شهروند ایالات متحده تایید شده به عنوان قربانی از حمله با چاقو

انگلیسی شهر از خواندن برگزار شد یک دقیقه سکوت در روز دوشنبه برای قربانیان سلاح سرد که منجر به کشته شدن سه نفر از جمله یک آمریکایی در آخرین تروریسم مرتبط حمله.

سه نفر نیز در بیمارستان بستری و پس از یک مرد دارای حق اعمال 13 سانتی متر چاقو در رفت و داد و بیداد در یک پارک در روز شنبه به صورت تصادفی سلاح سرد مردم با بهره گیری از آفتابی ،

یک منبع امنیتی غربی صحبت به شرط ناشناس ماندن به رویترز گفت که مشکوک بود و 25 سال از لیبی به نام Khairi Saadallah.

تماس با حادثه تروریسم پلیس گفت: یک 25 ساله دستگیر شده بود اما آنها شکار دیگران است. “آنچه ما در اینجا دیدم که در شب شنبه در خواندن بود اقدامات یک تنهاست فرد” دبیر خانه Priti پاتل گفت.

The Philadelphia Inquirer گفت: یکی از این مرده بود که شهروند ایالات متحده جو ریچی-بنت 39 که در انگلستان زندگی می کردند به مدت 15 سال. سفیر ایالات متحده وودی Johnson, ارسال پیام تسلیت به خانواده های قربانیان. “به ما غم و اندوه بزرگ این شامل یک شهروند آمریکایی گفت:” در توییتر

سازمان دیده بان l مشکوک به نظر می رسد که به تنهایی عمل کرده:

مقامات انگلیس می گویند یک سلاح سرد در خواندن در روز شنبه که به کشته شدن حداقل سه نفر در یک حمله تروریستی. 1:52

معلم جیمز فورلانگ, 36 بود که دوستان با Ritchie-بنت با توجه به گزارش رسانه نیز کشته شد. “او زیبا بود هوشمند و صادق و سرگرم کننده” پدر و مادر خود را گفت.

سومین قربانی هنوز رتبهدهی نشده است شناخته شده است.

گمان می برند نام آشنا به هوش

این منبع امنیتی به رویترز گفت که Saadallah تا به حال در سراسر رادار از انگلستان داخلی آژانس امنیت MI5 در سال گذشته بیش از هوش او آرمان سفر به صورت افراطی و اهداف اگر چه برنامه های خود را پس از آن آمد به هیچ چیز.

“سرویس های امنیتی باید سوابق بر روی هزاران نفر از مردم و به درستی گفت:” Patel, اضافه کردن او محدود بود و در آنچه او می گویند به این دلیل که بررسی شد زندگی می کنند.

شوکه ساکنان مطالعه حدود 65 کیلومتری غرب لندن برگزار شد یک دقیقه سکوت در روز دوشنبه صبح.

این حمله یادآور برخی از حوادث اخیر در بریتانیا است که مقامات همچنین به نام تروریسم است.

در ماه فوریه پلیس کشته مرده یه مرد که قبلا زندانی برای ترویج خشونت اسلامگرا مواد که چاقو دو نفر در یک خیابان شلوغ در جنوب لندن. در ماه نوامبر گذشته یک مرد دیگر که به جرم تروریسم جرائم چاقو دو نفر را به مرگ بر روی پل لندن قبل از او بیش از حد بود به ضرب گلوله کشته شده توسط پلیس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>