آمریکا مرگ و میر از COVID-19 در حال حاضر بیش از تعداد آمریکایی کشته در WW1

آخرین:آمریکا مرگ و میر از COVID-19 در حال حاضر بیش از تعداد آمریکایی خدمات اعضا که در جنگ جهانی اول. شمارش برا

توسط PATRIS-FUN در 28 خرداد 1399

آخرین:

آمریکا مرگ و میر از COVID-19 در حال حاضر بیش از تعداد آمریکایی خدمات اعضا که در جنگ جهانی اول.

شمارش برای ایالات متحده از دانشگاه جانز هاپکینز رسیده بیش از 116,700 روز سه شنبه فقط در گذشته 116,516 آمریکایی ها معتقد بودند که در جنگ مرده یک قرن پیش.

هر دو ارقام دور از دقیق با توجه به عدم تست در طول همه گیر و چالش های شمارش جنگ مرده هر چند مورخان و خدمات تحقیقاتی کنگره می گویند 116,516 بهترین شکل برای جنگ جهانی اول مرگ و میر در میدان جنگ.

در همین حال برخی از ایالات آمریکا در حال ادامه برای دیدن سنبله در موارد.

مهمان است و درجه حرارت خود را چک قبل از ورود به دیزنی چشمه, خرید ناهار خوری و سرگرمی تکم در دریاچه Buena Vista, Fla., در روز سه شنبه. (جان Raoux/آسوشیتد پرس)

نوادا گزارش آن واحد بیشترین افزایش روزانه — 379 — پس از فرماندار اعلام کرد او را نگه دارند در کاستن از هر گونه محدودیت; آریزونا گزارش جدید روزانه بالا از 2,392 فتح کرد گرفته شد موارد جدید; تنسی بیمارستان رسیده اند که بالاترین تعداد بیماران در بیش از 400; و فلوریدا گزارش 2,783 جدید تایید موارد است.

بیش از 8.1 میلیون نفر در سراسر جهان قرارداد بسته اند coronavirus پس از وقوع آغاز شد با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. این دانشگاه دارای اندکی بیش از 440,000 مرگ و میر ناشی از این بیماری آن علل COVID-19.


چه در کانادا

در کانادا تعداد تایید و presumptive coronavirus موارد پیشی گرفته است 99,400. یک CBC News چوب خط حساب کردن از مرگ و میر بر اساس دادههای استانی منطقه ای اطلاعات سلامت و CBC گزارش شده بود در 8,270.

در اینجا نگاهی به برخی از CBC پوشش از سراسر کشور:

یک خریدار خرید تولید از طریق یک ست سپر در مونترال Jean Talon بازار در روز سه شنبه. (پل Chiasson/کانادا مطبوعات)

آنچه اتفاق می افتد در سراسر جهان

برزیل مجموعه, روزانه, رکورد جدید برای تایید موارد با 34,918 در حالی که همچنین tallying 1,282 مرگ و میر بیشتر.

چین به شدت کاهش یافت محدودیت در مردم ترک پایتخت در تلاش برای جلوگیری از جدی ترین coronavirus عود از ماه فوریه از گسترش به سایر شهرستانها و استانها.

سلامت کارگران پوشیدن PPE نگاهی به تست های گرد در پکن در روز سه شنبه. (Noel Celis/خبرگزاری گتی ایماژ)

آلمان به دادگاه تجدید نظر به دانلود یک برنامه جدید گوشی های هوشمند برای کمک به شکستن زنجیره ای از عفونت یکی از چندین جمله برنامه های است که دولت های اروپایی امیدوارم که دوباره زنده شد, سفر و گردشگری با خیال راحت.

مکزیک متوقف خواهد شد ارسال به کارگران موقت به کانادا مزارع که ثبت نام کرده اند شیوع و مناسب نیست کارگر حمایت مکزیک کار وزارت گفت.

یک کارگر سلامت طول می کشد نمونه خون از کارگران در طول معاینه پزشکی قبل از بازگشایی یک فولکس واگن تسهیلات در پوئبلا, مکزیک, در روز سه شنبه. (Imelda مدینه/فردا نیوز)

در هند, دهلی نو, محلی, وزیر بهداشت را به بیمارستان بررسی شد و در حال آزمایش برای coronavirus به عنوان هند گزارش داد بیش از 10,500 عفونت های جدید.

نیجریه لاگوس مرکز تجاری است به حالت تعلیق برنامه ای برای بازگشایی اماکن عبادت پس از بررسی شیوع جدید دولت فرماندار گفت.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب