مقامات ایالات متحده می گویند افسر امنیتی را کشته و در میان کالیفرنیا در اعتراض به ‘تروریسم داخلی’

قتل فدرال قرارداد افسر امنیتی که بیش از یک تظاهرات در اوکلند کالیفرنیا یک اقدام داخلی, تروریسم, مقامات ایالات متحده روز شنبه گفت.

یک خودرو کشیده تا در خارج از Ronald V. Dellums ساختمان فدرال در حدود 9:45 بعد از ظهر جمعه به وقت محلی و کسی باز آتش در دو قرارداد ماموران امنیتی که مشغول به کار برای فدرال خدمات حفاظتی وزارت امنیت میهن قتل یکی و به شدت زخمی دیگر, مقامات گفت.

هویت از افسران منتشر نکرده بودند.

افسران محافظت از دادگاه فدرال خانه به عنوان بخشی از وظایف خود را به طور منظم. وزارت امنیت داخلی ایالات متحده (DHS) در انتخابات گفت: آنها نظارت اعتراض پلیس به قتل جورج فلوید در مینه سوتا است.

“هنگامی که کسی به اهداف یک افسر پلیس و یا یک ایستگاه پلیس با قصد انجام آسیب و تهدید و ارعاب — این است که یک قانون داخلی تروریسم” DHS اقدام معاون دبیر کن Cuccinelli گفت.

یک مظنون نبوده است و نام آن را بلافاصله شناخته شده است که آیا مقامات تعیین کرده اند که اگر تیرانداز به حال چیزی برای انجام با اعتراض.

پلیس گفت که این تظاهرات مسالمت آمیز آغاز شد اما spiraled به هرج و مرج در اواخر شب. برخی از تظاهرکنندگان شکست ویندوز, تخریب فروشگاه متوقف شد ترافیک در آزادراه و آتش زدند. پلیس گفت: چندین افسران اصابت اشیاء و پاسخ با شلیک گاز اشک آور و گلوله های لاستیکی برای متفرق کردن جمعیت.

فدرال ساختمان درب های شیشه ای بودند شکست و جلوی ورودی بود با اسپری ضد پلیس گرافیتی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>