آمریکا سربازان انگلیسی کشته شده در حمله موشکی در عراق پایه مقامات می گویند

حداقل سه نفر کشته شدند و آمریکا دو عضو سرویس در یک حمله موشکی در عراق, یک مقام آمریکایی روز چهارشنبه گفت.

این مقام گفت: 10 نفر مجروح شدند. چند تن از دیگر مقامات ایالات متحده تایید کرد که سربازان آمریکایی کشته و زخمی شدند اما با ارائه اعداد. مقامات صحبت کرد به شرط ناشناس ماندن به جزئیات این حمله پیش از اعلام عمومی.

رویترز گزارش سوم مرگ یک سرباز انگلیسی به نقل از مقامات ایالات متحده.

ارتش ایالات متحده سرهنگ Myles Caggins یک سخنگوی نظامی ایالات متحده در عراق گفت: در توییتر که بیش از 15 کوچک راکت عراق اردوگاه تاجی پایه. او از ارائه جزئیات بیشتر.

اردوگاه تاجی واقع در شمال بغداد استفاده شده است به عنوان یک پایگاه آموزشی برای تعدادی از سال است. وجود دارد به عنوان بسیاری از 6,000 نیروهای ایالات متحده در عراق, آموزش و ارائه مشاوره به نیروهای عراقی و انجام counterterror ماموریت.

مقامات می گویند نیست چه گروهی از آنها بر این باورند راه اندازی موشک حمله اما Kataib حزب الله و یا یکی دیگر از ایران-حمایت شبه نظامیان شیعه است که ممکن است.

Kataib حزب الله مسئول اواخر ماه دسامبر موشک و حمله به یک پایگاه نظامی در کرکوک که به کشته شدن یک آمریکایی پیمانکار باعث آمریکایی حملات نظامی در پاسخ.

که به نوبه خود منجر به تظاهرات در سفارت آمریکا در بغداد. آنها به دنبال Jan. 3 توسط آمریکا حمله هوایی که به کشته شدن ایران قدرتمند ترین افسر نظامی ژنرال قاسم سلیمانی و ابو مهدی Muhandis, یک, رهبر ایران, رهبر انقلاب در عراق, که Kataib حزب الله است یک عضو.

Kataib حزب الله تعیین شده یک “سازمان تروریستی خارجی” توسط وزارت امور خارجه ایالات متحده از سال 2009.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>