ایالات متحده و ترکیه به درخواست برای احیای Keystone XL pipeline مجوز برنامه

ایالات متحده دادگاه تجدید نظر در روز پنج شنبه رد تهمت اجرایی درخواست برای احیای مجوز برنامه جدید برای خطوط لوله نفت و گاز که در ابتدا سرچشمه با یک چالش در محیط زیست به کیستون XL نفت خام خط لوله است.

این لشکر مهندسان ارتش ایالات متحده اجازه برنامه اجازه می دهد تا خطوط لوله می شود ساخته شده است در سراسر رودخانه ها و تالاب ها با حداقل نقد و بررسی اگر آنها با معیارهای خاصی است.

گروه های زیست محیطی ادعا این برنامه شناخته شده به عنوان در سراسر کشور مجوز 12 برگ شرکت های غیر قابل توصیف برای آسیب انجام شود تا آب بدن در طول ساخت است.

“این است” گفت: Jared Margolis با مرکز تنوع زیستی. “امیدوارم این به ما می دهد یک فرصت برای قرار دادن مکث در این اصلی نفت و گاز خط لوله.”

ساخت و ساز در Keystone XL pipeline شد و در نهایت قرار است برای شروع این بهار زیر عمده سرمایه گذاری توسط دولت آلبرتا.

این تصمیم از سوی ایالات متحده در دادگاه تجدید نظر است و آخرین قسط در مبارزه با بیش از خط لوله. هفته گذشته presumptive دموکراتیک نامزد جو بایدن وعده داده شده به قراضه Keystone XL pipeline اگر او انتخاب رئیس جمهور ایالات متحده در ماه نوامبر.

ارتش سپاه سخنگوی داگ گرمن گفت: آژانس نبود اظهار نظر به دلیل این موضوع است که هنوز هم در دادخواهی.

عدم مشورت با سازمان های حیات وحش

وکلای دولت حمایت 19 متحده و متعدد صنعت گروه استدلال کرده بود لغو خواهد تاخیر در ساخت خط لوله استفاده می شود برای تحویل سوخت به نیروگاه ها و دیگر مقصد.

ایالات متحده منطقه قاضی برایان موریس در مونتانا گفت: در یک جفت از احکام اخیر در مورد کیستون که ارتش سپاه مقامات شکست خورده بود به اندازه کافی مشورت با حیات وحش سازمان قبل از reauthorizing اجازه برنامه در سال 2017. استفاده از آن ادامه می تواند باعث آسیب جدی به گونه های حفاظت شده و بحرانی زیستگاه های حیات وحش, او گفت:.

دو قاضی پنل 9th, ایالات متحده مدار دادگاه تجدید نظر را رد کرده اضطراری درخواست برای جلوگیری از موریس ” حاکم است. آنها گفتند در یک صفحه تصمیمی که دولت آمریکا و گروه صنعت بود و نه کافی نشان داده آسیبی به توجیه احیای این برنامه در حالی که این مورد هنوز در انتظار.

این موضوع می تواند ماه را به رفع محرومیت بیشتر دادگاه مداخله.

در شرایطی که در سراسر کشور اجازه شرکت ها را مجبور به درخواست های متعدد فردی اجازه ساخت و ساز در خطوط است که گاهی اوقات عبور صدها نفر از آب بدن. که می تواند باعث تاخیر از یک سال و یا بیشتر در بیش از 70 در انتظار خطوط لوله گفت: پل آفونسو, رئیس امور حقوقی را برای موسسه نفت آمریکا.

“این کاملا نامناسب است که دادگاه منطقه به طور خاص گاز و شرکت نفت برای قطع کردن یک تاسیس قانونی روند,” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>