بانک مرکزی ایالات متحده را نگه می دارد رای ثابت 0.25% اما هشدار COVID-19 تاثیر خواهد آخرین برای سال

ایالات متحده فدرال رزرو در روز چهارشنبه نشانه های آن را ارائه سال از پشتیبانی فوق العاده برای یک اقتصاد رو به یک کابوسی تقلا از بیماری همه گیر کوروناویروس با سیاستگذاران طرح 6.5 درصد کاهش در تولید ناخالص داخلی در این سال و 9.3 درصد نرخ بیکاری در پایان سال.

در اول اقتصادی پیش بینی همه گیر عصر بانک مرکزی ایالات متحده سیاستگذاران قرار داده و به اعداد چه شده است ظهور روایت: این اقدامات در جای خود قرار داده به جنگ یک بحران بهداشتی خواهد اکو از طریق اقتصاد برای سال آینده به جای توان به سرعت معکوس به عنوان تجارت بازگشایی.

پیش بینی ها نشان می دهد نرخ بیکاری در حال سقوط به 6.5 درصد در پایان سال 2021 و 5.5 درصد در پایان سال 2022 کامل دو درصد بالاتر از آن در پایان سال گذشته به نمایندگی از میلیون ها سال های از دست رفته ،

“ادامه بحران بهداشت عمومی را به شدت وزن در فعالیت های اقتصادی و اشتغال و تورم در کوتاه مدت و شمار قابل توجهی خطرات به چشم انداز اقتصادی میان مدت” فدرال رزرو گفت: در سیاست بیانیه ای پس از نشست دو روزه.

پاسخ: مقامات کلیدی یک شبه نرخ بهره یا نرخ وجوه فدرال باقی مانده نزدیک به صفر طریق حداقل 2022. تصمیم به ترک این نرخ بدون تغییر در روز چهارشنبه به اتفاق آرا بود.

‘این یک راه طولانی’

مقامات همچنین قول داده است برای حفظ فدرال رزرو خرید اوراق قرضه حداقل در حال حاضر سرعت حدود 80 میلیارد دلار در هر ماه در خزانه و $40 میلیارد دلار در هر ماه در آژانس و وام مسکن مورد حمایت اوراق بهادار — نشانه ای از بانک مرکزی شروع به شکل خود-اجرای استراتژی برای بهبود اقتصادی.

در سخنان اذعان کرد که در سراسر کشور در اعتراض به نابرابری نژادی که فوران در هفته های اخیر فدرال رزرو صندلی جروم پاول گفت: بانک مرکزی متعهد شد به تلاش برای بازگرداندن مشاغل و رشد به جایی که آنها بودند.

“این کار از تغذیه لمس جوامع و خانواده ها و کسب و کار در سراسر کشور … ما متعهد به استفاده از طیف گسترده ای از ابزار … برای اطمینان از بازیابی خواهد بود به عنوان قوی به عنوان ممکن است” پاول گفت: در یک جلسه مطبوعاتی از طریق یک لینک ویدئو. “این یک راه طولانی است. آن را در حال رفتن به گرفتن برخی از زمان.”

که دوباره بجای اول برگشتن است انتظار می رود برای شروع به صورت جدی در سال 2021 با پیش بینی رشد اقتصادی در پنج درصد است.

بازار کار پیش بینی باقی می ماند پایدار

یک نکته مثبت فدرال رزرو علامت نه پایین آن بلندمدت برآورد اشتغال کامل روند رشد و نرخ وجوه فدرال نشانه مقامات احساس این کشور فرار ممکن است آسیب دائمی.

“خود پیام است که ما در حال نگه داشتن نرخ پایین اما این است که رفتن به کار آن می گذرد برای ما وجود دارد” گفت: بروس Monrad رئیس هیئت مدیره و مدیر نمونه کارها در شمال شرق سرمایه گذاران اعتماد در بوستون.

در وال استریت است که نزدیکی بدون تغییر جلوتر از بانک فدرال بیانیه, قیمت سهام مخلوط شد متلاطم تجاری است. معیار S&P 500 شاخص پایین 0.4 درصد در حالی که نزدک کامپوزیت بود تا 0.5 درصد در یک رکورد. خزانه امنیت بازده تضعیف و سقوط دلار در برابر یورو و ین ژاپن است.

سال های طولانی مبارزه

تعهد به حفظ سیاست های پولی سست تا زمانی که اقتصاد آمریکا در مسیر برگشت تکرار یک وعده ساخته شده در اوایل بانک مرکزی در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر.

که پاسخ شامل کاهش نرخ بهره نزدیک به صفر در ماه مارس و ساخت تریلیون دلار در اعتبار موجود را به بانک ها و شرکت های مالی و یک آرایه وسیعی از شرکت ها.

اما پیش بینی ها برای اولین بار صادر شده از ماه دسامبر و ارائه سیاستگذاران دیدگاه در چگونه سریع اشتغال و رشد اقتصادی ممکن است بهبود می یابند و اولیه هدایت در چه زمانی نرخ بهره را پایین دوخته.

از طریق بسیاری از سال گذشته بانک مرکزی با بانکداران احساس آنها در یک نقطه دلخواهی با رکورد پایین بیکاری اهلی تورم و قوی انتظار است که هر دو ادامه خواهد داد.

اما این بیماری همه گیر است که به کشته شدن بیش از 112,000 آمریکایی ها در حال حاضر پرتاب آنها را به آنچه که ممکن است سال های طولانی مبارزه را به آمریکایی ها بازگشت به کار پس از 20 میلیون شغل از دست داده بودند و از مارس تا مه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>