دولت ایالات متحده و اقتصادی بسته نجات بالن گذشته $1 تریلیون دلار به ایران

(واشنگتن) — مذاکره کنندگان از کنگره و کاخ سفید بودند از سرگیری بالا-سطح مذاکرات روز شنبه در یک بالن $1 تریلیون دلار به علاوه اقتصادی نجات بسته بندی مسابقات به اعتصاب یک معامله پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به راه انداخته خشم در کسانی که سوال خود را از دست زدن به از شیوع کروناویروس.

این یک لحظه فوق العاده ای در واشنگتن: از کنگره انجام جاه طلبانه ترین فدرال و در عین حال تلاش برای تقویت خانواده و اقتصاد ایالات متحده و عصبانی جمهور شلاق در همه comers. همه در حالی که جهانی همه گیر و سراسری shutdown گرفتن اضطراب, جدا, جمعیت نیروبخش برای بهداشت و درمان بحران و بلندی رکود است.

زمانی که یک خبرنگار پرسید: مغلوب ساختن پیشی جستن آنچه او بگویید نگران ملت جمعه رئیس جمهور جامعی “من می گویند که شما در حال وحشتناک یک گزارشگر.”

در کاپیتول هیل کلیدی کنگره و مقامات کاخ سفید همگرا شنبه برای دیدار. فراگیر بسته کمک از حقوق به صورت ناگهانی بیکاری آمریکایی پول برای بیمارستان ها و کمک به صنعت است اما برخی به تورم فراتر از اولیه $1 تریلیون قیمت…. همراه با دیگر اقدامات فدرال رزرو می تواند 2 تریلیون دلار پمپ به اقتصاد افغانستان روز شنبه.

سنا شد برگزاری نادر آخر هفته جلسه با هدف تهیه پیش نویس بسته شنبه برگزاری اولیه رای جمعه و برنده سنا گذشت در روز دوشنبه.

“ما نیاز به عمل با فوریت ما نیاز به عمل با اهمیت ما نیاز به عمل با جسارت” کاخ سفید در امور قانونگذاری مدیر اریک Ueland به خبرنگاران گفت:.

با وجود فشار زیادی در واشنگتن به سرعت عمل, چالش های آشکار هستند. قانونگذاران و مقامات دولت زحمت کشیده در اواخر شب جمعه بیش از چشم ظاهر و مبالغ قابل توجه فدرال مداخلات فراتر حتی 2008-09 کمک مالی بانک و محرک.

“همه در حال کار بسیار سخت” وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گفت: خروج یک بسته-درب جلسه و رفتن به یکی دیگر.

در حالی که کلید مذاکره کنندگان گفت: آنها از پیشرفت های ساخته شده در طول daylong مذاکرات آنها موفق به آمار یک پایان مهلت روز جمعه به اعتصاب یک معامله است. مذاکرات شکست حدود 10:30 p. m.

Mnuchin شروع مذاکرات با رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل رهبر حزب دموکرات مجلس سنا چاک شومر و سناتور از هر دو طرف با استفاده از مک کانل را به ایران ارائه دهد به عنوان یک نقطه شروع است.

“ملت ما نیاز عمده گام بعدی و ما باید آن را سریع” مک کانل گفت: قبلا در این روز به یک اتاق خالی نمادین کنگره بسته به بازدید کنندگان است.

اما Mnuchin نیز اعطا خصوصی روز شنبه با شومر و مجلس نانسی پلوسی به عنوان دو رهبر فشرده دموکراتیک اولویت است. Pelosi اواخر جمعه به نام ایران با طرح یک “غیر استارتر.”

در یک نقطه شومر به خبرنگاران گفت: “ما در حال پیشرفت خوب.” اما شومر اذعان کرد تلاش برای قرار دادن تا “امشب سخت است.”

ایران طرح با هدف پمپ میلیاردها دلار به $1,200 مستقیم چک به آمریکایی ها و میلیاردها دلار به کسب و کارهای کوچک به پرداخت idled کارگران در جهانی همه گیر.

اما دموکرات ها می گویند مک کانل طرح کافی است استدلال برای درآمد بیشتر برای حمایت از کارگران و یک “طرح مارشال” برای ایالات متحده در صنعت بهداشت و درمان است که در حال آماده شدن برای یورش به تازگی بیماران بیمار است.

در کاخ سفید مغلوب ساختن پیشی جستن استقبال از طرح محرک اقتصادی اعتقاد داشتند که مورد نیاز است برای ایجاد ثبات در اقتصاد است.

اما تهمت صرف مقدار از روز جمعه جلسه توجیهی روزانه در خشم عصبانی جمهور شلاق سوالات خبرنگاران.

در زمان او به نظر می رسید به امتناع می خواهید به شنیدن واقعیت به طور فزاینده وضعیت وخیم. آن بود که یک خبرنگار با اشاره به حقایق سخت در ایالات متحده — که بیش از 200 کشته و بیش از 14,000 آلوده و میلیون ها نفر می ترسم که او جامعی بازگشت.

تهمت هم پاشیدند بیشتر سردرگمی در مورد اینکه آیا او با استفاده از قدرت دفاع تولید عمل می کنند به نیروی آمریکایی کسب و کار برای تولید مورد نیاز تجهیزات پزشکی.

در روز شنبه تماس تلفنی با مغلوب ساختن پیشی جستن شومر گفت: او به طور خاص التماس رئیس جمهور به استناد کره ای دوران جنگ عمل به سطح شیب دار بالا تولید به شدت مورد نیاز هواکش و تجهیزات دیگر.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت دموکراتیک رهبر او خواهد آن را انجام دهد — و سپس شومر گفت: رئیس جمهور می تواند شنیده فریاد به کسی که در دفتر “آن را انجام داده.”

اما مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت که او تا به حال قرار داده و به دستور او استناد چهارشنبه “به دنده” پنج شنبه شب. او گفت که او تا به حال به کارگردانی و شرکت ها برای راه اندازی تولید. اما پس از آن او راه می رفت آن را به عقب و گفت: “شما می دانید تا کنون ما نداشته اند به” به دلیل شرکت در حال کار داوطلبانه.

دولت همچنین اعلام کرد که بیشتر بسته شدن مرز کشور به عنوان ایالات متحده و مکزیک توافق برای محدود کردن گذرگاه به همه اما ضروری سفر و تجارت در حالی که ایالات متحده نقل مکان کرد به محدود کردن ورود به هر کسی بدون اسناد و مدارک.

بعد جمعه در کاخ سفید گفت: یک عضو از معاون رئیس جمهور مایک پنس کارکنان تا به حال آزمایش مثبت برای جدید کروناویروس. پنس سخنگوی کتی میلر گفت: کارکنان عضو که نه مشخص نیست “تماس نزدیک” یا معاون رئیس جمهور یا مغلوب ساختن پیشی جستن.

رونمایی پنج شنبه, مک کانل را نجات پیشنهاد از ظرفیت های ایجاد شده در مغلوب ساختن پیشی جستن درخواست کنگره به “بزرگ است.”

ویژه داستان
در پی Coronavirus اینجا چرا آمریکایی ها در حال جمع اوری کاغذ توالت
ما وحشت خرید نشان دهنده یک چیز ما می توانیم کنترل

ایران با طرح پیشنهاد 300 میلیارد دلار برای کسب و کارهای کوچک برای نگه داشتن idled کارگران در حقوق و دستمزد و $208 میلیارد دلار وام به شرکت های هواپیمایی و سایر صنایع. آن را نیز به دنبال استراحت فقط-تصویب خانواده و پزشکی را در دستور کوچک به متوسط کسب و کار از اوایل نجات بسته است.

آن قرار می دهد مک کانل این اثر در ایران با رویکرد پس از این مجلس با رهبر چپ زودتر مذاکرات به Pelosi و Mnuchin که خشم برخی از اوباما و احساس برش به محصول نهایی.

حفظ حقوق روان برای کارگران نه در کار است یک اولویت برای هر دو حزب دموکرات و جمهوری خواهان به عنوان مدعیان موشک وار رفتن.

اما بهترین روش برای ارسال پرداخت های مستقیم به آمریکایی ها — به عنوان یک بار حق الزحمه مداوم حقوق و دستمزد پشتیبانی و یا بیکاری چک — بسیار مهم بحث است.

تحت مک کانل رویکرد کسب و کارهای کوچک با 500 یا کارکنان کمتر خواهد بود قادر به ضربه بزنید تا به 10 میلیون دلار در ماه رجب وام از دولت فدرال به ادامه برش حقوق.

دموکرات ها ترجیح می دهند به ارسال پول به کارگران از طریق موجود بیمه بیکاری سیستم. شومر آن را به نام “بیمه بیکاری در استروئید.”

هر دو درآمد و حمایت از روش ها مزایا و اشکالاتی قانونگذاران گفت. جمهوری خواهان می گویند طرح خود را به کارگران مربوط به کارفرمایان برای فراخوان آسان هنگامی که بحران abates. دموکرات ها استدلال می کنند که نرخ بیکاری سیستم فراهم می کند یک کانال توزیع هر چند متحده نیز می تواند تبدیل به غرق افزایش تعداد مدعیان بیکاری.

در ضمن صنایع از انواع پوشش برای کمک به.

به عنوان رؤسای مجلس سنا با چکش کردن جزئیات و خانه رؤسای قریب ورودی خود را — برچسب قیمت کل مطمئن است به رشد فراتر از $1 تریلیون قانونگذاران گفت.

که موکول آخر هفته گذشته است و نمی رود از سر تا بسته جدید آماده است.

قانونگذاران در کنفرانس تلفنی با رهبران این هفته گفت: آنها ترجیح داده در هیئت مدیره هواپیما در میان شیوع ویروس. با وجود تماس برای تغییر قوانین کنگره نیست و باید ساز و کاری در محل از راه دور رای گیری.

مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر به امضا و به قانون یک 100 میلیارد دلار به علاوه لایحه ای را برای افزایش تست برای coronavirus و تضمین پرداخت مرخصی استعلاجی برای میلیون ها نفر از کارگران آن ضربه. قبلا مغلوب ساختن پیشی جستن امضا اولیه $8.3 میلیارد بسته از کنگره است.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه.

اکثریت قریب به اتفاق مردم بعد از بهبود از این ویروس جدید است. با توجه به سازمان بهداشت جهانی افراد مبتلا به بیماری خفیف بهبود می یابند در حدود دو هفته در حالی که کسانی که با شدیدتر بیماری ممکن است سه تا شش هفته بهبود می یابند.

___

آسوشیتد پرس نویسندگان جیل Colvin, Darlene Superville متی دالی مری کلر Jalonick ریکاردو آلونسو-Zaldivar آلن فرهم و Padmananda راما در واشنگتن کمک به این گزارش.

___

این خبر مربوط به دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>