ایالات متحده فدرال رزرو به احتمال زیاد برای تجدید تعهد به استفاده از تمام ابزار برای رسیدن اقتصاد در میان همه گیر

ایالات متحده فدرال رزرو است که پمپ تریلیون در بودجه اضطراری به بازارهای مالی ایالات متحده برای جلوگیری از آسیب از coronavirus همه گیر است و انتظار می رود روز چهارشنبه به تکرار وعده خود را به انجام آنچه در آن طول می کشد برای حمایت از بزرگترین اقتصاد جهان.

ایالات متحده آمریکا بانک مرکزی نیز ممکن است سیگنال چگونه و با چه معیار این برنامه به ترک نرخ بهره نزدیک به صفر پس از بهبودی آغاز می شود از آنچه که بسیاری از اقتصاددانان پیش بینی می شود بیشترین رکود در ثبت تاریخ ایالات متحده این سه ماهه.

اقتصاد این کشور در سه ماهه اول در آن بیشترین سرعت پس از رکود بزرگ پایان دادن به طولانی ترین توسعه اقتصادی در کشور سابقه وزارت بازرگانی آمریکا در گزارش روز چهارشنبه.

غوطه وری هزینه های مصرف کننده در پشت گسترده stay-at-home سفارشات برای جلوگیری از گسترش این ویروس کمک رانندگی 4.8 درصد کاهش به صورت سالانه در سه ماهه اول تولید ناخالص داخلی. اقتصاد رشد کرده بود در یک 2.1 درصد سرعت در سه ماه آخر سال 2019.

چه هیچ کس انتظار از سیاستگذاران بانک مرکزی آمریکا در این نشست یک پیش بینی دقیق برای اقتصاد با توجه به عدم قطعیت در اطراف تاثیر این ویروس قبل از درمان یا واکسن را می توان یافت.

“ما در حال انتظار هر گونه بحث در مورد چشم انداز به عنوان آن باقی مانده است ناشناختنی” گفت: Michael Feroli یک اقتصاددان در جی پی مورگان.

تعداد فزاینده ای از ایالات متحده در حال بازگشایی اقتصاد خود و یا حداقل تنظیم برنامه ای برای کاهش stay-at-home محدودیت منجر به ترس می تواند وجود داشته باشد حیات عفونت در ماه های آینده و یک سردرد برای تغذیه آن را به عنوان به دنبال برآورد تردستی بهبود اقتصادی.

بانک فدرال نرخ تعیین کمیته است که در جلسه ویدئو کنفرانس برنامه ریزی شده است به صدور آن بیانیه سیاست در 2 p. m. ET. رئیس جروم پاول است که با توجه به برگزاری جداگانه ویدئو کنفرانس با خبرنگاران نیم ساعت بعد.

فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis سمت چپ ملاقات با رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه برای بحث در مورد راه هایی که فلوریدا در حال برنامه ریزی به تدریج بازگشایی دولت است. تعداد فزاینده ای از کشورها را ساخته اند برنامه های مشابه در هفته های اخیر. (داگ میلز/نیویورک تایمز/استخر/گتی ایماژ)

در این بیانیه که به احتمال زیاد به منعکس تیز جمع و جور کردن در بانک فدرال ارزیابی بازار کار, خانواده, هزینه, بازارهای انرژی و چشم انداز تورم پس از آخرین جلسه در ماه مارس, قبل از اکثر ایالات آمریکا انجام داده بود بسیار به محدود کردن فعالیت های اقتصادی و قرار دادن ترمز در انفجار شیوع.

آن را نیز ممکن است ارائه سرنخ که چگونه زمانی که بانک مرکزی انتظار دارد که برای حفظ و حمایت از اقتصاد است.

“ما انتظار داریم این کمیته به وضع خاص تورم و بیکاری آستانه است که نیاز به ملاقات کرد قبل از این کمیته در نظر گرفتن افزایش محدوده هدف برای نرخ وجوه فدرال,” اقتصاددانان در بارکلیز نوشت: در یک توجه داشته باشید به مشتریان.

فدرال رزرو انجام دقیقا همان است که برای حدود یک سال با شروع در ماه دسامبر 2012 پس از آخرین رکود اقتصادی رویکردی است که تحقیقات پس از پیشنهاد کمک نگه داشتن شرایط مالی سست و تسریع بهبودی سریع تر.

ماه گذشته فدرال رزرو گفت: تنها که آن را به نگه داشتن نرخ بهره نزدیک به صفر “تا زمانی که آن را با اعتماد به نفس است که اقتصاد دارای اب و هوای حوادث اخیر است و در مسیر رسیدن به حداکثر خود اشتغال و ثبات قیمت ها اهداف است.”

این کاهش نرخ به نزدیک به صفر در ماه مارس و نورد از یک ترکیب جدید و مرمت بحران برنامه با هدف جلوگيري از بازارهای اعتباری و backstopping شرکت ها و دولت های محلی وضعیتی وخیم از مجبور خاموش شدن ناگهانی و تیز قطره درآمد.

بیشتر گزینه های فنی تغییرات

در حالی که انتظار می رود برای راه اندازی هر گونه برنامه های جدید پاول به احتمال زیاد خواهد خواست در مورد گزینه های بیشتر برای عمل داده می شود نظرات خود را در ماه گذشته که بانک فدرال “است و نه برای اجرا از مهمات.”

کسانی که امکانات بیشتر شامل خرید اوراق قرضه همراه با هدف خاص در دراز مدت هزینه های استقراض مانند 10 سال بازده اوراق قرضه. چندین تغذیه مقامات نیز حاکی از یک باز بودن برای کمک به بخش های دیگر اقتصاد از جمله سازمان های غیر انتفاعی و وام مسکن کنندگان که عمدتا از سمت چپ از برنامه های فعلی.

در اوایل این هفته فدرال رزرو گسترش آن قبلا اعلام پشتیبانی از دولت های محلی.

رئیس فدرال جروم پاول گفت: در ماه گذشته که تغذیه ‘قصد ندارم به اجرا از مهمات در آن مبارزه برای حمایت از اقتصاد ایالات متحده. او انتظار می رود که به صحبت می کنند و بعد از ظهر چهارشنبه در یک کنفرانس ویدئویی است. (اریک/Baradat/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

عمق رکود اقتصادی است شروع به تبدیل شدن به روشن با بیش از 26 میلیون نفر تشکیل پرونده جدید ادعا می کند برای مزایای بیکاری از مارس 21. اما فدرال رزرو و دیگر تحلیلگران هنوز در تلاش برای دریافت یک دسته در احتمال شکل بازیابی.

اکثر ایالات آمریکا هنوز stay-at-home اقدامات هر چند تعداد انگشت شماری شروع به بازگشایی حتی به عنوان موارد COVID-19 بیماری تنفسی است که به کشته شدن بیش از 57 ، 000 نفر در ایالات متحده ادامه خواهد داد به رشد است.

بسیاری از کارشناسان بهداشت و درمان هم شروع به پیش بینی فصلی تجدید حیات COVID-19 در پاییز هر آنچه در مهار اقدامات در جای خود قرار داده, بالا بردن احتمال این که اقامت در خانه محدودیت ممکن است نیاز به دوباره به راه افتادند و با آنها یک رکود در رشد اقتصادی است.

در آن بیانیه سیاست فدرال رزرو ممکن است همچنین رول ویژگی های تغییر چگونه آن مجموعه, نرخ افزایش کمی بهره آن را می پردازد در بیش از حد ذخایر که بانک ها نگه دارید در بانک مرکزی.

برخی از تحلیلگران بر این باورند آن را انجام خواهد داد به طوری که در این هفته جلسه ای به منظور حفظ موثر نرخ وجوه فدرال — فدرال ریزرو معیار یک شبه نرخ وام — در هدف اما دیگران فکر می کنم یک تنظیم در حال حاضر زود خواهد بود. بالا بردن نرخ پرداخت در ذخایر می تواند بانک ها را تشویق به تقاضا نرخ بالاتر هنگامی که آنها به من قرض بدهید پول در بودجه فدرال بازار است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>