آمریکا ممنوعیت سفر به ایران, گزارش 1st مرگ از COVID-19

آمریکا ممنوعیت سفر به ایران در پاسخ به شیوع کروناویروس جدید و بالا بردن هشدار سفر به کشورهای ایتالیا و کره جنوبی.

معاون رئیس جمهور مایک پنس اعلام محدودیت های جدید و هشدارهای به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: 22 نفر در آمریکا زده شده با COVID-19 و موارد اضافی هستند “احتمال دارد.”

“ما می خواهیم به کاهش میزان سفر به و از بسیاری نهفته مناطق” گفت: “الکس آذر وزیر بهداشت و خدمات انسانی. “این یک پایه مهار استراتژی است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه یک به روز رسانی ویروس پس از اولین گزارش, آمریکا مرگ شنبه از یک فرد او به عنوان در اواخر 50s و پزشکی بالا خطر است. او گفت: سالم آمریکایی ها باید قادر به بازیابی اگر آنها قرارداد این ویروس جدید است.

واشنگتن مقامات دولتی صادر مختصر و مفید انتشار اخبار اعلام مرگ است. یک سخنگوی EvergreenHealth مرکز پزشکی Kayse دال گفت: فرد فوت در تسهیلات داد اما هیچ جزئیات.

دولت و پادشاه شهرستان مقامات بهداشت گفت: “افراد جدید [اند] با شناسایی عفونت یکی از آنها فوت کرد.” آنها نمی گویند که چگونه بسیاری از موارد جدید وجود دارد.

امی رینولدز از واشنگتن وزارت بهداشت گفت: در یک مختصر مصاحبه تلفنی: “ما در برخورد با شرایط اضطراری در حال تحول وضعیت است.”

مقامات بهداشت در کالیفرنیا و اورگان و واشنگتن در حال حاضر نگران رمان coronavirus می تواند گسترش از طریق West Coast جوامع پس از تایید سه بيماران آلوده به معنی ناشناخته.

بیماران — یک شمال کالیفرنیا با شرایط بهداشتی مزمن یک دانش آموز دبیرستانی در اورت بشویید. و یک کارمند در یک پرتلند سنگ.-منطقه مدرسه — تا به حال به تازگی از سفر خارج از کشور و یا به هر حال شناخته شده تماس نزدیک با یک مسافر و یا یک فرد آلوده, مقامات گفت.

در سراسر جهان تعداد زیادی از مردم بیمار با این ویروس حدود 85,000. شده اند وجود دارد بیش از 2900 مرگ و میر بسیاری از آنها در چین است.

در اینجا آخرین در کانادا

مقامات بهداشت در B. C. اعلام کرده اند این استان در هشتمین مورد از coronavirus یک زن بازدید از استان از تهران ،

سلامت استان افسر بانی هنری و وزیر بهداشت آدریان دیکس صحبت به رسانه ها در صبح روز شنبه از ونکوور و گفت: این زن است که در دهه 60 بوده و بازدید از خانواده در ونکوور ساحلی بهداشت و درمان منطقه است.

هنری می گوید او وارد شد که اوایل این هفته که بیماری خفیف است.

سازمان دیده بان | چگونه کانادایی می تواند آماده شدن برای شیوع کروناویروس

از جوراب زنانه ساقه بلند در منابع به تغییر برنامه سفر ملی به نظر می رسد در چگونه کانادایی می تواند آماده شدن برای یک coronavirus شیوع و آنچه ممکن است غیر ضروری. 1:52

در شب جمعه, Ontario مقامات بهداشت تایید جدید مثبت مورد COVID-19 در تورنتو استان هشتم.

مقامات گفت: بیمار یک مرد در 80s در با یک سفر سابقه به مصر است.

او وارد تورنتو در فوریه. 20 و رفت به Scarborough شبکه بهداشت و درمان عمومی بیمارستان بخش اورژانس در روز پنج شنبه. به گفته مقامات او جدا شد او به عنوان آزمایش برای COVID-19 و مرخص همان روز احساس خوبی و به خانه رفت جایی که او باقی مانده است.

وجود دارد 17 مجموع موارد در کانادا, از جمله یکی در کبک.

در اینجا آخرین در جنوب امریکا

مقامات اکوادور در روز شنبه خود را تایید اولین مورد از جدید کروناویروس. این دومین مورد در آمریکای جنوبی پس از برزیل مورد گزارش در روز چهارشنبه.

اکوادور وزیر بهداشت کاتالینا Andramuno Zeballos گفت: 70 سال Ecuadoran که در اسپانیا در این کشور وارد آمده است. 14 نشان دادن هیچ نشانه ای از بیماری.

“در روزهای بعد او شروع به احساس بد با تب” Andramuno گفت: در یک کنفرانس خبری افزود که او گرفته شده بود به یک مرکز پزشکی. موسسه ملی بهداشت و تحقیقات در اکوادور تایید ویروس.

معاون وزیر بهداشت خولیو لوپز گفت که وضعیت بیمار بود “مهم است.”

رئیس جمهور لنین مورنو ارسال یک صدای جیر جیر با اصرار مردم به آرامش و وزارت کشور اعلام کرد که جلوگیری از تجمع جرم در شهرستانها از گوایاکیول — که در آن زن آلوده واقع شده بود — و در ببهیو.

در اینجا آخرین اخبار از میانه

ایران در حال آماده سازی برای امکان “دهها هزار نفر” از مردم گرفتن و تست شده برای COVID-19 تعداد موارد تایید شده مشخصی دوباره شنبه یک مقام رسمی گفت: تأکید ترس هر دو در خانه و خارج از کشور بیش از شیوع این بیماری در جمهوری اسلامی است.

Coronavirus کشته شدن 43 نفر از 593 موارد تایید شده در ایران, سلامت, سخنگوی وزارت کیانوش Jahanpour گفت. او مورد مناقشه گزارش بی بی سی فارسی با استناد به ناشناس مقامات پزشکی در ایران, قرار دادن مرگ و میر در بیش از چهار بار به عنوان بالا.

در اوایل روز شنبه, بحرین, تهدید به پیگرد قانونی در برابر مسافران که از ایران و تا به حال نشده است آزمایش جدید کروناویروس و همچنین منع تجمعات عمومی به مدت دو هفته.

یک زن ایرانی می پوشد, یک ماسک محافظ برای جلوگیری از انقباض coronavirus در فروشگاه های مواد مخدر در تهران در فوریه. 25. (West Asia News Agency/نازنین طباطبایی (ره) از طریق بی بی سی)

این جزیره کوچک ملت در سواحل عربستان سعودی بوده است-آمار با موارد و تعطیل برخی از پروازها به متوقف کردن گسترش ویروس. همه از بحرین را مورد لینک بازگشت به ایران که در آن حتی مقامات بالا باید قرارداد ویروس.

قطر روز شنبه اعلام کرد اولین coronavirus مورد قطر شهروند بود که در اوایل تخلیه پرواز از ایران. امارات متحده عربی گفت: این امر به طور نامحدود تعطیل همه مهد کودک در سراسر کشور به دبی و ابوظبی آغاز در روز یکشنبه ،

همچنین روز شنبه عربستان سعودی اعلام کرد که این امر بار شهروندان از شورای همکاری خلیج فارس از, اسلام, مقدس ترین سایت در مکه و مدینه بیش از نگرانی درباره ویروس گسترش یافته است. شورای همکاری خلیج فارس است که شش کشور از جمله بحرین کویت عمان قطر عربستان سعودی و امارات متحده عربی.

آن را منع مذهبی زائران از مکه و مدینه.

در اینجا آخرین اخبار از شرق آسیا

چین شاهد یک رکود در عفونت های جدید و در صبح روز شنبه گزارش 427 موارد جدید طی 24 ساعت همراه با 47 اضافی مرگ و میر. این شهرستان در کانون شیوع ووهان اختصاص بخش عمده ای از هر دو. T

او حزب حاکم در تلاش برای بازگرداندن عمومی و کسب و کار, اعتماد به نفس و جلوگیری از عمیق تر شدن رکود اقتصادی و به لحاظ سیاسی خطرناک زیان کار پس از دو هفته وقفه به دلیل شیوع ویروسی.

کره جنوبی دوم سخت ترین ضربه های کشور گزارش شده 813 موارد جدید در روز شنبه — بالاترین روزانه پرش پس از تایید آن بیمار برای اولین بار در اواخر ماه ژانویه و افزایش آن در مجموع به 3,150.

پزشکان بررسی درایور های مشکوک به علائم COVID-19 در Goyang شمال سئول در روز شنبه. کره جنوبی در گزارش خود بزرگترین موج جدید کروناویروس موارد است. (Jung Yeon-je/خبرگزاری گتی ایماژ)

خیابان های متروک در شهر ساپورو در ژاپن شمالی اصلی جزیره هوکایدو که در آن یک وضعیت اضطراری صادر شد تا اواسط ماه مارس. هفتاد موارد — بزرگترین از یک استان در ژاپن — تشخیص داده شده اند در این جزیره ریاست.

توکیو دیزنی لند و استودیو یونیورسال ژاپن اعلام کرد که آنها را خواهد دید و حوادث است که انتظار می رود برای جذب ده ها هزار نفر از مردم خاموش نامیده می شدند از جمله یک سری کنسرت توسط K-pop گروه BTS.

در اینجا آخرین اخبار از اروپا

تعدادی از موارد تقریبا دو برابر شده و به 100 در روز شنبه. از کسانی که 86 در بیمارستان بستری هستند و دو نفر کشته و 12 را بهبود گفت: سر از فرانسه خدمات بهداشت ملی جروم Salomon.

لغو همایش بزرگ در فضاهای محدود شد و اعلام کرد در اوایل روز شنبه توسط وزیر بهداشت Olivier Véran ویژه پس از جلسات دولت که متمرکز در پاسخ به این بیماری همه گیر.

قبلا توصیه می شود که مردم برای جلوگیری از دست دادن وزیر گفت که آنها نیز در لا biseسفارشی در فرانسه و دیگر نقاط اروپا از دادن سلام با بوسه یا هوایی بوسه بر روی گونه ها.

سازمان دیده بان | روسی ماموران گشت آسیایی, محله میان coronavirus وحشت

روسیه قزاقها یک گروه نظامی سپاه پاسداران گشت آسیایی جوامع و تنها کسی که به نظر می رسد چینی در تلاش برای متوقف کردن گسترش coronavirus. 2:03

ایتالیایی, مقامات می گویند که این کشور در حال حاضر دارای بیش از 1000 coronavirus موارد و 29 نفر مبتلا به این ویروس فوت کرده اند.

سر از ایتالیا مدنی حفاظت آژانس در یک کنفرانس خبری گفتند که تعداد کل رسیده 1,128 در روز شنبه. مقامات همچنین گزارش هشت مرگ و میر بیشتر در قبل از 24 ساعت از افراد مبتلا به این ویروس را در ایتالیا مرگ و میر به 29.

مدنی رئیس حفاظت آنجلو Borrelli گفت: 52 درصد از افرادی که آزمایش مثبت برای این ویروس در ایتالیا در حال جدا شده و در خانه های خود و نه در بیمارستان بستری است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>