بانک مرکزی ایالات متحده را نگه می دارد رای ثابت 0.25% اما هشدار COVID-19 تاثیر به مراتب بیش از

فدرال رزرو نگه داشته و آن نرخ بهره ثابت در محدوده بین صفر تا 0.25 درصد در روز چهارشنبه اما هشدار داد که اقتصاد ایالات متحده هنوز هم چهره “خطر قابل توجهی” از COVID-19.

ایالات متحده آمریکا بانک مرکزی گفت: این را حفظ خواهد کرد خرید اوراق قرضه به کم حفظ نرخ استقراض و حمایت از اقتصاد ایالات متحده در میان رکود است. و در آن گفت: تقریبا تمام سیاست بانک فدرال سازان هیچ پیش بینی افزایش نرخ بهره از طریق 2022.

فدرال رزرو در کاهش آن معیار های کوتاه مدت با نرخ نزدیک به صفر است. نگه داشتن نرخ آن فوق العاده کم برای بیش از دو سال دیگر می تواند آن را آسان تر برای مصرف کنندگان و کسب و کار به قرض گرفتن و صرف به اندازه کافی برای حفظ یک اقتصاد افسرده توسط کسب و کار خاموش شدن ناگهانی و بیکاری بالا است.

بانک مرکزی اشاره کرد و در بیانیه ای پس از نشست روز چهارشنبه که شیوع ویروسی باعث شده است که کاهش شدید در فعالیت های اقتصادی و افزایش زیان کار است.

تغذیه مقامات تخمین می زنند که اقتصاد را کوچک 6.5 درصد در سال جاری در راستای دیگر پیش بینی های قبل از, گسترش, پنج درصد در سال 2021. این پیش بینی را می بیند نرخ بیکاری در 9.3 درصد و در نزدیکی قله از آخرین رکود تا پایان این سال است. این نرخ در حال حاضر 13.3 درصد است.

پاول توضیح حرکت در 2:30 بعد از ظهر

در یک مجازی در کنفرانس خبری جمعه بعد از ظهر رئیس بانک فدرال جروم پاول است که انتظار می رود به درایو صفحه اصلی پیام که اقتصاد باقی می ماند در نیاز به کمک فوق العاده ای اخیر با وجود برق امکان بازیابی از جمله دولت گزارش جمعه که کارفرمایان جای تعجب مشاغل اضافه شده است.

از ماه مارس فدرال رزرو به کاهش آن معیار های کوتاه مدت, نرخ خرید $2.1 تریلیون ما در خزانه و اوراق قرضه وام مسکن برای تزریق پول به بازار و نورد نه برنامه های وام دهی به سعی کنید برای حفظ اعتبار جریان یکنواخت. اکثر تحلیلگران انتظار دارند که فدرال ریزرو به تامل و ارزیابی اقتصادی چشم انداز قبل از شروع هر گونه اقدامات بیشتر است که می تواند در ماه سپتامبر نشست.

فدرال رزرو اقدامات با اعتبار داشتن کمک کرد تا سوخت یک رالی فوق العاده ای در بازار سهام است که تقریبا به دست آورد خود را قبل از همه گیر بالا پس از یک گیج کننده غوطه در ماه مارس است.

و با ارتکاب به خرید اوراق قرضه شرکت های بزرگ موجب reinvigorating بازار اوراق بهادار مانند فدرال رزرو نیز تضمین است که شرکت می تواند همچنان به قرض گرفتن. آن طرح نیز شامل اولین برنامه که از طریق آن تغذیه خرید ایالتی و محلی بدهی دولت به حمایت شهرداری و بازار اوراق قرضه.

بسیاری از اقتصاددانان می گویند این مراحل باید مانع از رکود از بدتر شدن با نگه داشتن اعتبار در جریان است. این هفته اداره ملی تحقیقات اقتصادی رسمی داور از رکود اعلام کرد که اقتصاد آمریکا وارد رکود اقتصادی در ماه فوریه است.

یکی از چالش های فدرال رزرو در حال حاضر به تغییر تمرکز خود را از اورژانس اقدامات آن زمان در مارس و آوریل به سعی کنید به حمل اقتصاد از طریق خاموش شدن به چه مراحل آن را به تحریک بهبودی به عنوان کسب و کار به طور فزاینده بازگشایی شده است.

در اظهارات ماه گذشته فدرال رزرو معاون صندلی ریچارد Clarida تاکید کرد که شیوع ویروسی همچنان یک تهدید برای اقتصاد است. اما او همچنین نشان داد که تغذیه مقامات می خواهید برای دیدن چند ماه بیشتر از داده ها برای ارزیابی اقتصاد سلامت قبل از تعیین گام های بعدی خود را

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>