ایالات متحده و چین تجارت, ستاد به صحبت می کنند به عنوان برگ برنده را تهدید می کند مقابله

Top چینی و تجاری آمریکا مذاکره کنندگان صحبت خواهد شد به عنوان به زودی به عنوان هفته آینده در پیشرفت در اجرای فاز یک معامله پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید به “خاتمه” قرارداد اگر پکن نبود پیوستن به شرایط.

چینی معاون نخست وزیر لیو او را در تماس به گفته افراد آشنا با این موضوع. ایالات متحده نشان داده خواهد شد توسط رابرت Lighthizer یکی از مردم گفت.

برنامه ریزی شده تلفن تماس خواهد بود اولین بار لیو و Lighthizer صحبت رسمی در مورد توافق پس از آن امضا شد و در ماه ژانویه فقط قبل از جهانی بیماری همه گیر کوروناویروس آمار در جهان دو تا از بزرگترین اقتصاد و طرح میتوانست جهانی زنجیره تامین. معامله به نام لیو و Lighthizer برای دیدار با هر شش ماه ساخت هفته آینده تماس بگیرید و کمی جلوتر از برنامه.

تهمت نیز به نظر می رسید به پیشنهاد توسعه در افق بود زمانی که او در جمع خبرنگاران در کاخ سفید در روز چهارشنبه که او قادر خواهم بود به گزارش در هفته آینده یا دو اگر او را با چه معامله تجارت در حال پیشرفت است.

روز یکشنبه در پاسخ به یک سوال در یک شهر از یک صاحب کسب و کار که گفت: او از دست دادن پول در تعرفه مغلوب ساختن پیشی جستن به ذکر است که این وظایف باعث چین به وعده خرید 250 میلیارد دلار ارزش از آمریکا کالا.

“در حال حاضر آنها را مجبور به خرید” رئیس جمهور گفت:. “و اگر آنها نمی خرید ما فسخ معامله بسیار ساده است.”

با توجه به متن توافق نامه امضا شده در اوایل این سال چین موافقت کرده است برای خرید اضافی $200 میلیارد دلار در ایالات متحده کالا و خدمات بیش از دو سال در مقایسه با سال 2017 سطح.

خرید تا کنون شده است در پشت سر با سرعت مورد نیاز برای رسیدن به این هدف از سال اول $76.7 میلیارد دلار افزایش به عنوان واردات از آمریکا کاهش یافته است 5.9% در چهار ماه اول سال 2020 از یک سال پیش با توجه به شیوع کروناویروس. با توجه به این که واردات در سال 2019 بودند کوچکتر از 2017 فشار به عقب نصب شده است.

پکن قصد دارد نشان می دهد که ایالات متحده آن است که صادقانه کار خود را به انجام برسانند تعهدات با وجود این ویروس باعث تاخیر به برخی از اهداف یکی از مردم گفت. برای مثال برخی از اقدامات است که افزایش اجرای مالکیت معنوی نیاز به تایید سالانه ملی بود که به تعویق افتاد و از ماه مارس به بعد از این ماه است.

چین تجارت وزارت نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای اظهار نظر در این مذاکرات. تجاری ایالات متحده نماینده را نیز نمی پاسخ به ایمیل ارسال سوالات پس از ساعات کار عادی.

روابط بین ایالات متحده و چین بدتر شده بیشتر از امریکا یکی از کشورهایی سخت ترین ضربه از coronavirus. مغلوب ساختن پیشی جستن است سرزنش چین برای گمراه کردن جهان در مورد مقیاس و خطر ابتلا به بیماری و حتی تهدید بیشتر تعرفه ها به عنوان مجازات. چین وزارت امور خارجه در نوبه خود متهم برخی از مقامات ایالات متحده از تلاش “برای تغییر خود و مسئولیت خود را فقیر دست زدن به این بیماری همه گیر به دیگران است.”

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>