ایالات متحده فدرال رزرو کاهش نرخ بهره توسط half-نقطه برای جبران coronavirus تاثیر

در یک حرکت فدرال رزرو کاهش نرخ بهره خود را توسط یک قابل ملاحظه نیم درصد روز سه شنبه در تلاش برای حمایت از اقتص

توسط PATRIS-FUN در 13 اسفند 1398

در یک حرکت فدرال رزرو کاهش نرخ بهره خود را توسط یک قابل ملاحظه نیم درصد روز سه شنبه در تلاش برای حمایت از اقتصاد در مواجهه با گسترش coronavirus.

صندلی جروم پاول اشاره کرد که ویروس "به شمار تحول خطرات به فعالیت های اقتصادی است."

آن ارزها کاهش نرخ سال گذشته هنگامی که آن را کاهش کلیدی آن در کوتاه مدت نرخ سه بار. همچنین این اولین بار بانک مرکزی را قطع کرده است کلید آن رای بین سیاست جلسات پس از بحران مالی 2008 و بزرگترین کاهش نرخ پس از آن.

میانگین صنعتی داو جونز شده بود را به پایین تا آنجا که 356 امتیاز در مدت کوتاهی قبل از اینکه فدرال ریزرو اعلام رز بلافاصله پس از آن بود اما پایین 1.4 درصد در اوایل بعد از ظهر به وقت شرق آمریکا. در روز دوشنبه شاخص Dow به حال فلک کشیده و تا حدود 1,300 امتیاز — بزرگترین بدست آوردن درصد از سال 2009.

S&P 500 در زمان مشابه پرش با اعلام بانک مرکزی اما پایین بود 0.97 در اوایل بعد از ظهر.

کانادا (S&P/TSX شاخص مرکب بود fairing بهتر سهشنبه تا 0.67 درصد در مدت کوتاهی قبل از 1 p. m. ET.

ایالات متحده فدرال رزرو صندلی جروم پاول می گوید: نیمی از نقطه کاهش نرخ بهره است که به منظور کمک به عایق کردن اقتصاد از COVID-19 اثرات. 0:36

فدرال ریزرو اعلام شیب تند کاهش نرخ حاکی از آن نگرانی رو به رشد است که coronavirus که افسرده فعالیت های اقتصادی در سراسر جهان به شمار افزایش تهدید و می تواند باعث یک رکود است.

در عین حال حتی قبل از اینکه فدرال ریزرو شنبه برش اقتصاددانان بوده است, هشدار می داد که نرخ بهره پایین تر نیست ایده آل نسخه ای برای تهدید ناشی از کوروناویروس.

نرخ پایین تر می تواند منجر مردم و کسب و کار به قرض گرفتن و صرف آن می تواند افزایش فعالیت های اقتصادی. اما آنها نمی توانند به طور مستقیم آدرس مشکلاتی که این ویروس ایجاد می شود — از تعطیل کارخانه های برای لغو سفر کسب و کار را مختل شرکت زنجیره تامین.

بانک مرکزی کانادا نیز ممکن است کاهش نرخ بهره

صحبت کردن با شبکه خبری سی بی سی را Suhana Meharchand, گرت واتسون و ثروت و مشاور در ریچاردسون GMP, گفت که کانادا در بانک مرکزی به احتمال زیاد قطع خود به خود نرخ بهره چهارشنبه در یک چهارم درصد است.

"از آن خواهد شد یک شوک برای من اگر کانادا را دنبال نمی کند با توجه, با توجه به استرالیا را صبح امروز و با وجود انتظارات بانک مرکزی انگلیس را به دنبال کت و شلوار در این ماه است."

واتسون همچنین گفت: کاهش نرخ منعکس خواهد شد تاثیر راه آهن محاصره در علاوه بر این به عدم قطعیت در اطراف تاثیر coronavirus.

اما هاروی سیمون یک ارز خارجی تحلیلگر Monex کانادا و Monex اروپا گفت: در یک بیانیه نوشته شده است که بانک کانادا فرماندار Stephen Poloz می تواند به دنبال ایالات متحده فدرال رزرو به این نامه و همچنین کاهش نیم درصد است.

برخی از اقتصاددانان هشدار داده اند که کاهش نرخ بهره ممکن است به اندازه کافی برای تعدیل شوک های اقتصادی اگر مردم برای جلوگیری از صرف هزینه در آجر و ملات عملیات با اشاره به نیاز به محرک اقتصادی دولت پول به prod هزینه های مصرف کننده.

در سراسر جهان کسب و کار رو به کاهش است و در برخی از مکان های توقف در دسترس نباشد. کارخانه ها در چین تلاش شده به سخت کار کردن به آرامی به زندگی است. بسیاری از تعطیلات اروپا مقصد شده اند اما در خلوت به عنوان تفریح و سفر شرکت کاهش یافته است. و شرکت های بزرگ در سراسر جهان نیروبخش برای خطر است که چشم انداز اقتصادی می تواند بدتر از قبل آن را بهبود می بخشد.

گوگل می پرسد کارکنان به محل کار از خانه

گوگل گفته خود 8,000 تمام وقت کارکنان و پیمانکاران در مقر اروپايي در دوبلین به کار از خانه شنبه ، ایرلندی, گزارش های خبری گفته اند که یک کارمند گوگل در حال آزمایش است برای کوروناویروس. اما این شرکت صادر شده تنها یک بیانیه کوتاه که گفت: آن را در ادامه به اقدامات احتیاطی برای حفاظت از سلامت و ایمنی نیروی کار خود را.

در اوایل روز شنبه هفت اقتصادهای بزرگ تا به حال متعهد به استفاده از "همه ابزارهای مناسب" برای مقابله با گسترش coronavirus اما اعلام کرد هیچ فوری اقدامات است.

گروه عمده صنعتی کشور به عنوان G7 گفت که "آماده به اقدامات از جمله اقدامات مالی که در آن مناسب برای کمک به پاسخ به این ویروس و حمایت از اقتصاد است." در این بیانیه مشترک از ایالات متحده, ژاپن, آلمان, انگلیس, فرانسه, ایتالیا و کانادا به دنبال اضطراری کنفرانس تلفنی میان وزرای دارایی و رؤسای بانک های مرکزی به رهبری پاول و وزیر خزانه داری ایالات متحده استیون Mnuchin.

G7 صادر کرده است شبیه بیانیه مشترک در طول دوره از آشفتگی بازار مانند حملات یازدهم سپتامبر ، 11, 2001 حملات تروریستی و بحران مالی 2008.

در هفته گذشته شاخص Dow سقوط 14 درصد از اوج اخیر خود بدترین هفته از سال 2008 بحران مالی جهانی.

"با توجه به اثرات بالقوه از COVID-19 افزایش رشد اقتصادی ما تعهد خود را برای استفاده از تمام سیاست های مناسب ابزار برای رسیدن به قوی رشد پایدار و حفاظت در برابر خطراتی," G7 گفت.

اقتصاد جهانی می تواند کوچک در این سه ماهه

سازمان جهانی نشان داده اند این هفته که وجود خواهد داشت قابل توجه اقتصادی به عنوان ویروس گسترش می یابد.

روز دوشنبه سازمان همکاری و توسعه اقتصادی گفت که coronavirus که برای اولین بار شناسایی شده در کشور چین است اما در حال حاضر به 60 کشور در اروپا و ایالات متحده در آمریکای لاتین و دیگر نقاط آسیا می تواند اقتصاد جهان به کوچک شدن این سه ماهه برای اولین بار پس از بحران مالی بین المللی بیش از یک دهه پیش.

OECD کاهش پیش بینی های خود برای رشد اقتصاد جهانی در سال 2020 با نیم درصد به 2.4 درصد — و گفت: این رقم می تواند به عنوان کم به 1.5 درصد اگر شیوع پایدار و گسترده است. نشانه هایی وجود دارد که شیوع شروع به افول در چین است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن