ایالات متحده COVID-19 مرگ و میر رسیدن به 20,200 بیش ایتالیا به عنوان بالاترین در جهان

ایالات متحده مرگ و میر از این بیماری همه گیر کوروناویروس تحت الشعاع ایتالیا را برای بالاترین در جهان شنبه در 20,229 دانشگاه جانز هاپکینز گزارش شده است.

ایتالیا دومین گزارش مرگ و میر در 19,468 و اسپانیا سوم با 16,353. نرخ مرگ و میر — است که تعداد کشته نسبت به جمعیت است که هنوز هم به مراتب بالاتر در ایتالیا از در ایالات متحده آمریکا است که بیش از پنج بار به عنوان بسیاری از مردم است.

ایالات متحده دیده می شود بالاترین مرگ و عوارض به تاریخ این اپیدمی با حدود 2000 تن در روز گزارش شده برای چهار روز گذشته در یک ردیف.

حدود نیمی از مرگ و میر در ایالات متحده در منطقه متروپولیتن نیویورک که در آن بستری هستند با این حال کاهش و شاخص های دیگر نشان می دهد جسمی فاصله است “مسطح منحنی” عفونت و رفع این حالات روز قیامت فقط یک یا دو هفته پیش.

ایالت نیویورک در روز شنبه گزارش شده 783 بیشتر مرگ و میر در مجموع بیش از 8,600. اندرو کومو, دولت, فرماندار, گفت: روزانه تعداد مرگ و میر ثبات است “اما ثبات در وحشتناک رای دادن.”

کارشناسان بهداشت عمومی هشدار داده اند که ایالات متحده مرگ و میر می تواند سنبله به بیش از 200,000 تابستان اگر بی سابقه اقامت در خانه سفارشات که بسته کسب و کار و نگهداری می شود اکثر آمریکایی ها در داخل خانه در حال برداشته و پس از 30 روز.

اقامت در خانه سفارشات اعمال شده در هفته های اخیر در سراسر 42 از 50 ایالت گرفته اند و تلفات زیادی در آمریکا تجارت با برخی از اقتصاددانان پیش بینی زیان کار تا 20 میلیون در ماه تا پایان طرح سوال در مورد چگونگی کسب و کار طولانی تعطیلی و محدودیت های مسافرتی می تواند پایدار.

در سطح جهان وجود داشته است بیش از 1.6 میلیون تأييد موارد با مرگ و میر بیش از 106,000.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>