ایالات متحده با توجه به ده ها تن از نامزدها در فشار برای COVID-19 واکسن

دولت ایالات متحده قصد دارد برای ذخیره صدها میلیون دوز از واکسن که در حال توسعه برای مبارزه با رمان coronavirus با هدف داشتن یک یا بیشتر واکسن های آماده برای استقرار تا پایان سال در این کشور وزیر بهداشت گفت: در روز جمعه.

“ما باید بیش از 100 واکسن نامزدها که در آن کشف شده است” بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر گفت: فاکس کسب و کار شبکه است.

“آنچه ما انجام می دهیم در حال حاضر ما در حال باریک شدن آن را به گروه اصلی است که ما در حال رفتن به محل بزرگ چند صد میلیون دلار شرط در و در مقیاس عظیم واکسن تولید داخلی به طوری که ما تا پایان سال, ما امیدواریم که که یک یا بیشتر امن و موثر واکسن و صدها میلیون دوز.”

کاخ سفید را تعیین کرده است هدف از داشتن 300 میلیون دوز واکسن تا پایان سال 2020 است.

آذر گفت: دولت با استفاده از “قدرت کامل از دولت آمریکا و بخش خصوصی در اینجا برای فشرده سازی تمام کسانی که [به مواد مخدر محاکمه] جدول زمانی.”

این متخصص بیماری های عفونی دکتر Anthony Fauci که هدایت موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: در سنا شهادت در روز سه شنبه این ایده که وجود خواهد داشت یک واکسن در دسترس با سقوط زمانی که مدارس و دانشگاه ها سر کلاس بود “یک پل خیلی دور است.”

سازمان دیده بان l واکسن توسعه هر دو رقابتی و co-operative:

داریل Falzarano از دانشگاه ساسکاچوان است که بخشی از آن در سراسر جهان فشار به سمت COVID-19 واکسن و می گوید: اجرای محدود در ژانویه آینده باقی مانده است “امکان.” 5:26

از نظر توزیع, وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo در مصاحبه ای گفت: در اوایل این هفته که او امیدوار است که هر واکسن توسعه یافته خواهد بود به اشتراک گذاشته شده در سراسر جهان است.

“من امیدوارم که همه ما در مجموع پیدا کردن یک راه برای تولید این کار در حجم بالا به آن در سراسر جهان و مطمئن شوید که هر شهروند است که نیاز به دسترسی به یک واکسن می توانید آن را به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است,” بالا دیپلمات های ایالات متحده گفت: اسرائیل Kan 11 اخبار در طول سفر وجود دارد.

جزئی ردیف در فرانسه بیش از ایالات متحده دسترسی

دانشمندان در حال عجله برای پیدا کردن درمان و واکسن برای بیماری که به کشته شدن بیش از 300 ، 000 نفر در سراسر جهان از جمله نزدیک به 86,000 در ایالات متحده و بیش از 5,570 در کانادا از اوایل جمعه. حتی به عنوان کشورهای دست به گریبان با این حال همه گیر کارشناسان توزین تاثیر احتمالی واکسن ممکن است در یک بیماری است که در حال حاضر گذاشته سر جهان بی عدالتی و قدرت دست به گريبان است.

“یک واکسن علیه COVID-19 باید یک مکان خوب برای جهان” نخست وزیر فرانسه فیلیپ ادوارد سعید در روز پنج شنبه اشاره کرد که “دسترسی برابر همه” بود “غیر قابل مذاکره است.”

فیلیپ صحبت شد پس از مدیر عامل Paul Hudson پاریس مبتنی بر غول داروسازی سانوفی گفته خبرگزاری بلومبرگ گفت: “دولت آمریکا حق دارد به بزرگترین preorder چون سرمایه گذاری در خطر است.”

او عذرخواهی کرد روز پنج شنبه در گفت و آن را حیاتی است که هر coronavirus واکسن رسیدن به تمام مناطق است.

هادسون خواهد شد که دیدار با رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی هفته آینده شده است بحرانی اروپا را ظرفیت برای توسعه و تولید یک واکسن برای ماه می باشد. او به نام برای نسخه اروپایی و ایالات متحده در آژانس است که کمک به شرکت سانوفی توسعه آن واکسن.

آرم شرکت سانوفی دیده می شود در شرکت تحقیق و تولید مرکز در Vitry-sur-Seine فرانسه در سال 2019. شرکت مستقر در فرانسه است اما موافقت نامه در محل مورد واکسن با هر دو دولت ایالات متحده و یک شرکت آمریکایی. (Charlies Platiau/فردا نیوز)

شرکت سانوفی در حال کار بر روی دو واکسن پروژه یکی با رقیب گلاکسو Plc است که با دریافت حمایت مالی از پزشکی پیشرفته تحقیقات و توسعه سازمان (بردا) از ایالات متحده, وزارت بهداشت و درمان و دیگری با شرکت آمریکایی ترجمه زیستی است که با استفاده از تکنولوژی های مختلف است.

رهبران جهان در مارس متعهد برای سرعت بخشیدن به کار خود در COVID-19 ناشی از بیماریهای بسیار مسری رمان coronavirus اما ایالات متحده هم شرکت نمی کنند.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نیز نادیده گرفته تعهد هفته گذشته توسط رهبران جهان و سازمان ها به صرف $8 میلیارد دلار به تولید و توزیع واکسیناسیون و درمان است.

شرکت چینی CanSino بیولوژیک است که در حال حاضر انجام مطالعات بالينی بر روی انسان به صورت بالقوه آن COVID-19 واکسن. شورای ملی تحقیقات کانادا گفت: در این هفته آن است که کار با CanSino به تلاش برای توسعه آن با سرعت بیشتری.

هنوز هم وجود دارد هیچ واکسنی برای اچ آی وی که ظهور در اوایل 1980s یا سارس یک کوروناویروس که آمار آسیا در سال 2002.

در علاوه بر این به عرضه وجود دارد سوال در مورد قیمت اما یک کارشناس گفت: جمعه مقیاس بزرگ کمک خواهد کرد که نگه داشتن هزینه های پایین و عرضه است.

آدریان هیل مدیر آکسفورد Jenner موسسه که تیمی با داروسازی AstraZeneca به توسعه یک واکسن گفت: حصول اطمینان از توزیع گسترده و کم هزینه بوده مرکزی به این پروژه از شروع.

“این است که نمی تواند گران قیمت واکسن” تپه به رویترز گفت در یک مصاحبه. “این رفتن به یک تک دوز واکسن. آن را به ساخته شده برای عرضه جهانی و آن را به ساخته شده است در بسیاری از مکان های مختلف. این بود که همیشه برنامه ما.”

واکسن جدول زمانی بسیار خوش بینانه: آمریکا whistleblower

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پنج شنبه گفت: به اعتقاد او وجود دارد خواهد بود یک واکسن تا پایان سال بدون ارائه شواهد برای حمایت از چشم انداز خوش بینانه. دولت است و دوبله آن واکسن تلاش “عملیات با سرعت پیچ و تاب.”

“من فکر می کنم ما در حال رفتن به یک واکسن تا پایان سال, و من فکر می کنم توزیع برگزار خواهد شد تقریبا به طور همزمان زیرا ما بشود نظامی” او در جمع خبرنگاران در کاخ سفید گفت که جزئیات بیشتر شد و انتظار می رود در روز جمعه.

مغلوب ساختن پیشی جستن که چهره انتخابات مجدد در ماه نوامبر پس از برنده شدن در سال 2016 در “امریکا” اولین دستور کار است و خواست سریع بازگشایی اقتصاد ایالات متحده با وجود عدم تایید درمان و واکسن و یا گسترده تست.

سازمان دیده بان | متخصص بهداشت با هشدار نسبت به امکان “زمستان تاریک” برای ایالات متحده:

دکتر ریک روشن است که اخراج شد به عنوان مدیر آژانس مسئول توسعه مواد مخدر به مبارزه با کروناویروس گفت: آمریکا و کنگره شنوایی که او در اوایل هشدار در مورد این بیماری همه گیر شدند با بی تفاوتی و این کشور تنها محدود به زمان برای بهبود آن پاسخ. 2:01

دکتر ریک روشن ایالات متحده whistleblower که حذف شد در ماه گذشته به عنوان مدیر بردا گفت: U. s. House of نمایندگان کمیته در روز پنج شنبه که او نگران بود در مورد ایالات متحده آمریکا coronavirus آمادگی از جمله واکسیناسیون تلاش.

“بسیاری از خوش بینی است که چرخش در اطراف 12 تا 18 ماه زمان قاب [برای واکسن] اگر همه چیز کاملا” روشن گفت. “ما هرگز دیده می شود و همه چیز کاملا.”

“به طور معمول طول می کشد تا 10 سال برای ساخت یک واکسن,” او گفت: در یکی دیگر از نقطه است.

سازمان بهداشت جهانی صدا محتاط توجه داشته باشید در روز پنج شنبه.

سخنگوی مارگارت هریس گفت: در یک جلسه مطبوعاتی در ژنو که در حالی که برخی از درمان در مطالعات اولیه به نظر می رسد برای کمک به “ما لازم نیست که هر چیزی که می تواند کشتن و یا جلوگیری از ویروس.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>