ایالات متحده می تواند همچنان به پناهجویان صبر در مکزیک دیوان عالی کشور می گوید

دیوان عالی کشور روز چهارشنبه اعطا اضطراری درخواست از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای ادامه اجرای یک سیاست است که باعث می شود متقاضیان پناهندگی صبر در مکزیک به ایالات متحده جلسات دادگاه با وجود پایین احکام دادگاه که سیاست احتمالا غیر قانونی است.

قضات’ سفارش بیش از یک رای مخالف با عدالت Sonia Sotomayor, لغو پایین تر حکم دادگاه است که باید مسدود سیاست حداقل برای مردم پس از رسیدن به گذرگاه های مرزی در آریزونا و کالیفرنیا.

دادگاه عالی عمل آمد یک روز قبل از دادگاه پایین تر بود به اثر گرفته اند. به جای این به اصطلاح باقی می ماند در مکزیک سیاست در نیروی باقی خواهد ماند در حالی که طرح دعوی در دادگاه به چالش کشیدن نقش آن در دادگاه است.

9 متحده مدار دادگاه تجدید نظر در سان فرانسیسکو حکم کرد که سیاست شناخته شده رسما به عنوان مهاجر حفاظت پروتکل احتمالا غیر قانونی تحت قانون ایالات متحده برای جلوگیری از فرستادن افراد به کشورهایی که در آنها زندگی و یا آزادی خواهد بود تهدید به دلیل نژاد و مذهب و ملیت و عقاید سیاسی و یا عضویت در یک گروه اجتماعی خاص.

حدود 60000 پناهندگی پناهجویان شده اند بازگشت به مکزیک به صبر برای موارد خود را به باد طریق مسدود مهاجرت به ایالات متحده دادگاه پس از سیاست معرفی شد در ژانویه 2019 در سن دیگو و بعد گسترش در سراسر مرز.

حقوق بشر برای اولین بار یک گروه مدافع که مخالف سیاست گفت: آن یافت می شود بیش از 1000 عمومی گزارش آدم ربایی, شکنجه و تجاوز به عنف و ضرب و جرح از پناه جویان بازگشت به مکزیک.

دولت در دادگاه گفت که در مقالات بیش از 36 ، 000 60 ، 000 موارد تا به حال حل و فصل شده است در دادگاه مهاجرت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>