ایالات متحده آمریکا آغاز می شود مهم هفته در COVID-19 نبرد اما 8 متحده هنوز هم بدون stay-at-home سفارشات

مرگ و میر در نیویورک دولت سخت ترین ضربه از COVID-19 همه گیر شد "به طور موثر تخت" برای دومین روز متوالی رژیم صه

توسط PATRIS-FUN در 18 فروردین 1399

مرگ و میر در نیویورک دولت سخت ترین ضربه از COVID-19 همه گیر شد "به طور موثر تخت" برای دومین روز متوالی رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت: در روزانه خود را در کنفرانس خبری روز دوشنبه.

به طور کلی مرگ و میر صعود توسط 599 به 4,758 در حالی که کومو ابراز خوشبینی محتاطانه در افزایش روزانه جدید از بستری شدن در بیمارستان (358) و جدید پذیرش به مراقبت های ویژه (128).

کومو گفت: وجود برخی از نشانه هایی است که گسترش ویروس در نیویورک کاهش پیدا کرده است اما هشدار داد: "این هنوز هم می تواند به هر راه است."

فعلی فشار بر دولت ترکیبی از بیمارستان های دولتی و خصوصی در شهر نیویورک او گفته بود "غیر قابل تحمل در این نرخ است."

نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio گفت که کمبود متخصصان پزشکی جایگزین شد کمبود تجهیزات به عنوان شهر نیاز اولیه خواستار اضافی 45,000 بالینی پرسنل برای ماه آوریل است.

"بیشتر و بیشتر به چالش کشیدن است برای رفتن به پرسنل" د Blasio به خبرنگاران گفت: در خارج از فولاد عبا تسهیلات ساخت. "ما نیاز به این منابع اما ما همچنین نیاز به قهرمانان به آنها را می پوشند."

'اوج, مرگ, هفته,' دریاسالار پیش بینی

مغلوب ساختن پیشی جستن خود دولت است girding برای یک هفته سختی در coronavirus نبرد با امید که فاصله فیزیکی اقدامات و اقامت در خانه سفارشات دیده در سراسر کشور کمک خواهد کرد که تعداد موارد و مرگ و میر به سطح بعدی هفته.

"آن را به اوج بستری اوج ICU هفته و متاسفانه اوج مرگ و در هفته" Adm. برت Giroir یک پزشک و عضو مجلس coronavirus نیروی کار گفت: ABC Good Morning America در روز دوشنبه.

Giroir مطرح شده خاص زنگ برای ایالت های نیویورک و نیوجرسی و کانکتیکات و شهر دیترویت.

پرستاران در بیمارستان هارلم برگزاری تجمع خواستار دسترسی بیشتر به PPE به سرعت گسترش بیماری کروناویروس (COVID-19) در مقابل بیمارستان در منهتن در روز دوشنبه. (Aleksandra Michalska/فردا نیوز)

بیش از 9,600 که مردم از این ویروس در ایالات متحده و این کشور منجر جهان در تایید عفونت در حدود 338,000 با توجه به آمار و ارقام از coronavirus مرکز منابع در دانشگاه جانز هاپکینز.

یک گزارش از دفتر بازرس کل وزارت بهداشت و خدمات انسانی (DHHS) دوشنبه منتشر شد نشان می دهد سه نفر از چهار متحده بيمارستانهای مورد مطالعه در حال حاضر به درمان بیماران مبتلا به تایید و یا مشکوک COVID-19. این گزارش همچنین می گوید که بیمارستان ها انتظار به ضعف به عنوان موارد موشک خود را به سمت خود بینی قله.

این گزارش هشدار می دهد که های مختلف به طور گسترده ای گزارش مشکلات در حال تغذیه کردن هر یک از دیگر در یک چرخه معیوب. از جمله مشکلات عبارتند از: ناکافی آزمون آهسته نتایج کمبود دنده محافظ, کمبود دستگاه تنفس بیماران به طور جدی بیمار و سوخته کارکنان مضطرب برای ایمنی خود را.

"وجود دارد این نوع از اثر دومینو" گفت: ان ماکسول دستیار بازرس کل در DHHS. "این چالش ها بازی کردن هر یک از دیگر و این وضعیت را تشدید کند. وجود آبشار اثر است."

بازرس کل گزارش بر اساس یک نظرسنجی تلفنی از 323 بیمارستان ها در سراسر کشور از مارس 23-27. با صدها نفر از کروناویروس جدید, موارد, روزانه, وضعیت وخیم تر شدن برای بسیاری از ملت 6000 بیمارستان.

در اکثر افراد coronavirus باعث خفيف علائم. دیگران به خصوص افراد مسن و کسانی که با زمینه مسائل مربوط به سلامت توسعه می تواند تهدید کننده زندگی مشکلات تنفسی.

سربازان شرکت در یک جلسه آموزشی در زمینه نظامی و بیمارستان در سنچریلینک درست رویداد در مرکز سیاتل در روز یکشنبه. مقامات گفت: تسهیلات خواهد شد که برای استفاده مردم با مسائل پزشکی که مربوط به کروناویروس شیوع بیش از 200 تخت است و آماده دریافت بيماران است. (تد S. وارن/آسوشیتد پرس)

یک مسئله این است تست: عدم تست و آهسته نتایج ميانگين بیمارستان ها باید بیماران مبتلا تایید نشده coronavirus بیماری برای دیگر.

که طول می کشد تا با ارزش تخت و با استفاده از تجهیزات حفاظتی مانند لباس و ماسک و چهره سپر از پزشکان و پرستاران باید فرض کنیم که بیماران با علائم ديسترس تنفسی ممکن است مثبت باشد.

افزایش حجم کار را افزایش می دهد استرس در کارکنان بالینی که هم نگران آنها ممکن است قادر به درستی از خود محافظت کنند.

"مراقبت های بهداشتی کارگران احساس مانند آنها در جنگ در حال حاضر" یک مدیر بیمارستان در شهر نیویورک گفت: بازرس کل محققان. آنها "در حال دیدن مردم در 30s خود را 40s, 50s در حال مرگ است. این طول می کشد زیادی تلفات عاطفی."

پزشکان ساخت زندگی و مرگ تصمیم گیری

بسیاری از بیمارستان ها در پاسخ با بداهه راه حل های خود را. برخی از کاوش خرید ماسک صورت از ناخن سالن با توجه به کمبود تجهیزات حفاظت شخصی و یا PPE. دیگران تلاش کرده اند خود را به ضد عفونی کننده دست با ترکیب ژل سونوگرافی با الکل از محلی مشروب.

اضافه کاری ساعت و افزایش استفاده از منابع بالا بردن هزینه در همان زمان که بسیاری از بیمارستان ها از تجربه یک بحران درآمد به دلیل اعمال جراحی الکتیو لغو شده اند.

سازمان دیده بان | اختلافات بیش از ماسک و تجهیزات ظهور:

استانی و شهری رهبران انتقاد رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش برای توقف صادرات N95 ماسک به کانادا. 4:52

بیمارستان های روستایی می تواند به ویژه آسیب پذیر در این رویداد قابل توجه caseload به دلیل تعداد محدودی از تخت و کوچکتر کارکنان.

رئیس یک گروه به نمایندگی از برای سود بيمارستان روز دوشنبه گفت که در بالا از مشکلات در این گزارش امکانات در حال پیدا کردن که COVID-19 بيمار را به بهبود می یابند.

"ما در حال پیدا کردن خود را در طول اقامت هستند بسیار طولانی تر در مقایسه با بیماری هایی مانند ذات الریه و آنفولانزا و آنها نیاز به مقدار زیادی از مواد مخدر" گفت: تراشه کان رئیس فدراسیون از بیمارستانهای آمریکایی.

چگونه به مجموعه ای از اولویت ها برای استفاده از پنکه, دستگاه تنفس است که می تواند به حفظ زندگی یکی از نگران کننده ترین سوالات. بیمارستان ها از لوئیزیانا به نیویورک و میشیگان در حال حاضر مقابله با پیش بینی کمبود AP گزارش هفته گذشته است.

"دولت نیاز به ارائه دستورالعمل در اخلاق اگر سلامت منابع محدود هستند و تصمیمات باید در مورد ساخته شده است که بیماران برای درمان" یک بیمارستان رسمی در شهرستان Broward, فلوریدا,., گفت: بازرس کل ، "در حال پزشکان در قبال تصمیمات خود را اگر که اتفاق می افتد؟"

بیش از 90 درصد از ساکنان ایالات متحده هستند در زیر برخی از نوع از اقامت در خانه سفارش دهید.

استثنا در هشت متحده, همه با فرمانداران از مغلوب ساختن پیشی جستن حزب جمهوریخواه آرکانزاس, آیووا, نبراسکا, داکوتای شمالی, کارولینای جنوبی داکوتای جنوبی یوتا و وایومینگ. گرجستان که ثبت 6,600 موارد و بیش از 200 مرگ دستور داد ساکنان خانه بماند اما پس از آن اجازه برخی از سواحل به بازگشایی شده است.

در واشنگتن و جاهای دیگر برخی از مردم مسخره فیزیکی فاصله دستورالعمل بیش از آخر هفته. آفتاب و آب و هوای گرم آورده انبوهی از مردم را به مسیرهای پیاده روی و دوچرخه و فضاهای باز در نزدیکی رودخانه پوتوماک. در حالی که تعداد زیادی از مردم ماسک عینک, برخی از گروه ها با هم نقل مکان کرد در نزدیکی.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب