ایالات متحده اعلام کرد اضطراری برای بهداشت عمومی در بیش از Coronavirus و انکار ورود به اتباع خارجی که در چین

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت روز جمعه اعلام کرد شیوع رمان coronavirus یک اضطراری برای بهداشت عمومی در آمریکا و اعلام کرد که آن را به طور موقت انکار ورود به هر کشور خارجی که “خطری” از انتقال این ویروس است.

به طور خاص دولت به طور موقت انکار ورود به هر کشور خارجی که در چین از اعضای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت Coronavirus وظیفه نیروی جمعه اعلام کرد. سیاست تنها استثنا برای خانواده از شهروندان آمریکایی و دائمی ساکنان ایالات متحده.

اضافی موقت جدید اقدامات اثر را آغاز یکشنبه در 5 p. m., U. s. Department of Health and Human Services, منشی, Alex آذر جمعه اعلام کرد. آمریکایی ها از بازگشت به ایالات متحده بودند که در استان هوبئی — کانون شیوع — 14 روز قبل از بازگشت به کشور خواهد بود موضوع را به تا 14 روز از اجباری قرنطینه “را به اطمینان حاصل شود آنها ارائه مراقبت های پزشکی مناسب و سلامت غربالگری” آذر خبرنگاران در کاخ سفید نشست خبری.

علاوه بر این هر یک از شهروندان بودند که در سرزمین اصلی چین 14 روز قبل از بازگشت به ایالات متحده آمریکا خواهد شد قرار داده شده در یک “خودخواسته” قرنطینه برای 14 روز. آنها را نیز تحت غربالگری سلامت در انتخاب پورت های ورودی پس از ورود.

با وجود این اقدامات شدید آذر تاکید کرد که خطر برای آمریکا باقی مانده است کم و گفت: این تلاش ها هستند یک راه برای نگه داشتن خطر کم است. نزدیک به 10 ، 000 نفر آلوده شده توسط ویروس در سراسر جهان و 213 فوت کرده اند عمدتا در سرزمین اصلی چین است.

تصمیم می ایستد در مقابل اظهارات فقط دیروز توسط سازمان بهداشت جهانی (WHO) اعلام کرد که شیوع بهداشت عمومی اورژانس از نگرانی های بین المللی (PHEIC) اما تاکید کرد که “هیچ دلیلی برای اقدامات بی ارزش است که تداخل با مسافرت های بین المللی و تجارت است.” آژانس تصریح کرد که آن “را توصیه نمی کند محدود کردن تجارت و جنبش است.”

“اقدامات ما گرفته اند و در ادامه به تکمیل کار از چین و سازمان بهداشت جهانی برای جلوگیری از شیوع بیماری در چین” آذر گفت.

که به طور سنتی مخالف محدود کردن سفر پس از آن می تواند به کسانی که بیمار هستند, نیروی مردم در مناطق آسیب دیده به حرکت را از طریق کانال های زیرزمینی و دلسرد کردن ملت از کمک به بهداشت عمومی پاسخ تلاش. این سازمان ساخته شده و هشدارهای مشابه سال گذشته آن را اعلام کرد شیوع بیماری ابولا در جمهوری دموکراتیک کنگو یک PHEIC.

ایالات متحده شده است غیر منتظره ای تهاجمی در سفر خود را از سیاست های در طول شیوع کروناویروس. در اوایل روز شنبه, مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری (CDC) اعلام کرد که قرنطینه 195 افرادی که تخلیه شدند کالیفرنیا از شیوع این کانون در ووهان برای مدت 14 روز. ایالات متحده نه تصویب قرنطینه برای حداقل 50 سال CDC مقامات گفت: در تماس با خبرنگاران جمعه در تماس تلفنی با آژانس تصمیم یک “بی سابقه” پاسخ به یک “بی سابقه بهداشت عمومی را انتخاب کنید.”

بیست عمده ایالات متحده فرودگاه نیز تنظیم کنید تا به صفحه مسافران برای علائم کروناویروس.

نوشتن به یاس در اگویلرا jasmine.aguilera@time.com و جیمی Ducharme در jamie.ducharme@time.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر