ایالات متحده بحث های عظیم بسته کمک به کروناویروس موارد همچنان به کوه

آخرین: فشار رشد می کند برای یک 5th ویروس بسته کمک در واشنگتن به آمریکا موارد رشد. بسیاری از مدارس مجموعه به رز

توسط PATRIS-FUN در 30 تیر 1399

آخرین:

  • فشار رشد می کند برای یک 5th ویروس بسته کمک در واشنگتن به آمریکا موارد رشد.
  • بسیاری از مدارس مجموعه به رزومه کاری در ماه اوت در آمریکا اما هنوز قطعیت حاکم است.
  • رهبران اتحادیه اروپا از سرگیری مذاکرات صبح روز دوشنبه در COVID-19 بازیابی صندوق.
  • مجلس عوام انگلیس دیدار در اتاوا به بحث در مورد گسترش اورژانس وید یارانه.
  • پوشیدن ماسک اجباری شد در کبک بیش از آخر هفته.
  • چگونه نزدیک ما به یک واکسن برای COVID-19?

بالا جمهوریخواهان در کنگره در حال انتظار برای دیدار شنبه با رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید در آینده COVID-19 بسته کمک به عنوان بسیاری از بحران امیدوار بود که بهبود یافته است به طور چشمگیری بدتر شده فقط به عنوان کمک های اضطراری انقضای است.

جدید اختلافات بین مجلس سنا توافق اکثریت و کاخ سفید مطرح کرد چالش تازه. رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل بود آماده به رول از $1 تریلیون ما بسته در عرض چند روز. اما دولت panned بیشتر ویروس, تست پول و interjected اولویت های دیگر است که می تواند پیچیده و سریع گذشت.

قانونگذاران در بازگشت به کنگره هنوز هم محدودیت برای گردشگران یکی دیگر از نشانه های این کشور مشکل حاوی coronavirus. به جای کاهش این بیماری همه گیر را چرخه ویرانگر است که اتفاق می افتد همه را دوباره و دوباره ترک کنگره انتخاب کمی اما به مهندس دیگری هزینه نجات. کسب و کار در حال خاموش کردن دوباره مدارس نمی توانند به طور کامل بازگشایی و شغل در حال ناپدید شدن هستند در حالی که فدرال کمک منقضی شده است.

بیش از 3.6 میلیون نفر در حال آزمایش مثبت برای کروناویروس در آمریکا و 140,000 فوت کرده اند. رشد روزانه در موارد سه برابر شده و به بیش از 70,000 از اواسط ماه مارس و هفت روز میانگین متحرک از مرگ پس از سقوط به طور پیوسته از آوریل تا ژوئیه تبدیل شده بالاتر است.

بدون موفق فدرال استراتژی که از کاخ سفید و قانونگذاران در تلاش هستند تا پیش نویس یک.

"آن را به طرزی جادویی ناپدید می شوند" گفت: یک حزن انگیز مک کانل در هفته گذشته به هنگام بازدید از یک بیمارستان در خانه اش در ایالت کنتاکی برای تشکر از کارگران خط مقدم.

سازمان دیده بان | مغلوب ساختن پیشی جستن, Chris Wallace spar بیش از COVID-19 مرگ و مير:

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن عنوان تاثیر COVID-19 همه گیر در سراسر کشور از جمله نرخ مرگ و پس از به چالش کشیده در طول یک فاکس نیوز یکشنبه مصاحبه. 1:50

مک کانل و خانه رهبر جمهوریخواهان کوین مک کارتی شد تا برای دیدار با تهمت و وزیر خزانه داری استیون Mnuchin "به fine-tune" این قانون اقدام رئیس ستاد علامت مراتع گفت: در فاکس نیوز.

سیاسی مخاطرات بالا هستند برای همه طرف ها قبل از انتخابات نوامبر اما حتی بیشتر از آن برای ملت ایران است که ثبت نام بیشتر coronavirus عفونت و بالاتر تعداد مرگ بیش از هر کشور دیگر.

فقط به عنوان این بیماری همه گیر را وحشی چرخه شروع دوباره, دور اول کمک های اولیه در حال اجرا است.

فدرال 600 دلار در هفته افزایش به طور منظم مزایای بیکاری منقضی می شود در پایان ماه. بنابراین بیش از حد می کند فدرال ممنوعیت اخراج در میلیون ها نفر از اجاره واحد است.

با 17 هفته از مدعیان بیکاری با شکوه از یک میلیون و بسیاری از خانواده ها بودند در مواجهه با بحران نقدی و از دست دادن کارفرما مورد حمایت و پوشش بیمه درمانی.

آخرین بسته از مک کانل شده است بی سر و صدا گردد در پشت درهای بسته برای هفته ها بود و انتظار می رود عبارتند از $75 میلیارد دلار برای کمک به بازگشایی مدارس, کاهش مزایای بیکاری در کنار یک دور تازه از مستقیم 1200 دلار پرداخت نقدی به آمریکایی ها و جارو پنج سال مسئولیت محافظت از پوست در برابر coronavirus پرونده های حقوقی.

اما به کاخ سفید وزن در دولت بود و سوژه متحرک از روبرو بعضی از 25 میلیارد دلار در پیشنهاد بودجه جدید برای تست و ردیابی گفت: یکی جمهوری خواه و آشنا با مباحث. دولت اعتراض شد اولین گزارش واشنگتن پست.

جدید فشار از کاخ سفید قرار داده و دولت در تقابل با متحدان جمهوری خواه در کنگره یک قطع است که تهدید به upend در حال حاضر مشکل قانونی روند. مجلس نانسی پلوسی در حال حاضر به تصویب دموکرات گسترده از 3 تریلیون ما پیشنهاد و ویروس موارد و مرگ و میر را تنها افزایش یافته است.

حزب دموکرات بودند بررسی چرا تهمت و دولت تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است صرف برخی از $25 میلیارد قبلا اختصاص داده شده برای تست در اوایل کمک بیل.

به عنوان مک کانل آماده به رول از $1 تریلیون دلار به علاوه پیشنهاد او اذعان کرد آن را کامل پشتیبانی می کند. این خواهد بود پنجم ویروس بسته کمک پس از 2.2 تریلیون دلار آمریکا تصویب در ماه مارس ایالات متحده بزرگترین مداخله در نوع خود است.

Des Moines, مدارس دولتی متولی سینتیا Adams پاک سازی یک میز در یک کلاس درس در Brubaker مدرسه ابتدایی در Des Moines, آیووا, در جولای 8. چندین ایالت آمریکا را دیده اند یک افزایش در مورد اعداد فقط به عنوان سال تحصیلی جدید به نمایش در می آید. (چارلی Neibergall/آسوشیتد پرس)

در ضمن مدارس در سراسر ایالات متحده در حال مواجهه با یک معضل است. با تعدادی از گزارش COVID-19 موارد و مرگ و میر هنوز افزایش مناطق باید دست و پنجه نرم کردن با اینکه به دانش آموزان به کلاس های درس و چه برای نگه داشتن دانش آموزان و معلمان امن اگر آنها را انجام دهید.

لس آنجلس Unified School District, ملت, دومین سیستم مدارس دولتی پشت شهر نیویورک هفته گذشته اعلام کرد که تمام کلاس ها انجام خواهد شد و عملا زمانی که آنها سر ماه آینده.

مدیران در پارک وی منطقه مدرسه در حومه سنت لوئیس صرف تعطیلات تابستانی تهیه انعطاف پذیر بازگشایی برنامه با گزینه های است که عبارتند از:-زمان یادگیری در کلاس درس و تمام وقت آموزش آنلاین و یک سیستم ترکیبی.

اما حتی با ترم پاییز مجموعه ای برای شروع در پنج هفته خطرات ناشی از کوروناویروس آنقدر نامشخص است که مقامات منطقه تمایلی به پیش بینی در مورد چگونه کلاس را ادامه دهید.

"اگر شما تا به حال از من خواست حتی دو هفته پیش" آیا شما فکر می کنم ما قادر خواهد بود به بازگشت؟' من می خواهم که گفت: "آره"' دستیار سرپرست کوین Beckner گفت. "امروز پاسخ من این است:" من مطمئن نیستم,' فقط به خاطر اینکه از چگونگی وضعیت تغییر کرده است تا به سرعت."

سازمان دیده بان | چگونه برای جلوگیری از قرار دادن دانش آموزان و معلمان در موقعیت های آسیب پذیر:

سیاسی ما پنل مورد بحث بهترین راه برای کانادا دانشجویان به بازگشت به مدرسه در ماه سپتامبر میان COVID-19 بیماری همه گیر. 5:46

پارک وی منطقه در روز دوشنبه برنامه ریزی شده است برای اعلام برنامه های خود را برای سقوط, اما آن خواهد ماند آماده به محوری به سرعت اگر گسترش بدتر و یا چشم انداز بهبود Beckner گفت.

نشانه ها را تشویق فیزیکی فاصله و میز خواهد بود فاصله دورتر از هم جدا. پوشش صورت مورد نیاز خواهد بود برای همه دانش آموزان و مربيان و کارکنان. برخی از معلمان را به پوشیدن ماسک روشن پوشانده اند تا دانش آموزان ناشنوا یا کم شنوا هستید می توانید به دنبال آنچه آنها می گویند.

بار خواهد بود برنامه ریزی برای شستن دست ها و استفاده از ضد عفونی کننده دست. پلکسی گلاس را جداگانه در کتابخانه, اتاق کار کارکنان و معلمان تعامل یک در یک با دانش آموزان است. یک پرستار انجام خواهد شد تماس با ردیابی بر تایید موارد است.


آنچه اتفاق می افتد با کروناویروس در کانادا

از 7 p. m. و در روز دوشنبه کانادا که 110,340 coronavirus عفونت. استان ها و مناطق ذکر شده 97,051 از کسانی که به بهبود و یا حل و فصل شود. یک CBC News چوب خط حساب کردن از مرگ و میر بر اساس استانی گزارش منطقه ای اطلاعات سلامت و CBC گزارش شده بود در 8,882.

مجلس عوام دیدار خواهد کرد دوشنبه به بحث قانون در گسترش اورژانس یارانه دستمزد و ارائه یک بار پرداخت برای کانادایی ها با معلول مبارزه در طول بیماری همه گیر.

وزیر دارایی لایحه Morneau پیشنهاد کرده است که تغییرات اضطراری فدرال یارانه دستمزد که دیدن این برنامه توسعه یافته تا پایان سال و گسترش واجد شرایط بودن برای بیشتر کسب و کار.

سازمان دیده بان | نسبت بیشتری از کانادا موارد در بزرگسالان جوان از اوایل همه گیر:

متخصص بیماری های عفونی دکتر اسحاق Bogoch می گوید جدید خوشه COVID-19 popping تا در کانادا و به ویژه برخی مرتبط با کافه ها و احزاب در مونترال هستند پرچم قرمز است که نیاز به نظارت برای جلوگیری از شیوع بیشتر. 2:52

در زیر پیشنهاد خود را کسب و کار دیگر نمی خواهد نیاز به نشان می دهد که درآمد خود را در حال کاهش حداقل 30 درصد به منظور واجد شرایط و دریافت یارانه که متفاوت بوده و بر اساس چه مقدار از درآمد خود را از دست دادند.

این قانون همچنین شامل یک بار پرداخت با هدف کمک به کانادایی ها با معلولیت پوشش هزینه های مرتبط با بیماری همه گیر. کسانی که پرداخت شد بخشی از یک لایحه که موفق به حرکت را از طریق عوام در ماه ژوئن پس از احزاب مخالف را ارائه نمی دهد این اتفاق رضایت مورد نیاز به بحث های آن است.


آنچه اتفاق می افتد در بقیه جهان

در اروپاکه در آن عفونت های به مراتب پایین تر از اوج خود اما محلی شیوع بیماری باعث نگرانی نشانه های ظهور است که رهبران شمال کشورهای اتحادیه اروپا بودند حاضر به سازش در 1.8 تریلیون یورو ($2.8 تریلیون Cdn) coronavirus طرح محرک روز سه شنبه به مذاکرات در بروکسل توسعه یافته به یک چهارم روز.

پیر نارضایتی در بین کشورهای کمتر تحت تاثیر این بیماری همه گیر و کسانی که شده اند مدیون در سال های اخیر مانند ایتالیا و اسپانیا را محقق. کشورهایی مانند هلند و دانمارک ترجیح داده اند بیشتر بودجه اختصاص داده شود از طریق وام از طریق کمک های مالی.

در فرانسه رئیس جمهور امانوئل پاکسازی برگ شورای اروپا ساختمان در ساعات اولیه روز شنبه در اجلاس سران اتحادیه اروپا در بروکسل. (Olivier Matthys/فردا نیوز)

"توافق یک ضرورت است" وزیر امور مالی فرانسه Bruno Le Maire گفت: فرانسه BFM TV در روز دوشنبه به عنوان خسته دیپلمات خواب و یا آماده برای یک روز دیگر در آنچه که می تواند طولانی ترین تا کنون اتحادیه اروپا نشست.

رهبران تنظیم شد برای از سرگیری مذاکرات بعد از آن صبح روز دوشنبه.

در بریتانیاگفته است که آنها را امضا کرده اند یک معامله به خرید 90 میلیون دوز تجربی coronavirus واکسن در حال توسعه توسط این غول دارویی Pfizer و دیگران.

دولت بریتانیا در بیانیه ای گفت که روز شنبه آن را به حال امن دسترسی به یک واکسن نامزد بودن طراحی و توسعه توسط شرکت Pfizer و BioNTech در علاوه بر این به دیگر واکسن آزمایشی تحقیق Valneva. بریتانیا بود که قبلا امضا مقابله با AstraZeneca به ارائه 100 میلیون دوز از coronavirus واکسن در حال آزمایش توسط دانشگاه آکسفورد است که در انتظار اعلام نتایج بیشتر بعد شنبه.

سازمان دیده بان | استرس انکار ماسک موثر بر تصمیم گیری:

روانشناس بالینی Saunia احمد بررسی امتناع برخی به پوشیدن ماسک در طول COVID-19 گیر با وجود بهداشت عمومی مشاوره. 5:50

"میلیون ها نفر از مردم می تواند در مقابل واکسن کروناویروس" دولت در بیانیه ای گفت: با استناد به این سه واکسن آن در حال حاضر سرمایه گذاری در.

هر چند که هنوز مشخص نیست که اگر هر یک از این واکسن در نهایت اثبات موثر در برابر ویروس بریتانیا و دیگر کشورهای غنی و در حال حاضر سرمایه گذاری در این واکسن برای اطمینان از وجود دارد به اندازه کافی ظرفیت تولید برای ارائه هر نامزد موفق. واکسن به طور معمول سال ها برای توسعه و بیش از یک دوجین هستند در مراحل اولیه تست در سطح جهان است.

افزایش coronavirus موارد در دومین بزرگترین شهر استرالیا می تواند هفته به فروکش با وجود مستند و دستور به پوشیدن ماسک کشور اقدام افسر ارشد پزشکی روز دوشنبه گفت:.

مقامات در ایالت ویکتوریا که سرمایه ملبورن است در بخشی مستند در میان شیوع جدید, گزارش 275 موارد جدید در روز دوشنبه از یک رکورد روزانه از 438 سه روز پیش از آن.

مردم با پوشیدن ماسک های صورت راه رفتن را از طریق ملبورن استرالیا در روز دوشنبه. ایالت ویکتوریا ثبت 275 مورد جدید از coronavirus و دیگری مرگ یک شبه از یک زن در 80s. مقامات می گویند آن را هفته به وضعیت تحت کنترل است. (کوین رونی/گتی ایماژ)

"ما در طول زمان آموخته است که زمان بین معرفی یک اندازه گیری و دیدن اثر آن حداقل دو هفته و گاهی اوقات دیگر از آن" اقدام افسر ارشد پزشکی Paul Kelly گفت: Australian Broadcasting Corporation رادیو.

استرالیا ثبت کرده است در مورد 11,800 coronavirus موارد با مرگ و میر 123 کسری از آنچه که دیده شده است در کشورهای دیگر. در بسیاری از کشورهای استرالیا این بیماری شده است به طور موثر حذف شود.

کمتر از یک ماه پیش در استرالیا به طور گسترده ای منادی به عنوان یک رهبر جهانی در مبارزه با COVID-19 اما قرنطینه ساقط در ویکتوریا باعث عود کردن عفونت در ماه ژوئن.

ویکتوریا دولت دستور داده است تا حدود پنج میلیون نفر به یک جزئی مستند به مدت شش هفته و به گفته ساکنان اطراف ملبورن به پوشش چهره خود را اگر آنها را مجبور به ترک خانه های خود.

ویکتوریا برتر Daniel Andrews گفت که خیلی زود اعلام کرد که چنین اقداماتی تا به حال پهن شیوع.

"تا زمانی که ما به برخی از ثبات به این, ما نمی قادر خواهد بود برای بحث در مورد روند" گفت: با اشاره به کاهش روزانه موارد جدید.

هنگ کنگ گزارش 73 جدید کروناویروس موارد در روز دوشنبه از جمله 66 که به صورت محلی منتقل می شود به عنوان محدودیت های جدید در زمان اثر و مقامات هشدار داده بود وجود دارد هیچ نشانه ای است که وضعیت تحت کنترل است.

مالی جهانی hub گزارش بیش از 100 نفر در روز یکشنبه یک شماره ثبت به عنوان هنگ کنگ رهبر کری لام اعلام کرد که غیر ضروری کارمندان دولت باید از خانه کار می کنند.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن