شرکت آمریکایی محاکمه coronavirus کانديد واکسن در استرالیا

ایالات متحده شرکت بیوتکنولوژی شروع تزریق coronavirus واکسن نامزد به مردم در استرالیا روز سه شنبه با امید انتشار یک ثابت واکسن این سال است.

Novavax تزریق خواهد 131 داوطلبان در مرحله اول آزمون تست ایمنی واکسن و به دنبال نشانه هایی از اثر خود را از شرکت پژوهشی رئیس دکتر گرگوری گلن گفت.

حدود ده واکسن تجربی علیه coronavirus در مراحل اولیه تست و یا آماده برای شروع عمدتا در چین ایالات متحده و اروپا است. آن را روشن است که هر یک را به اثبات بی خطر و موثر است. اما بسیاری از روش های مختلف کار و ساخته شده با فن آوری های مختلف افزایش شانس که حداقل یک رویکرد ممکن است موفق شوند.

“ما در موازات ساخت دوز ساخت واکسن در پیش بینی که ما قادر خواهید بود برای نشان دادن آن کار می کند و قادر به شروع استقرار آن تا پایان سال جاری” گلن گفته مجازی کنفرانس خبری در ملبورن از Novavax مقر در مریلند است.

تست حیوانی پیشنهاد واکسن موثر در دوزهای پایین. Novavax می تواند تولید حداقل 100 میلیون دوز در سال جاری و 1.5 میلیارد دلار در سال 2021 است.

تولید واکسن نام NVX-CoV2373 بود که مدرج با $388 میلیون دلار آمریکا سرمایه گذاری های نروژ مبتنی بر ائتلاف برای اپیدمی آمادگی نوآوری از ماه مارس گلن گفت.

نتایج اولین مرحله از آزمایش های بالینی در ملبورن و بریزبن انتظار می رود شناخته می شود در ماه جولای Novavax گفت. هزاران نفر از نامزدها در کشورهای مختلف خواهد و سپس درگیر شدن در مرحله دوم.

محاکمه آغاز شد و با شش داوطلب تزريق با پتانسیل واکسن در ملبورن در روز سه شنبه گفت: پل گریفین, بیماری های عفونی متخصص با استرالیا همکار هسته شبکه.

رشد نسخه از پروتئین

بسیاری از واکسن تجربی در پیشرفت هدف برای آموزش سیستم ایمنی بدن و به رسمیت شناختن “سنبله” پروتئین است که خاتم coronavirus’ بیرونی سطح بتونه کاری بدن واکنش نشان می دهند اگر آن را در معرض ویروس واقعی.

برخی از نامزدها در حال ساخته شده فقط با استفاده از کد ژنتیکی که برای پروتئین و دیگران با استفاده از یک ویروس بی ضرر برای تحویل پروتئین-تولید اطلاعات است. هنوز هم دیگر واکسن نامزد قدیمی تر ساخته شده با مرده, تمام virus.

Novavax می افزاید: یکی دیگر از نوع جدید که به لیست چه نامیده می شود یک واکسن نوترکیب. Novavax با استفاده از مهندسی ژنتیک به رشد بی ضرر نسخه از coronavirus سنبله پروتئین در مشاعره نقل از حشرات سلول ها در یک آزمایشگاه. دانشمندان با استخراج و خالص پروتئین و بسته بندی شده آن را به ویروس-اندازه نانوذرات.

“راه ما ایجاد یک واکسن است که ما هرگز لمس ویروس” Novavax آسوشیتدپرس گفت در ماه گذشته. اما در نهایت “به نظر می رسد درست مثل یک ویروس به سیستم ایمنی بدن است.”

این همان فرایند است که Novavax مورد استفاده برای ایجاد یک نانوذره واکسن آنفولانزا است که اخیرا به تصویب اواخر مرحله تست است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>