ایالات متحده آمریکا آژانس فدرال می گوید آن را آماده ساخت به عنوان بسیاری از 340 موقت بیمارستان

مقامات ایالات متحده می خواهند به ساخت صدها موقت بیمارستان در سراسر کشور برای مقابله با هزاران نفر از coronavirus موارد تشخیص داده روزانه پس از ایالات متحده تحمل آن مرگبارترین روز در عین حال روز دوشنبه با 575 مرگ و میر.

U. s. Army Corps of Engineers, که تبدیل نیویورک مرکز کنوانسیون به 1000 تخت بیمارستان در فضا از یک هفته است که جستجو برای هتل ها و خوابگاه کنوانسیون مراکز و فضاهای باز برای ساخت به عنوان بسیاری از 341 موقت بیمارستان رئیس سپاه گفت: در روز سه شنبه.

“محدوده عظیم است و” ستوان-ژنرال تاد Semonite گفت: صبح به خیر امریکا در روز سه شنبه. “ما به دنبال در حال حاضر در حدود 341 امکانات مختلف در سراسر ایالات متحده است.”

Semonite گفت: هشت امکانات در حال حاضر ساخته شده است تا در سراسر کشور بدون تعیین مکان دقیق است. او گفت: این آژانس با استفاده از تجزیه و تحلیل با دقت اشاره کردن مکان های بالقوه با کارکنان در تماس با فرمانداران و مقامات محلی در سراسر ایالات متحده

“من یک دسته از مهندسین در یک اتاق که در آن ما را ببینید ما با داشتن بزرگ کمبود در دو یا سه هفته,” او گفت:.

برخی از بیمارستان ها غرق

ایالات متحده caseload افزایش دیده می شود برخی از ضعف بیمارستان که در حال اجرا هستند از پزشکان, پرستاران, پزشکی, تجهیزات و دنده محافظ.

تعداد مرگ و میر در ایالات متحده صعود گذشته 3,000 با 575 coronavirus مربوط به مرگ و میر گزارش روز دوشنبه به عنوان کلی caseload افزایش به بیش از 163,000 با توجه به همشهری چوب خط حساب کردن از آمار رسمی است.

سرباز گارد ملی راه اندازی تخت در مارس 29 پزشکی به عنوان ایستگاه در مرکز کنوانسیون لس آنجلس یک سایت است که به طور معمول میزبان جلسات تجارت را نشان می دهد و نمایشگاه ها. (دفتر شهردار اریک Garcetti از طریق آسوشیتد پرس)

دولت ایالات متحده را بالا متخصص بیماری های عفونی گفت: وجود دارد “برق” که اجتماعی فاصله تلاش کند به گسترش coronavirus را دارا بودند تاثیر حتی اگر این کشور هنوز هم در یک وضعیت بسیار خطرناک.

“ما در حال شروع به دیدن glimmers که در واقع با داشتن برخی از تقلیل اثر” دکتر Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: سی ان ان در مصاحبه. “اما آن را ندارد به دور از جدیت … ما به وضوح شاهد موارد بالا رفتن است.”

Fauci هشدار داد که در حالی که ماندن در خانه و محدودیت بودند شروع به تولید برخی از نتایج آمریکایی باقی مانده در خطر است.

“ما واقعا باید به قطع در آن وجود دارد و رعایت استراتژی های کاهش. ما اعتقاد داریم آن کار می کند.”

شهردار نیویورک ترس ‘وحشتناک یورش’

مهندسی بازوی ارتش ایالات متحده پیوست و با نیویورک مقامات دولتی به تبدیل نیویورک Jacob Javits مرکز کنوانسیون به یک مرکز درمان غیر coronavirus بیماران. تبدیل خواهد شد و کاهش فشار در بیمارستان به درمان بیماران مبتلا به COVID-19 بیماری تنفسی ناشی از رمان coronavirus.

علاوه بر ساخت و ساز از 68 تخت بیمارستان صحرایی شروع روز یکشنبه در منهتن پارک مرکزی. ارائه شده توسط کوه سینا سیستم بهداشت و سازمان غیر انتفاعی samaritan’s Purse موقت تسهیلات است که انتظار می رود برای شروع پذیرش بیماران در سه شنبه, شهردار, بیل د Blasio گفت.

تبدیل مرکز کنوانسیون است بلوک دورتر از اسکله نیروی دریایی ایالات متحده در بیمارستان کشتی راحتی از منوی view در روز دوشنبه. شناور بیمارستان را تا 1000 غیر coronavirus بیماران با شروع در روز سه شنبه. یکی دیگر از موقت بیمارستان نیویورک برنامه ریزی شده است برای Arthur Ashe Stadium, که در آن ایالات متحده باز مسابقات قهرمانی تنیس بازی است.

نیروی دریایی آمریکا کشتی راحتی وارد در شهر نیویورک در روز دوشنبه. این کشتی مجهز می شود با 1000 تخت بیمارستان. (Mike Segar/فردا نیوز)

موقت بیمارستان ها با هدف آزاد کردن همه از این شهر 20,000 تخت بیمارستان برای coronavirus بیماران de Blasio گفت. این شهر هنوز هم کوتاه بر پزشکان و پرستاران و د Blasio خواسته ارتش ایالات متحده برای کمک به.

“ما در حال رفتن به نیاز به مقدار زیادی بیشتر حضور نظامی. ما در حال رفتن به نیاز به مقدار زیادی بیشتر کمک از دولت فدرال از جمله پرسنل پزشکی از ارتش بسیار به سرعت” د Blasio گفت: ان بی سی امروز.

“به من گفت که به رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. ما نیاز مردمی با جمعه شروع این یکشنبه برای دریافت جلوتر از آن وحشتناک یورش انتظار داریم در هفته آینده یا دو.”

سازمان دیده بان l نیویورک پنجه نرم می کند برای تسکین کارگران خط مقدم در معرض خطر:

حتی به عنوان یک نیروی دریایی ایالات متحده بیمارستان حمل 1,000 تخت بادبان به شهر نیویورک دولت و پنجه نرم می کند برای بیشتر کارگران بهداشت و درمان و امداد به بیمارستان های در حال تاخت و تاز کردن با COVID-19 موارد و مرگ و میر. 2:02

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو گفت: در جلسه توجیهی روزانه شنبه که دولت بود “هنوز هم سر کوه است.”

“هنگامی که آن را بیش از ؟ هیچ کس نمی داند. اما من می توانم به شما بگویم آن را به زودی,” او گفت:.

آخرین وضعیت آمار و ارقام با توجه به Cuomo, شد به شرح زیر است:

  • 1,550, مرگ و میر, افزایش 332 از روز قبلی گزارش.
  • 10,900 بستری شدن در بیمارستان افزایش 1,412.
  • 4,975 ترشحات از بیمارستان افزایش 771.
  • 57 درصد از موارد شناخته شده در منطقه شهر نیویورک.

بستری شدن در بیمارستان افزایش در جای دیگر

در لس آنجلس USNS Mercy شبیه به راحتی در حال حاضر به درمان بیماران. در سراسر کالیفرنیا تعداد COVID-19 بستری شدن در بیمارستان به حال تقریبا دو برابر بیش از چهار روز گذشته و تعداد بيماران ICU تا به حال سه برابر رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom گفت.

مقامات در نیواورلئان شد راه اندازی یک بیمارستان صحرایی در Ernest N. Morial مرکز کنوانسیون همان سایت که در آن هزاران نفر از توفان کاترینا پناهندگان جمع آوری شده در سال 2005 به دسته یک می رود سرریز بیماران.

آمریکا مقامات بهداشت اصرار آمریکایی ها به دنبال اقامت در خانه سفارشات تا پایان مارس برای جلوگیری از گسترش این ویروس که در چین نشات گرفته و آلوده شده است حدود سه چهارم از یک میلیون نفر در سراسر جهان است.

ایالات متحده جراح عمومی جروم آدامز گفت: او نا امید به دیدن تجمع مردم در گروه های بزرگ هجوم دستور دولت فدرال و اجتماعی فاصله دستورالعمل.

“مردم نیاز به ماندن در خانه” آدامز گفته فاکس نیوز. “ما در حال کار در سراسر ساعت برای دریافت منابع به شهرستانها در سراسر کشور به شهرداران و فرمانداران. اما ما در حال رفتن به عرضه ما راه برون رفت از این مشکل است. راه حل این مشکل این است که همه با هم, توقف گسترش با حذف اجتماعات بزرگ در خانه ماندن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>