1.85 تریلیون دلار افت 9.7% از مدت مشابه سال پیش. هزینه های دولت در مجموع $3.33 تریلیون افزایش 29.3% از یک سال پیش.

کسری برای اولین بار هفت ماه از این سال بودجه از $1.48 تریلیون دلار است که 79 درصد بزرگتر از $530.9 میلیارد کسری ثبت شده برای اولین بار در هفت ماه گذشته سال بودجه.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>