اقتصاد ایالات متحده از دست 20.5 میلیون شغل در ماه آوریل

اقتصاد ایالات متحده از دست متناوب 20.5 میلیون شغل در ماه آوریل شدیدترین سقوط در payman پس از رکود بزرگ و starkest ثبت نام و در عین حال از نحوه coronavirus همه گیر است که ضرب و جرح به بزرگترین اقتصاد جهان.

وزارت کار را از نزدیک تماشا ماهانه گزارش اشتغال در روز جمعه نیز نشان داد نرخ بیکاری فزاینده به 14.7 درصد در ماه گذشته بسیار مخربی بعد از جنگ جهانی دوم رکورد از 10.8 درصد لمس در نوامبر سال 1982 است.

تلخ اعداد تقویت انتظارات تحلیلگران آهسته بازیابی از رکود اقتصادی ناشی از این بیماری همه گیر اضافه کردن به توده ای از ملال انگیز داده ها در هزینه های مصرف کننده و کسب و کار سرمایه گذاری, تجارت, بهره وری و بازار مسکن است.

این گزارش تأکید ویرانی انداخته با مستندات اعمال شده توسط آمریکا و دولت های محلی در اواسط ماه مارس به سرعت گسترش COVID-19 بیماری تنفسی ناشی از ویروس است.

یک مقام کاخ سفید پیش بینی شده جمعه که نرخ بیکاری برای ماه مه خواهد بود حتی بدتر. کاخ سفید مشاور اقتصادی کوین Hassett سی ان ان گفت او انتظار می رود نرخ بیکاری حرکت خواهد کرد تا 20 درصد در این ماه با اضافه کردن اقتصاد باید انتقال به قوی تر جای پا در تابستان.

“من فکر می کنم ما در حال رفتن برای ورود به یک دوره گذار در این تابستان قبل از ما نوع دیگری دوباره احتراق از اقتصاد است.”

‘در حمایت از زندگی’

بحران اقتصادی مشکل جادوها برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد برای دور دوم در کاخ سفید در ماه نوامبر انتخابات. پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بود برای انتقاد از خود واکنش اولیه به این بیماری همه گیر مغلوب ساختن پیشی جستن شده است مشتاق به بازگشایی اقتصاد با وجود ادامه داد: افزایش COVID-19 عفونت و وخیم پیش بینی مرگ و میر.

“کسانی که شغل تمام خواهد شد به عقب و آنها خواهید بود به بسیار زودی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: عصر روز پس از انتشار گزارش اشتغال.

“اقتصاد ما این است که در حمایت از زندگی در حال حاضر گفت:” اریکا Groshen سابق کمیسر کار گروه اداره آمار اشتغال.

“ما خواهد شد تست آب در چند ماه آینده برای دیدن اگر آن پدیدار می تواند با خیال راحت از سیاست های ما ناشی از کما” گفت: Groshen که در حال حاضر ارشد فرمت عضو هیات علمی در دانشگاه کرنل دانشکده صنعتی و روابط کار.

اقتصاددانان در نظرسنجی رویترز پیش بینی کرده بود non-farm payrolls غواصی با 22 میلیون. داده ها به صورت مارس تجدید نظر شده بود به نمایش 870,000 شغل از دست داده و به جای 701,000 همانطور که قبلا گزارش شده است. یک رکورد رگه هایی از رشد کار آشنایی به اکتبر 2010 به پایان رسید و در ماه مارس است. بیکاری پیش بینی شده برای افزایش به 16 درصد از 4.4 درصد در ماه مارس است.

هر چند میلیون ها نفر از آمریکایی ها همچنان به فایل ادعا می کند برای مزایای بیکاری مارس می تواند علامت این طریق از دست دادن شغل. بیشتر کسب و کارهای کوچک هستند و دسترسی به بخش خود را از تقریبا 3 دلار-تریلیون مالی آمریکا بسته ساخته شده است که مفاد آنها برای دریافت وام است که می تواند تا حدی ببخشند اگر آنها استفاده می شود برای حقوق کارمند.

خرید آنلاین در تقاضای بالا

فدرال رزرو همچنین پرتاب اعتباری کسب و کار حیاتی و بسیاری از ایالات نیز بخشی از بازگشایی.

شرکت هایی مانند وال مارت و آمازون در حال استخدام کارگران برای دیدار با تقاضا های بزرگ در خرید آنلاین. رانندگان کامیون نیز در تقاضا در حالی که سوپر مارکت ها و داروخانه ها و شرکت پیک نیاز کارگران است. هنوز هم اقتصاددانان فراموش نمی رود یک جهش سریع در بازار کار.

“با توجه به انتظار تغییر در رفتار مصرف کننده را منعکس ناامنی در مورد سلامت و ثروت و درآمد و اشتغال بسیاری از این شرکت نمی خواهد بازگشایی و یا اگر آنها را بازگشایی, [آنها را] استخدام کمتری از مردم گفت:” استیو حمله رعد اسا اقتصاددان ارشد در TS Lombard در نیویورک است. “این یکی از دلایلی است که چرا ما دیدن اساسی رکود اقتصادی گسترش از طریق سه ماهه سوم.”

اقتصاددانان می گویند ایالات متحده. اقتصاد وارد رکود اقتصادی در اواخر ماه مارس زمانی که تقریبا تمام کشور رفت و به COVID-19 مستندات.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>