آمریکا مرگ و میر از coronavirus افزایش به 11

مقامات فدرال اعلام کرد تحقیقات از Seattle-منطقه خانه سالمندان در مرکز شیوع کروناویروس جدید به عنوان ایالات متحده کشته شدگان صعود به 11 از جمله اول مرگ و میر در خارج از واشنگتن است.

مقامات در کالیفرنیا Placer County, نزدیکی ساکرامنتو گفت: روز شنبه یک فرد مسن که تست مثبت پس از بازگشت از San Francisco-به-مکزیک کروز فوت کرده است. قربانی تا به حال مشکلات اساسی, مقامات گفت. کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom اواخر روز چهارشنبه اعلام کرد یک ایالت اضطراری با توجه به کوروناویروس. واشنگتن و فلوریدا در حال حاضر اعلام شرایط اضطراری و هاوایی نیز به آنها پیوست چهارشنبه.

واشنگتن همچنین اعلام کرد یکی دیگر از مرگ و آوردن آن در مجموع به 10. بسیاری از کسانی که کشته شدند و ساکنان از زندگی مرکز مراقبت از یک خانه سالمندان در Kirkland, حومه شرق سیاتل. حداقل 39 نفر گزارش شده در منطقه سیاتل که در آن محققان می گویند این ویروس ممکن است در گردش غیر قابل تشخیص برای هفته ها. معاون رئیس جمهور مایک پنس بود و انتظار می رود برای دیدار با واشنگتن و رژیم صهیونیستی. جی Inslee نزدیکی المپیا در روز پنج شنبه.

Seema Verma رئیس فدرال مراکز مدیکر و مدیکید خدمات گفت: این سازمان از اعزام بازرسان به مراقبت از زندگی همراه با کارشناسان از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری به کشف کردن آنچه اتفاق افتاده است و تعیین اینکه آیا خانه سالمندان به دنبال دستورالعمل برای جلوگیری از عفونت.

در ماه آوریل گذشته دولت جریمه زندگی مراقبت $67,000 ما بیش از عفونت-کنترل کمبود زیر دو آنفولانزا شیوع بیماری که مبتلا 17 بیماران و کارکنان. اعلام نشده پیگیری بازرسی در ماه ژوئن مشخص شد که زندگی مراقبت به حال اصلاح مشکلات Verma گفت.

پزشکان کار به حمل و نقل بیمار از زندگی مرکز مراقبت از کرکلند در دراز مدت مراقبت از تاسیسات وابسته به چندین تایید coronavirus موارد را در کامل بشویید. در روز چهارشنبه. (Lindsey Wasson/فردا نیوز)

در همین حال مقامات دولتی در واشنگتن تحت فشار را بیشتر مراحل تهاجمی در برابر شیوع بیماری از جمله بسته شدن مدارس و لغو مراسم بزرگ. در حالی که دولت و سیاتل اعلام شرایط اضطراری به رهبران قدرت های گسترده ای را به حالت تعلیق فعالیت آنها صادر نشده هر دستور به انجام این کار.

“ما باید تشویق افرادی که مسئول اجتماعات بزرگ به در نظر گرفتن این که آیا آن واقعا حس می کند به انجام آن در حال حاضر” رژیم صهیونیستی. جی Inslee گفت. “در حال حاضر ما در حال به تعویق انداختن قضاوت و … از این سازمان است.”

در حالی که برخی از مدارس فردی و کسب و کار را تعطیل فرماندار گفت: در مقیاس بزرگ از تعطیلی مدرسه نشده اند دستور داد به دلیل “وجود دارد بسیاری از انشعابات برای خانواده ها و کسب و کار” ویژه مراقبت های بهداشتی کارگران که ممکن است قادر به رفتن به محل کار به دلیل مراقبت از کودک مسئولیت.

محلی و مقامات بهداشتی دولت باید توصیه نمی شود school closings مگر اینکه مدارس باید تا به حال یک مورد تایید شده از این بیماری است.

“مدرسه تعطیل شده اند بخشی از این بیماری همه گیر واکنش کیت برای یک مدت زمان طولانی” گفت: دکتر جف Duchin بهداشت افسر سیاتل و پادشاه شهرستان. “ما لازم نیست که شواهد قوی در مورد چقدر مهم مدرسه تعطیلی هستند.”

لاکشمی Unni گفت که او نگه داشتن او پسر یک هشتم کلاس در ردموند مدرسه در سیاتل شرقی حومه, خانه, در روز چهارشنبه و که او تا به حال خواست هیئت مدیره مدرسه و اصلی را ببندید.

“روز گذشته حداقل سه تا از بچه ها بودند سرفه” Unni گفت. “ما نمی دانیم که اگر آنها بیمار با این ویروس اما اگر آنها را تبدیل به بیمار, شانس, پخش كردن, بسیار, بسیار بالا است.”

برخی از مدارس کسب و کار و دیگر کارفرمایان در انتظار نیست.

تماشا کنید: شیوع کروناویروس قرار می دهد عمده کنفرانس در برزخ

عمده کسب و کار بین المللی, کنفرانس ها و کنوانسیون ها در برزخ و یا لغو شده اند در مجموع برای جلوگیری از گسترش بیشتر coronavirus. 1:57

سیاتل و پادشاه شهرستان مقامات بهداشت عمومی خواست کسب و کار اجازه می دهد تا کارکنان به کار از راه دور در صورت امکان و شهرستان گفت: آن اجازه می دهد از راه دور برای برخی از کارگران خود را به صورت سه بعدی هفته.

این فرد هاچینسون مرکز تحقیقات سرطان در سیاتل اعلام کرد آن است که لغو رویدادهای پیچیده و نیاز غیر ضروری کارکنان به کار از راه دور حداقل تا آخر این ماه به کاهش احتمال عفونت در میان بیماران با سیستم ایمنی ضعیف.

مسئولان مدرسه در رنتون در جنوب سیاتل اعلام کرد که Hazen دبیرستان را برای بقیه هفته پس از یک دانش آموز آزمایش مثبت برای coronavirus. دادخواست آنلاین مقامات نزدیک به مدارس دیگر در سیاتل سمت شرق.

این F5 شرکت فن آوری خود را بسته 44-طبقه برج در مرکز شهر سیاتل پس از یادگیری یک کارمند بوده و در تماس با کسی که تست مثبت برای ویروس. سرگرمی در هوای آزاد, غول پیکر اری خود را تعطیل سیاتل-منطقه عملیات به مدت دو روز به عنوان یک احتیاط.

مقامات بهداشت در کارولینای شمالی گزارش داد که یک فرد از شهرستان ویک آزمایش مثبت برای این بیماری پس از بازدید از خانه سالمندان است. بیمار پرواز از سیاتل منطقه به رالی-دورهام فرودگاه نگرانی دیگر مسافران بودند در معرض ویروس.

“درک من این است که ما باید آشکار. در حال حاضر این ترفند این است برای پیدا کردن آنها گفت:” رابرت Redfield از CDC.

زندگی مراقبت مرکز گفت: در خود وب سایت آن است که غربالگری کارکنان برای علائم قبل از شروع کار و به عنوان آنها را ترک. خانه سالمندان است منع بازديد از ساکنان اعضای خانواده.

‘خوشه کوچک’ مربوط به اواسط ماه فوریه کروز

مدت کوتاهی قبل از کالیفرنیا مرگ اعلام شد, شاهزاده خانم کروز دریایی با خطوط اطلاع مسافران خود را همانند شاهزاده خانم است که مقامات بهداشتی فدرال در حال تحقیق کوچک “خوشه” از coronavirus موارد متصل به کشتی اواسط فوریه سفر. آن زمان خواسته مسافران را به ماندن در کابین خود تا زمانی که آنها پاک توسط کارکنان بهداشتی و گفت: کسانی که در سفر قبلی باید با دکتر خود را اگر آنها دچار تب یا علائم دیگر.

بزرگ شاهزاده خانم است که در جنوب مکزیک و بازگشت زود هنگام به سان فرانسیسکو که در آن CDC و مقامات شرکت دیدار خواهد کرد برای تعیین دوره از عمل, خط کروز گفت. کالیفرنیا برنامه ریزی برای پرواز COVID-19 تست کیت به کشتی که نمی شود مجاز به حوض تا نتایج آزمون تکمیل رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom گفت.

حمل و نقل کارگر disinfects یک ایستگاه مترو در منهتن در روز چهارشنبه. (Eduardo Munoz/فردا نیوز)

در لس آنجلس, قرارداد, پزشکی, کارگر بود که در انجام نمایش در این شهر اصلی فرودگاه آزمایش مثبت برای ویروس. فرد عینک تجهیزات حفاظتی در حالی که در این کار پس از آن بود که معلوم نیست چگونه کارگر قراردادی این ویروس امنیت میهن, مقامات گفت.

در نیویورک, مقامات بهداشتی قرار داده و صدها نفر از ساکنان خود قرنطینه پس از اعضای دو خانواده در شهر نیویورک و حومه جدید راشل تشخیص داده شد با این ویروس. رژیم صهیونیستی. اندرو کومو گفت: این بیماری به نظر می رسد به گسترش از یک وکیل به همسرش دو فرزند همسایه و دو نفر دیگر.

این نتایج جدید به ارمغان آورد و تعداد موارد تایید شده در کشور به 11.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>