ایالات متحده فدرال رزرو برگ نرخ بهره را نزدیک صفر به عنوان COVID-19 وحشیان اقتصاد ایالات متحده

ایالات متحده فدرال رزرو است که پمپ تریلیون در بودجه اضطراری به بازارهای مالی ایالات متحده برای جلوگیری از آسیب از این بیماری همه گیر کوروناویروس سمت چپ نرخ بهره نزدیک به صفر و تکرار نذر به انجام آنچه در آن طول می کشد به ساحل تا اقتصاد است.

بانک مرکزی می گوید این بیماری همه گیر خواهد شد “به شدت وزن” در کوتاه مدت چشم انداز و شمار “خطر قابل توجهی” برای میان مدت.

“فدرال رزرو متعهد به استفاده از آن در طیف گسترده ای از ابزار برای حمایت از اقتصاد ایالات متحده در این زمان به چالش کشیدن موجب ترویج آن حداکثر اشتغال و ثبات قیمت, اهداف” فدرال رزرو در بیانیه ای گفت: پس از دو روز نشست برگزار شد از طریق ویدئو کنفرانس.

در اوایل روز شنبه, گزارش وزارت بازرگانی اقتصاد این کشور در سه ماهه اول در آن بیشترین سرعت پس از رکود بزرگ پایان دادن به طولانی ترین توسعه اقتصادی در کشور ،

که نشان دهنده یک شیرجه رفتن در فعالیت های اقتصادی در دو هفته گذشته از ماه مارس دیدم که میلیون ها نفر از آمریکایی ها به دنبال مزایای بیکاری.

کاهش در تولید ناخالص داخلی اتحاد چپ اقتصاددانان نیروبخش برای ثبت رکود در خروجی در سه ماهه دوم.

“اگر اقتصاد کاهش یافت و این در سه ماهه اول کمتر از یک ماه همه گیر lockdown برای اکثر ایالت نپرس چقدر آن را به دهانه در سه ماهه دوم به دلیل آن است که رفتن به یک فاجعه کامل” گفت: Chris Rupkey اقتصاددان ارشد در گروه مالی میتسوبیشی UFJ در نیویورک است.

COVID-19 به پایان می رسد اقتصاد بلندترین ها گسترش دوره

غوطه وری هزینه های مصرف کننده در پشت گسترده stay-at-home سفارشات برای جلوگیری از گسترش این ویروس کمک رانندگی 4.8 درصد کاهش به صورت سالانه در سه ماهه اول تولید ناخالص داخلی. اقتصاد است که رشد 2.1 درصد نرخ در سه ماهه چهارم شد و در آن 11 سال از توسعه طولانی ترین در تاریخ ثبت شده.

تعداد فزاینده ای از ایالات متحده در حال بازگشایی اقتصاد خود و یا حداقل تنظیم برنامه ای برای کاهش stay-at-home محدودیت منجر به ترس می تواند وجود داشته باشد حیات عفونت در ماه های آینده و یک سردرد برای تغذیه آن را به عنوان به دنبال برآورد تردستی بهبود اقتصادی.

با خیلی قطعیت در اطراف چشم انداز اقتصادی فدرال رزرو گفت: این انتظار به حفظ محدوده هدف برای آن معیار یک شبه نرخ وام “تا زمانی که آن را با اعتماد به نفس است که اقتصاد دارای اب و هوای وقایع اخیر است.”

فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis سمت چپ ملاقات با رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه برای بحث در مورد راه هایی که فلوریدا در حال برنامه ریزی به تدریج بازگشایی دولت است. تعداد فزاینده ای از کشورها را ساخته اند برنامه های مشابه در هفته های اخیر. (داگ میلز/نیویورک تایمز/استخر/گتی ایماژ)

این بیانیه نشان دهنده تیز جمع و جور کردن در بانک فدرال ارزیابی بازار کار, خانواده, هزینه, بازارهای انرژی و چشم انداز تورم پس از آخرین جلسه در ماه مارس, قبل از اکثر ایالات آمریکا انجام داده بود بسیار به محدود کردن فعالیت های اقتصادی و قرار دادن ترمز در انفجار شیوع.

ماه گذشته فدرال رزرو گفت: تنها که آن را به نگه داشتن نرخ بهره نزدیک به صفر “تا زمانی که آن را با اعتماد به نفس است که اقتصاد دارای اب و هوای حوادث اخیر است و در مسیر رسیدن به حداکثر خود اشتغال و ثبات قیمت ها اهداف است.”

این کاهش نرخ به نزدیک به صفر در ماه مارس و نورد از یک ترکیب جدید و مرمت بحران برنامه با هدف جلوگيري از بازارهای اعتباری و backstopping شرکت ها و دولت های محلی وضعیتی وخیم از مجبور خاموش شدن ناگهانی و تیز قطره درآمد.

بیشتر گزینه های فنی تغییرات

تغذیه صندلی جروم پاول برنامه ریزی شده است برای برگزاری یک کنفرانس خبری در روز بعد به بحث در مورد نتایج این نشست است. پاول به احتمال زیاد خواهد خواست در مورد گزینه های بیشتر برای عمل داده می شود نظرات خود را در ماه گذشته که بانک فدرال “است و نه برای اجرا از مهمات.”

کسانی که امکانات بیشتر شامل خرید اوراق قرضه همراه با هدف خاص در دراز مدت هزینه های استقراض مانند 10 سال بازده اوراق قرضه. چندین تغذیه مقامات نیز حاکی از یک باز بودن برای کمک به بخش های دیگر اقتصاد از جمله سازمان های غیر انتفاعی و وام مسکن کنندگان که عمدتا از سمت چپ از برنامه های فعلی.

در اوایل این هفته فدرال رزرو گسترش آن قبلا اعلام پشتیبانی از دولت های محلی.

رئیس فدرال جروم پاول گفت: در ماه گذشته که تغذیه ‘قصد ندارم به اجرا از مهمات در آن مبارزه برای حمایت از اقتصاد ایالات متحده. او انتظار می رود به بحث نشست اطلاعیه بعد از آن در بعد از ظهر. (اریک/Baradat/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

عمق رکود اقتصادی است شروع به تبدیل شدن به روشن با بیش از 26 میلیون نفر تشکیل پرونده جدید ادعا می کند برای مزایای بیکاری از مارس 21. اما فدرال رزرو و دیگر تحلیلگران هنوز در تلاش برای دریافت یک دسته در احتمال شکل بازیابی.

اکثر ایالات آمریکا هنوز stay-at-home اقدامات هر چند تعداد انگشت شماری شروع به بازگشایی حتی به عنوان موارد COVID-19 بیماری تنفسی است که به کشته شدن بیش از 57 ، 000 نفر در ایالات متحده ادامه خواهد داد به رشد است.

بسیاری از کارشناسان بهداشت و درمان هم شروع به پیش بینی فصلی تجدید حیات COVID-19 در پاییز هر آنچه در مهار اقدامات در جای خود قرار داده, بالا بردن احتمال این که اقامت در خانه محدودیت ممکن است نیاز به دوباره به راه افتادند و با آنها یک رکود در رشد اقتصادی است.

سهام در وال استریت شانه ای بالا انداخت وزارت بازرگانی این گزارش تولید ناخالص داخلی و تجارت بود که بالاتر پس از Gilead Sciences گفت: تجربی آن را داروی ضد ویروسی ملاقات کرد هدف اصلی اولیه آزمایشی که آزمایش آن در COVID-19 بيمار.

سقوط دلار در برابر سبد ارزهای در حالی که وزارت خزانه داری ایالات متحده افزایش قیمت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>