گشت مرزی ایالات متحده می یابد طولانی ترین-همیشه قاچاق تونل در جنوب غربی مرز

مقامات ایالات متحده روز چهارشنبه اعلام کرد کشف طولانی ترین تونل قاچاق تا به حال بر روی جنوب غربی مرز کشش بیش از 1.2 کیلومتر از یک سایت صنعتی در تیخوانا, مکزیک به منطقه سان Diego.

ایالات متحده گمرک و حفاظت از مرزها گفت: این ویژه گسترده راه آهن/سبد خرید سیستم مجبور تهویه هوا ولتاژ بالا و کابل برق و پانل های آسانسور در تونل ورودی و پیچیده سیستم زهکشی.

“این یکی از ضربات گذشته [دوم-طولانی ترین]” گفت: Lance لنوار یک گشت مرزی سرپرست عملیات. “ما هرگز واقعا فکر آنها moxie برای رفتن به مراتب. آنها همچنان به تعجب من است.”

تونل سوالات مطرح شده در مورد اثربخشی جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مرز دیوار که امتداد چند پا زیرزمینی در این منطقه است. تونل پیدا شد حدود 21 متر (70 متر) در زیر زمین و زیر دیوار.

پس از کشف در ماه اوت مکزیکی اجرای قانون شناسایی ورودی و اعضای این سن دیگو تونل نیروی کار شروع نقشه برداری تونل است که گسترش در مجموع 1,313 متر (4,309 پا). بعدی طولانی ترین تونل در آمریکا کشف شد و در سن دیگو در سال 2014. آن 904 متر (2,966 پا) ،

این عکسي ارائه شده توسط اداره مبارزه با مواد مخدر نشان می دهد که اعتقاد بر این است که طولانی ترین تونل قاچاق بین مکزیک و ایالات متحده آمریکا (اداره مبارزه با مواد مخدر از طریق آسوشیتد پرس)

به تازگی کشف تونل حدود 1.68 متر (5.5 فوت) قد و 61 سانتیمتر (دو پا) گسترده مقامات گفت.

عوامل کشف چند صد کیسه های شن مسدود کردن یک مظنون سابق خروج از تونل در Otay مسا منطقه انبار در ایالات متحده

در حالی که وجود دارد هیچ دستگیری مبارزه با مواد مخدر و یا تایید خروج نقطه در ایالات متحده در طول بیش از 14 میدان فوتبال آمریکایی — حیرت زده کرد مقامات. آن رفت و تحت چندین انبار در Otay مسا منطقه که در آن پیچیده تونل را به طور معمول به پایان رسید و تمدید به زمینه های باز.

مقامات ایالات متحده می گویند که آنها با اعتماد به نفس هستند که از تونل خارج شد در سن دیگو در یک زمان و بر اساس آن مسیر است.

لنوار جانباز در multiagency وظیفه نیروی تونل محققان شناخته شده به عنوان “تونل موش گفت:” او ساخته شده راه خود را از طریق حدود 15 متر (50 فوت) از کیسه شکر مسدود کردن تونل اما نمی تواند به هیچ دورتر.

ناقص شاخه ای از تونل که تمدید بیش از یک کیلومتر و پیشنهاد به مقامات که قاچاقچیان به حال وصل اولیه نقطه خروج و ساختمان های دیگر است.

مشکوک قبلی خروج “غیر قابل تحمل شد به هر دلیل, به طوری که آنها ساخته شده است یک خار,” گشت مرزی سخنگوی جف استفنسون گفت.

توسط قانون فدرال مقامات ایالات متحده باید با آمریکا کنار تونل با بتن پس از آنها کشف شده است.

“پیچیدگی و طول خاص این تونل نشان می دهد که زمان مصرف تلاش های فراملی و سازمان های جنایی انجام خواهد شد به منظور تسهیل قاچاق مرزی” گفت: Cardell T. Morant اقدام نماینده ویژه مسئول تحقیقات امنیت داخلی در سن دیگو.

مقامات در بر داشت 15 پیچیده تونل در کالیفرنیا مرز با مکزیک از سال 2006 با نشانه از جمله روشنایی, تهویه, آهنگ های راه آهن و آسانسور هیدرولیک.

تونل متمرکز در یک منطقه که در آن مانند رس خاک منجر به حفر صنعتی و انبارها ارائه پوشش.

آخرین تونل کشف شده توسط مقامات مکزیکی در تیجوانا پارکینگ برای کامیون محموله بعدی به این شهر فرودگاه.

مقامات ایالات متحده نقشه برداری خود را طی حفر یک سوراخ در طرف ایالات متحده و کاهش یک دوربین به تعیین که در آن برای شروع به ساخت راه خود را از طریق.

“این بی پایان” لنوار گفت.

مقامات می گویند که آنها معتقدند در پشت تونل اما این منطقه شده است یک دژ مکزیک کارتل سینالوآ. این کارتل را دیرین, رهبر, Joaquin “ال Chapo” Guzman شد و محکوم به زندگی در آمریکا, زندان, در ماه جولای.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر