ایالات متحده در جوامع صورت انتخاب های دشوار در بازگشایی استخر های عمومی در میان شیوع کروناویروس

(ماموریت کان.) — استخر های عمومی خواهد شد نگاه بسیار متفاوت در این تابستان اگر آنها باز در coronavirus تهدید هنوز هم بلندی به عنوان نجات غریق نوجوان خواهد بود وظیفه با حفظ اجتماعی فاصله و لکه بینی COVID-19 علائم علاوه بر مسئولیت اصلی آنها جلوگیری از غرق شدگی.

استخر که آیا برنامه ای برای باز کردن اقدامات احتیاطی از جمله غربالگری درجه حرارت در ورود نیاز به نجات غریق به پوشیدن ماسک و به طور قابل توجهی کاهش تعداد شناگران مجاز در آب و رختکن گفت: دکتر جاستین Sempsrott پزشکی مدیر برای نجات غریق برنامه صدور گواهینامه Starguard نخبگان و مدیر اجرایی نجات غریق بدون مرز که با این نسخهها کار برای کاهش غرق شدگی در سراسر جهان است.

“این قطعا نمی خواهید به کسب و کار به طور معمول در این فصل,” او گفت:.

در میان قطعیت فروش استخر های بادی است که هزینه کمتر از $150 افزایش یافته 165% بیش از هفت هفته دوره آغاز شد که 15 مارس در مقایسه با مدت مشابه در سال گذشته با توجه به NPD گروه اطلاعات و مشاوره شرکت. در همین حال بسیاری از مردم که در برنامه ریزی برای نصب در زمین استخر در حیاط خود را قبل از COVID-19 shutdown ناشی اقتصادی ویران تصمیم گرفته اند برای ادامه گفت: Sabeena Hickman, مدیر عامل شرکت از استخر و وان آب داغ داد یک صنعت تجارت که به خارج از کشور بالا 25 مسکونی سازندگان استخر.

“به نظر می رسد به عنوان اگر بسیاری از مردم به دنبال استخر و وان داغ برای staycations,” او گفت:. “ما پیش بینی است که از آن خواهد شد یک قوی نجومی برای حیاط خلوت استخر.”

Walmart گزارش یک چشم انداز مثبت در فروش استخر و شنا دنده مانند فوم, رشته فرنگی و باس طرفدار مغازه ها گفت: بیشتر مردم شده است خرید دنده ماهیگیری و قایق هر چند نه شرکت ارائه جزئیات.

“اگر وجود دارد یک نقطه روشن در این وحشتناک COVID-19 تراژدی این علاقه بی سابقه ای از پدران و پدربزرگ و مادربزرگ و خاله و عمه ها همه مایل به خانواده خود را به لذت بردن از طبیعت” گفت: جانی موریس باس طرفدار مغازه ها’ بنیانگذار و مدیر عامل شرکت.

به درستی کلر استخر می تواند کشتن ویروس, اما جوانان, پاشیدن اطراف هم می تواند ناخواسته گسترش آن بدون دانستن آنها آلوده گفت: Sempsrott که همچنین یک پزشک اورژانس در بویزی آیداهو است که درمان COVID-19 بيمار.

برخی از استخر اپراتور تصمیم گرفته اند به تاخیر در باز کردن و یا فقط ارائه دامان شنا و درس در حالی که دیگران در حال حاضر آن را به نام واریز شده است. ملی تفریح و پارک انجمن غیر انتفاعی است که طرفداران از طرف عموم, پارک, تفریح و حفاظت از محیط زیست گفت: 31 درصد از سازمان ها با استخر تصمیم گرفته اند برای باز کردن آنها را در این تابستان و 46 درصد در انتظار هدایت اضافی از دولت و مقامات بهداشت قبل از تصمیم گیری. از کسانی که در حال باز کردن تنها 5 درصد طرح به کار به طور کامل; دیگر 18 درصد انجام خواهد شد بنابراین با کوتاه ارائه شده است.

در میان کسانی که تصمیم گرفتند برای باز کردن استخر خود را در این تابستان است که در کانزاس سیتی حومه ماموریت. در زمان عادی آن, هوای آزاد, استخر بسته بندی شده کودکان و نوجوانان از جمله حدود 300-قوی تیم شنا بعد از ظهر روز اردوگاه و محله کودکان فقط به دنبال خنک کردن و لذت ببرید.

شهرستان سخنگوی امیلی Randel گفت: افتتاح این تابستان شده اند که بیش از حد دشوار است با توجه به مسئولیت های اضافه شده در اجراي اجتماعی فاصله آن را تا حد زیادی کاهش یافته است به نوجوان غریق. کانزاس مقامات همچنین ژوئن 8 اولین که استخر های عمومی می توانید باز کنید.

“قرار دادن آن بر روی ما جوانترین کارکنان به نظر می رسد کاملا یک بار برای آنها” او گفت:.

Sempsrott گفت: نجات غریق خواهد بود “ضروری ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی” در این تابستان خواهد شد و نیاز به ارائه با دنده محافظ و یک طرح برای چه باید بکنید اگر یک شناگر که می رسد ظاهرا خوب سلامت به طور ناگهانی شروع می شود سرفه یا نمایش دیگر COVID-19 علائم.

“آبزی صنعت ساخته شده در ایمنی و پیشگیری” Sempsrott گفت. “اگر ما قادر به با خیال راحت باز و کاهش ریسک به سطح قابل قبول آن معنا ندارد برای باز کردن در وسط یک بیماری همه گیر.”

نیز وجود دارد که نگرانی های مالی است که نیاز به وزن. بعضی جاها باید گفت که آنها نمی تواند استطاعت برای باز کردن استخر خود را به دلیل کاهش درآمد مالیاتی ناشی از کروناویروس و تلاش برای آهسته آن را گسترش. شهر نیویورک به عنوان مثال برآورد آن را به صرفه جویی 12 میلیون دلار با نگه داشتن آن در استخرهای بسته شده است.

این تعطیلی نیز به معنای از دست دادن بسیاری از تابستان تیم های شنا. ایالات متحده آمریکا شنا در حال حاضر لغو برخی از سطح بالا در تابستان ملاقات.

Sempsrott در عین حال هشدار داد که وجود دارد می تواند بیشتر مرگ و میر کودکان به عنوان مبتدی شناگران شانس خود را در حیاط خلوت استخر بدون نجات غریق و با پدر و مادر که ممکن است پریشان آنها به عنوان حقه بازی کار از خانه.

بچه ها در حال رفتن به لغزش دور به حیاط خلوت, استخر, دلیل این که شما در زوم جلسه گفت: Sempsrott. “قبل از آنها می شده اند در مهد کودک.”

نگرانی های مشابه مطرح شد توسط آمریکا قایق رانی انجمن که همچنین ترویج قایقرانی و قایق سواری. بث Spilman موقت مدیر اجرایی این گروه گفت: در این جلسه که قایقرانی می تواند در تمام زمان بالا در این تابستان است و با توجه به یک کمپین رسانه های اجتماعی برای ترویج ایمنی.

“ما می دانیم که وجود دارد نگرانی در پارو جامعه است که وجود خواهد داشت یک هجوم مبتدی یا آرماتور paddlers که شاید گرفتن در آب بدون آموزش کافی و که باعث می شود یک موضوع محلی برای ایمنی و نجات و شاید برای گارد ساحلی” او گفت:.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>