اقتصاد ایالات متحده مشاغل از دست رفته در ماه مارس برای 1 بار از سال 2010

اقتصاد ایالات متحده ریختن شغل در ماه مارس به طور ناگهانی پایان تاریخی 113 ماه متوالی نرخ رشد اشتغال به عنوان اقدامات سختگیرانه برای کنترل این رمان coronavirus همه گیر توقیف کسب و کار و کارخانه همه, اما تایید رکود اقتصادی در جریان است.

وزارت کار گفت: کارفرمایان قطع 701,000 شغل در ماه گذشته پس از اضافه کردن یک تجدید نظر 275,000 در ماه فوریه است. نرخ بیکاری به ضرب گلوله به 4.4 درصد از 3.5 درصد است. که بزرگترین افزایش ماهانه در نرخ بیکاری از سال 1975.

با توجه به نظرسنجی رویترز از اقتصاددانان اشتغال بخش غیرکشاورزی پیش بینی ها بوده است به کاهش 100,000 شغل در ماه گذشته خوراکی یک رکورد رگه هایی از اشتغال دستاوردهای دوستیابی به اکتبر 2010. بیکاری دیده می شد افزایش به 3.8 درصد است.

روز جمعه گزارش است که از یک تصویر دقیق از قتل عام اقتصادی در حال تحمیل مسری coronavirus. دولت کسب و کار مورد بررسی و خانواده ها برای این گزارش در اواسط ماه مارس قبل از اینکه بخش بزرگی از جمعیت بود تحت قالب یک مستند پرتاب میلیون ها نفر از کار.

این گزارش می تواند تیز انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و مدیریت بحران بهداشت عمومی با رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خودش رو نقد برای بازی کردن خطر این بیماری همه گیر در مراحل اولیه. در حال حاضر داده ها نشان داده است که یک رکورد 10 میلیون آمریکایی ظ ادعا می کند برای مزایای بیکاری در دو هفته آخر ماه مارس است.

مارس اعداد به احتمال زیاد خیلی بدتر

با مدعیان بیشتر موقع شاخص از بازار کار سلامت, شکستن رکورد بیش از چند هفته گذشته و اکثریت آمریکایی ها در حال حاضر تحت “stay-at-home” یا “پناهگاه در محل” سفارشات آکسفورد اقتصاد است و پیش بینی اشتغال شیرجه می تواند حداقل 20 میلیون شغل در ماه آوریل که ضربه دور ضبط 800,000 جست و خیز کردن در مارس 2009.

“اقتصاد کاهش یافته است به ورطه” گفت: Chris Rupkey اقتصاددان ارشد در MUFG در نیویورک است.

“در همه جا شما نگاه واشنگتن و دولت آماده شد برای گسترش سریع ویروس ها و مخرب آسیب هایی که می تواند انجام شود به اقتصاد اگر کسب و کار تعطیل شد و کارگران به خانه فرستاد.”

اقتصاددانان همچنین نگرانی ناگهانی بسته شدن کسب و کار می تواند آن را دشوار برای این کار گروه را به دقت ضبط قدر از اخراج.

نیز وجود دارد برداشت که یک $2.3 تریلیون مالی آمریکا بسته امضا شده توسط مغلوب ساختن پیشی جستن در هفته گذشته که باعث می شود سخاوتمندانه مقررات برای بیکاران و دولت فدرال را کاهش الزامات مورد نیاز برای کارگران به دنبال منافع نیز می تواند رانندگی مدعیان اعداد بالاتر.

“آوریل گزارش باید بهتر منعکس کننده شدت از رکود اقتصادی اگر چه تعداد دقیق سخت به سنجاق کردن گفت:” میشل مایر, ایالات متحده اقتصاددان در بانک مرکزی آمریکا اوراق بهادار در نیویورک است. “کسب و کار که بسته نمی شود پاسخ به این نظر سنجی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>